Та легко!• 17 января 2023
Хто розводився через алкоголь?
Це змусило чоловіка кинути пити? Чи нічого не змінилось?
Анонимарик• 17 января 2023
Ні. Мене звинуватили що не підтримала і не допомогла. І кинула напризволяще
Та легко!
• 17 января 2023
Ответ дляАнонимарик
Завжди всі алкаша жаліють, а жінка зрадниця, що посміла не терпіти це все
Нашли в капусте• 17 января 2023
Ответ дляТа легко!
пох на мнение окружающих. у меня одна жизнь. я в свое время собрала вещи и вернулась к родителям.
Анонимарик• 17 января 2023
Ответ дляТа легко!
Та я рятувала його. Майже рік мого життя було в пеклі. Мого і наших дітей.
Його батьки навіть від внуків відмовилися і молодшого так і не бачили. Чоловік запив, коли син народився.
Фея_3уровень• 17 января 2023
Тю, я вже подумала, що це мій чоловік прийшов жалітися)))
Людина бухає, бо хоче бухати. До чого тут розлучення?
Анонимарик• 17 января 2023
Ответ дляНашли в капусте
Отож. Шкодую що взагалі витрачала час на рятування. Потрібно було з самого початку йти від нього
Та легко!
• 17 января 2023
Ответ дляАнонимарик
А до того не пив?
Та легко!
• 17 января 2023
Ответ дляФея_3уровень
Типу зрозуміє, що черед алкоголь втратив сім´ю і перестане пити
Запретный фрукт• 17 января 2023
От чесно, а ви реально вірите в те, що заради вас чоловік кине пити якщо ви розведетеся з ним? Бо ви така бубочка.
Та легко!
• 17 января 2023
Ответ дляЗапретный фрукт
Ну так
Запретный фрукт• 17 января 2023
Ответ дляТа легко!
Ну так
Спитайте краще в чоловіка свого. Що він вам відповість. Від того й відштовхуйтеся. Бо у всіх різні ситуації.
Та легко!
• 17 января 2023
Ответ дляЗапретный фрукт
Він каже, що всі бухають і я роблю трагедію на рівному місці
Запретный фрукт• 17 января 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Мій кинув пити сам три роки тому
Людина кине пити лиш як сама захоче. Ніякі розводи чоловіків не лякають, якщо він обирає бухло.
Запретный фрукт• 17 января 2023
Ответ дляТа легко!
Ну от. Бухло йому важливіше.
Анонимарик• 17 января 2023
Ответ дляТа легко!
А до того не пив?
Ну як. Як всі. На свято. Іноді ввечері могли по келиху вина. З друзями іноді. А коли син народився, він був дуже голосним)) різниця не велика. А на роботі ( у нього компанія на пополам з другом була) той друг зі своїми проблемами і вони почали разом випивати. Почалося не приходити додому. Плюс війна, проблеми в бізнесі. І в якийсь момент це переросло в реальні запої. І відкапували, і в лікарню лягав, тікав . Я вже пішла була, а брат зателефонував що знайшов реб центр, але він не може його туди помістити. Жінка має право. Просив слізно врятувати брата. Я й погодилася. Він закодувався. А потім через декілька місяців зірвався і з ножем до мене.
Зараз неначе з жінкою живе. Не п´є. А там хз. З дітьми він раз на декілька місяців спілкується. Бо ’ я розрушила сім´ю, сама як хочеш так і живи’
Я тут с краю постою• 17 января 2023
Ответ дляЗапретный фрукт
Так, мої лякання і істерики нічого не давали. Аж поки сам не злякався, не зрозумів шо скатується. Але такий нудний став, ні на яку гулянку не хоче йти, бо йому там не цікаво і не комфортно.
Гладковыбритый шишун• 17 января 2023
Развелась, и правильно сделала. Бывший муж спился окончательно. Я даже не знаю жив ли он ещё
Запретный фрукт• 17 января 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
То ваш не п;є вже. А на гулянку не ходить, бо великий ризик зірватися.
Фея_3уровень• 17 января 2023
Ответ дляТа легко!
А можливий і другий, більш логічний варіант - він перестане пити бо нарешті здихався ненависної дружини і ’очі заливати’ вже нема потреби?
Я тут с краю постою• 17 января 2023
Ответ дляЗапретный фрукт
Так, три роки не п´є. Сам кинув пити. Але перший час приймав таблетки еспераль для підстраховки.
Запретный фрукт• 17 января 2023
Ответ дляФея_3уровень
Такі випадки теж бувають. Одружуються з іншими і перестають пити, починають оживати.
Наша взяла• 17 января 2023
Мій тато кидає пити коли піде в церкву і священник читає спеціальну молитву. Тоді він кодується на певний час, зазвичай на рік -півтора і за цей час він ніколи не вживає спиртного. Був випадок коли мій чоловік почав випивати, то проблема була у психіці, а бухлом він маскував проблему. Тоді я поставила питання ребром, або я або алкоголь. Він тоді випивав 3 тижні і я одразу звернулась до лікаря, пам’ятаю на мене дивились як на ненормальну, чоловік трохи запив, а я повезла його лікувати. Тоді і випливла основна проблема.
Ален Кулон• 17 января 2023
Ой хорошо что я не пью, не курю, но только тиран я чуток, потому что вредный Я, хотя развод скоро у меня будет тоже, жена обидчивая сильно попалась, во всем обвиняет меня, надоело
Та легко!
• 17 января 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
То він власне на гулянку не йде, бо там всі бухають
СКИБИДЫШь• 17 января 2023
Мій брат, позбавив батьківських прав, і вже два роки не знає де і що з нею
СКИБИДЫШь• 17 января 2023
Ответ дляАнонимарик
В мого брата така ж ситуація, але назад свою дочку не прийняли й самі
СКИБИДЫШь• 17 января 2023
Ответ дляТа легко!
Не зрозуміє, зачасту вони в тому навіть проблеми не вбачають