И_В_офигительных_штанах• 17 января 2023
Як вам така схема догляду
Радить мені консультант таку схему догляду, можливо стикалися з цими продуктами.
І що взагалі скажете.
ТрубоДурочка• 17 января 2023
Ответ дляБорщец
База це добре. Але. Вибір дівчачих креміків 25+ для 35+ жінки - це помилка. Так що постає питання, наскільки гарно вибрані інші засоби, якщо консультант вже зробила помилку з кремами.
Креми підбирають по типу шкіри і стану шкіри ! А не по написам на етикетці 25 + ,35 + - маркетинговий хід ! І по гарним складовим ! А креми з НІАЦИНАМІДАМИ ЦЕРАМІДАМИ і ПЕПТИДАМи ви рахуєте ,що це помика для автора?)Ну тоді мені нема , що з вами говорити )Це те ж саме ,що пояснювати моєму косметологу , що її догляд обаджі за10 тис. мені не підійшов а тільки загострює стан шкіри = а у відповідь чути:’ та такого не може бути, то догляд вам по віковій категорії , і всім підходить , можливо попробуємо карбоновий пілінг 5-7процедурок ’)бо то по вікові вам треба )
Борщец• 17 января 2023
Ответ дляТрубоДурочка
А який би ви крем 35 + порекомендували автору ?
Думаю, Sulwhasoo. Там є набір мініатюр для щоденного догляду і симпатична Radiance Energy Mask. Можна не за всі гроші світу спробувати вгадав/не вгадав. Я його спробувала, купила не уважно, але я була вже старша і воно наче й норм, але трохи не те.
Борщец• 17 января 2023
Ответ дляТрубоДурочка
Вибір продукту починається з вікової групи, але на ній не закінчується. Також важливий і тип шкіри (нормальна/жирна/суха). Кожен крем ще вирішує специфічні проблеми - зволоження, живлення, ліфтинг, тонус і т.д.
Мені теж якось тюхали крем зі словами ’щипається, значить працює! Всім підходить!’. А в мене тупо кропивниця. Добре, що це були пробники. В мене не було натхнення щось пояснювати косметологу, ми з нею більше не бачились.
ЛедиДи• 17 января 2023
Ответ дляТрубоДурочка
База це основний фундамент для шкіри . Тобто головне очищення + зволоження + захист (спф ) а вже на ніч можна добавити активи .Без гарної бази ,активи будуть безсилі . Якщо купити крем за 5 тис.грн і мазюкати його ,чуда не стане , тому що нема фундаменту )
Я б радила підписатися на Наташу Радкевич в інста ,+ в телеграмі є її бюті чат , розбирає креми на складники , здивуєтеся на скільки дорогі креми пустишка, і як нас розводять на гроші )
Або напишіть ,вона підбирає безкоштовно гарний догляд на різний бюджет , фотографуєте свої засоби що маєте ,+ фото обличчя , підкорегує , підкаже що заміти ...
Користувалася я і кремами НL , Oбаджі -після якого мене ще гірше обсипало ,і Ламік ) але перейшла на корею , яка підійшла і бачу дійсно гарний результат
Дуже дякую,скористаюся вашою порадою обов´язково!
Форс мажор• 17 января 2023
Ответ дляБорщец
Цей догляд не на ваш вік. Умивалки/олійки то таке, але в 35+ мазать крем 25+ - беззмістовно. Дивні рекомендації. 35+ це вже ліфтинг і живлення.
Пептиды и стволовые клетки от хорошего бренда - это явно не на 25 лет, в дневной с спф необязательно напихивать антивозрастные компоненты. Разве что добавить перед кремом сыворотку или ампулы, 35 - это как бы не старость ещё