firefly10• 17 января 2023

Після операції потрібен кальцій, який порадите?

Доброго дня, шановні мої дівчатка, дитині роблять дуже складну операцію з потрійною остеотомією тазу та стегнової кістки. Після цього потрібно буде пити кальцій, вітамін д3, магній.. Які препарати ви порадите, щоб кістки швидше зросталися? Може якісь комплекси? Айхерб , чи щось інше дієве. Дякую всім, хто напише хоч пару слів!
Джусс• 17 января 2023
Обязательно пишите возраст.
Коко На Страже• 17 января 2023
Солгар
автор firefly10 • 17 января 2023
Ответ дляДжусс
Обязательно пишите возраст.
13 років
Выступаю Я.• 17 января 2023
А лікар що призначив? Сумніваюсь, що БАДи
автор firefly10 • 17 января 2023
Ответ дляВыступаю Я.
Лікар ще в операційній. Я щоб з розуму не зійти питаю. Може хтось знає дійсно класні методи
Коко На Страже• 17 января 2023
Ответ дляfirefly10
Холодець, желе і нормальне харчування з рибою, фруктами і т.д.
Все буде добре!
Мульйонерша• 17 января 2023
Зразу пісдя операції кальій хіба треба? то через 3-4 тижі призначають, залежно від того як йтиме реабілітація
Мульйонерша• 17 января 2023
Ответ дляКоко На Страже
Все буде добре!
То це колаген, хондроітин, глюкозамін тощо. Це те, що треба
автор firefly10 • 17 января 2023
Ответ дляКоко На Страже
Все буде добре!
Дякую!!! Будемо старатись!!
Коко На Страже• 17 января 2023
Ответ дляfirefly10
Дякую!!! Будемо старатись!!
А ще обійми і підтримка. Бо воно то боляче, то страшенно себе жаль і ще все чешеться.
Сеточка• 17 января 2023
Биокальций для детей tiens производства Китая.
Рябушка Ку• 17 января 2023
Не спешите давать кальций , от него полочек больше чем пользы
автор firefly10 • 17 января 2023
Ответ дляКоко На Страже
Моя маленька дівчинка, така сильна, скільки вже пережила всього. Дякую, любимо безмежно. Гідазепам випила, то хоч по літерам попадати стала. Важко дуже. Дякую за підтримку!!!
Мульйонерша• 17 января 2023
Ответ дляРябушка Ку
Я ж про те. В моєї мами-пенсіонерки була складна операція по травматології, то я ж до лікаря з питанням про кальцій, а він так спокійно: ні, не треба , з часом побачимо, чи треба. Через місяць назначив глюкозамін+хондроітин, назву препарату не пам´ятаю, але мамі та форма препарату не підійшла.
So_so• 17 января 2023
Мне эндокринолог назначал, обязательно рыбий жир добавляйте.
Вот первое из гугла
Если говорить о цене рыбьего жира, то не последним образом на ее формирование влияет холекальциферол, содействующий усвоению кальция и фосфора – кирпичиков для построения костей и зубов. Благодаря ему полностью снимаются болевые ощущения в суставах и утренняя скованность и не развивается истончение костей и остеопороз.
автор firefly10 • 17 января 2023
Ответ дляSo_so
Вот первое из гугла
Про риб´ячий жир, дякую що нагадали! Зайвим не буде. Будьте здорові!!!
Кнопус• 17 января 2023
аналіз на віт Д, без нього кальцій не всмоктуватиметься. А ще майже у всіх цей вітамін в дефіциті. Сама так попала, дійшло до початку остеопорозу, бо був дуже низький рівень
sky-labs• 17 января 2023
Д3 с К2(МК7), параллельно давайте желчегонные и ферменты с липазой для гарантированного усвоения.
Кремний, кальций в хелатной форме.
Босвеллию и PQQ в 2-3 кратной дозировке от рекомендуемых (для эффекта) в послеоперационный период будет отлично.
Магний еще обязательно
дамаБезСобачки• 17 января 2023
кальций из раковин устриц. ногти стали как когти твердые. побочек не было. порекомендовал стомат
Неутомимые шахматы• 17 января 2023
Повивчайте про такі:
Остеогенон препарат
Thorne Oscap комплекс (iherb)
Thorne DiCalcium Malate (iherb)
Я приймала всі.