Цыбулька• 17 января 2023

Чоловік зрадив з повією

Дівчата, цей позор немаю кому розказати. А душу рве на шматки. Випадково побачила, у виписці банку чоловіка, оплату готелю. Зізнався відразу.. що замовив повію.
8 років сім´ї обірвалося в один момент. Чоловікові 38, мені 34.
Військовий. Але я поруч завжди. Стосунки були такі, щоб зрозуміло було, що і подумати не могла. А зараз шок, і не знаю як реагувати.
Спочатку мовчала, потім плакала, а потім сміялася... Зараз просто не приймаю цю ситуацію.
Инфотуфелька• 17 января 2023
Мой бывший козел тоже попался и раскололся, но там несколько эпизодов как минимум было. Раскаивался, золотые горы наобещал, я простила. Надолго не хватило, через 2 года все равно разошлись, в связи с чем я безмерно счастлива, а так сложно было решиться! Сейчас у меня мужчина противоположность, как я и хотела.

Коник-стрибунець• 17 января 2023
Ответ дляЦыбулька
Я Вам скажу, що всі наші знайомі, колеги, батьки, і навіть діти, і не підозрюють, що зараз відбувається між нами... Що твориться у мене в середені
Воно вам болить, бо свіжа рана. Потроху все затихне, але мабудь не пройде.Ви ще не вирішили, що робитимете? Якщо хочете залишитися в сім´ї, то треба трохи переждати, хай затихне буря в душі. А потім , як почнете тверезо мислити, вирішуйте, що будете робити. Якщо будуть проходити місяці, а вам болітиме так же, то діла не буде мабудь. Але все рівно, ще рано принімати рішення.
Давно ви дізнались?
автор Цыбулька • 17 января 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Давно ви дізнались?
Четвертий день як
Стеклянная мышь• 17 января 2023
Ответ дляЦыбулька
Четвертий день як
авторша, вы нарочно игнорите вопросы о муже? он раскаивается, просит прощения или пок?
Пикарда• 17 января 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Серед моїх колег і знайомих розведених немає, всім за 40. Маргіналів теж немає, щоб терпіти зради. Не кажу, що ніхто з них не зраджує, бо я цього не знаю, але розлучень і дійсно немає. Подруги, знайомі всі тепло відзиваються про чоловіків, та і чоловіки їх кохають. Невжн це на публіку така гра? А навіщо?
Швидше всього вони просто звикли один до одного і живуть як родичі, а пристрасть шукають на стороні
КараПузовна• 17 января 2023
Автор, забудьте, ну было и было. Практически все изменяют
Стеклянная мышь• 17 января 2023
Ответ дляКараПузовна
ваш тоже?
Мания-Величия• 17 января 2023
Ответ дляГубы рыбы
Просто подождите, за стадией отрицания идёт стадия ненависти, а потом- принятие ситуации
Совет быть терпилой и не уважать себя
Супер
Марічка• 17 января 2023
Автор держитесь,это очень больно,я увидела переписки и развелась,моя мама простила папу в свое время,нормально живут,тут нет правильного ответа.

Коник-стрибунець• 17 января 2023
Ответ дляЦыбулька
Четвертий день як
Ой, ще зовсім свіжак. Як же мені вас шкода. Я це теж пройшла колись давно, по молодості. Як же боляче було. Але я пішла і зрадила сама. Ви не повірите, мене так попустило, що розвелася, і зараз давно в другому шлюбі . І мій чоловік знає, що я зроблю, як він зрадить, чи я дізнаюсь про зраду. Бо з ним я і зрадила першому)))
автор Цыбулька • 17 января 2023
Ответ дляСтеклянная мышь
Говорить, що це дурна випадковість, яка нічого не значить. Що сексу не було, до поки повія приїхала, то він добряче вже був підігрітий, і геть було не до сексу. Лиш ту годину, за яку оплатив, ще розпили бутилку коньяку 🤦 з нею....
КараПузовна• 17 января 2023
Ответ дляСтеклянная мышь
ваш тоже?
Не знаю, не контролирую, не слежу за ним, может и тоже.
автор Цыбулька • 17 января 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Поки, не можу про це думати.
Марафетчица• 17 января 2023
Ответ дляЦыбулька
Вірите?
автор Цыбулька • 17 января 2023
Ответ дляМарафетчица
Вірите?
Ні
Пикарда• 17 января 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Ну як гра на публіку роблять вигляд що все добре щоб друзі, родичі не обговорювали їх особисте життя. Розлучатись не ідуть бо у жінки 40+ більше шансів лишитись самій, це поділ майна... Знала одного депутата міської ради, років 10 назад знайомився на ВК, у нього жінка, 3 дітей. Я думаю вони здогадуються, але його жінка і сама не хоче розлучення і ділити в суді всі їхні хати, квартири і машини, знаючи що на все заробив він
Марафетчица• 17 января 2023
Ответ дляЦыбулька
Ні
Що думаєте робити?
Я тут Живу• 17 января 2023
Ответ дляЦыбулька
Був добряче випивший, сказав, що вирішив спонтанно, що ревнує мене, і на фоні цього зробив таку дурницю
Ну що ж. Так, це огида й образа. Але таке буває.
Якій цінник він встановить для дружини та всього подружнього життя? Шубу? Діамантові сережки? Нова автівка? Щоб років зо 10 гарантувати подружню вірність.
автор Цыбулька • 17 января 2023
Ответ дляМарафетчица
Що думаєте робити?
Думок ніяких.

Пупуговка• 17 января 2023
Ответ дляКима_кепка
Работала в военкомате когда то. Все офицеры были женатые и все имели любовниц. С тех пор у меня отвращение к военным.
Судя по всему эта тема обосрать военных. Пока они там в окопах жизнь отдают.
Лагшмивара• 17 января 2023
Ответ дляЦыбулька
Редко, но было
а за что наказывали именно отсутствием секса?
Марафетчица• 17 января 2023
Ответ дляЦыбулька
Думок ніяких.
Вам якось треба з цим жити. Просто вирішити як саме треба вам.
автор Цыбулька • 17 января 2023
Ответ дляЛагшмивара
Не наказывала, а больше по времени обижалась после мелкой ссоры, чем он. Он быстрее отходил, а мне минимум до след утра нужно было подумать. Это редко бывало. Мы хоть и не юные совсем, но в плане секса, все отлично было.
ЖаннаНеАгузарова• 17 января 2023
Ви шо прямо всі виписки чоловіка перевіряєте? Воно вам треба? Ви або трололо… чи просто дурного чоловіка обрали, розумний би не зізнався. Отбріхувався до останнього.
автор Цыбулька • 17 января 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Не перевіряла я нічого, просто з його картки робила оплату, і випадково побачила оплату готелю
Лагшмивара• 17 января 2023
Ответ дляЦыбулька
ну так это не пря наказание отсутствием секса..
Кнопкотык• 17 января 2023
Ответ дляЦыбулька
Ага,слушайте его больше,он Вам и не такое скажет чтобы себя оправдать..
У меня было,что застала своего за страстными поцелуями со знакомой,были на совместном отдыхе,ее муж уже спал,а я сделала вид,что спать пошла,а сама наблюдала,да они оба были выпившими..короче застала,долго описывать,но в итоге я не виноват,она сама пришла,она бля.ь и все такое,дошло до развода,но приполз на коленях, бес типо попутал,я конечно мозг ему выедала ещё долго,но со времён простила и забыла.А у Вас больше ,снял,переспал,я бы никогда не простила,но решать Вам , конечно.
То ,что у Вас сейчас в душе-знаю,сама пережила.Одно хочу сказать,пожалейте себя,потом от этих переживаний вылезет куча болячек.
Он того не стоит.
автор Цыбулька • 17 января 2023
Ответ дляЛагшмивара
Да, наверное подобный термин, как наказание отсутствием секса, у нас не было.
Научительница• 17 января 2023
Ответ дляПупуговка
Если вам полегчает, я со своим военным развелась 5 лет назад. Фею завел через 10 лет брака. Потом повтор через 5 лет с другой, женился на ней. Я выходила за лейтенанта, а она сразу отхватила подполковника ) Зато я спокойна и в отношениях с хорошим мужчиной сейчас
Лагшмивара• 17 января 2023
Ответ дляЦыбулька
’Військовий. Але я поруч завжди’
т е он не отсутствует месяцами и т д? и вы постоянно вместе ночуете?