Бандитка Сью• 16 января 2023
Поделитесь крупно оптовыми сайтами все для маникюра
Вопрос в теме)Буду благодарна!
ЯспАкойнаЯ• 16 января 2023
Яя знаю тільки Фурман. Замовляла в них 2 рази в різний час, знайомі майстрині і наш магазинчик в місті у них купують. Єдине що, бази, гель-лак, топи треба брати все ж якісні. А тут все для стемпінгу, дизайну, рідини 3 в 1 знежирювачі, антисептики, для зняття гель-лаку, ремувери, масла для кутикули, одноразка, подивіться по сайту, загугліть, прямі посилання не ризикну виставлять. Оптові ціни мають стартувати від якоїсь суми, зараз не знаю, яка мінімальна. Як знайду в телефоні, то покажу, що я там брала. Знайшла, на фото є накладна з цінами, то було рік тому.
ЯспАкойнаЯ• 16 января 2023
Заглянула, багато що є, але асортимент зменшився, війна, а вони з Харкова.
Бандитка Сью
• 16 января 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Жаль(