ОхиИВздохи• 16 января 2023
Чи безпечно купити зараз будинок біля Коломиї?
А саме в Воскресінцях чи Королеівці, хто в темі, підкажіть будь ласка. Я із Слобажанщини, і саме там два варіанти, які по ціні підходять. Чи краще не треба там?
ОхиИВздохи
• 16 января 2023
Ответ дляНеваляшкина
Аренда не лучше ?
Хочу переїхати, але не розумію наскільки безпечно. Бо там є обьєкт, біля якого жити не дуже споійно. Чи все норм і я перебільшую? Хто звідти підкажіть. Бо вже треба їхати на огляд скоро
МадамОхмури• 16 января 2023
Ответ дляМариш_ка
перебільшуєте або дещо інше
А я думала, що мені здалося...
ОхиИВздохи
• 16 января 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
автор, а какие цены?
60 тис, сільська хата з ремонтом. Чомусь продають багато в цих селах, трохи переживаю, щоб не через той обьект
ОхиИВздохи
• 16 января 2023
Ответ дляМариш_ка
перебільшуєте або дещо інше
А ви звідти, все норм? Бо продається багато хат саме в цих селах
ОхиИВздохи
• 16 января 2023
Ответ дляКу-кусик
Безперечно, купуйте і не думайте
Ви звідти? Дякую
No problems• 16 января 2023
Ответ дляОхиИВздохи
31 грудня в тій самій області високоточна ракета щалетіла у звичайну сільську хату.
Фатум. Як то Долі треба - то і у Херсоні вцілієте і в Коломиї вас дістане
Біля мене жодного об´єкту, звичайне село на ЗУ, але літак ппо збив ракету, впала недалеко у полі. Гучно було, дуже.
ОхиИВздохи
• 16 января 2023
Ответ дляNo problems
Так саме це трохи лякає, по карті глянула, ракета могла взагалі летіти на той обєкт що біля цих хат. Хто місцевий знає, за що я кажу. Тож не спокійно
Кофе в лобби• 16 января 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Вы лучше подумайте, что это за дом за 60т грн, какие там документы на него, какие на землю. Авантюра.
ОхиИВздохи
• 16 января 2023
Ответ дляМариш_ка
та тому.... і що вас за ’обЬєкт’ так зацікавив?
Удалено администрацией...
Нафаня Маня• 16 января 2023
Ответ дляМариш_ка
Удалено администрацией...
ОхиИВздохи
• 16 января 2023
Ответ дляКофе в лобби
Долларів, а не грн. ЧЕрез агенство
Кофе в лобби• 16 января 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Долларів, а не грн. ЧЕрез агенство
60 тыс $ за сельскую хату в какой-то дыре? Зачем??
No problems• 16 января 2023
Ответ дляОхиИВздохи
То їдьте в Румунію, подалі від кордону з Україною.
Бо в Україні може прилетіти будь куди. І в країни сусідів у прикордонній смузі також.
Це - факт.
No problems• 16 января 2023
Ответ дляКофе в лобби
Норм ціна. Навіть дещо завищена. Як на заичайну хату.
Нафаня Маня• 16 января 2023
Ответ дляМариш_ка
глядіть. щоб вас не ’полікували’ відповідні служби. Ви навіть не в курсі, що Королівок є кілька.
У вас куда не плюнь,везде зрада.
Фима Собак• 16 января 2023
Ответ дляNo problems
Ну да,сравнили Херсон и коломию
No problems• 16 января 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Удалено администрацией...
Тю

Та кому воно там всралося ракети туди пускати.

Кофе в лобби• 16 января 2023
Ответ дляNo problems
Это в $, как оказалось
Троллинг