kuskus• 18 января 2023

В Броварах горить садок після падіння невідомого об‘єкта

Кажуть, там були діти, жах…
LudaSHS• 18 января 2023
Ответ дляkuskus
А мені страшно, що не називають прізвища ще шести тих, хто загинув в гелікоптері, я переживаю, що це можуть бути ще більші люди
Все нормально будет.
Никто залужношл и зеленского не подорвал, если вы переживаете об этлм
LudaSHS• 18 января 2023
Ответ дляЖули-ули
о нет
как показывает практика - кто-то там мог много чего знать или кого-то уже прижали
но, я думаю, к сожалению реально неисправность вертолета
Реальны все версии
Павлодарская• 18 января 2023
Ответ дляkuskus
И расследовать причины будут больше 1-2 дней. Им надо время для каких-то решений похоже.
Lizavel• 18 января 2023
Ответ дляRosa Blanca
Найбільш правдоподібне з прочитаного, що палаючий гвинтокрил, напевне, вже некерований на зниженні зачепився за дах дитсадка, що саме непередбачуване і жахливе, потім впав і догорів. З усього випадкового тут лише садок на шляху падіння і загиблі дітки і дорослі на землі. Як чіпляються літаки за рузькі бєрьозки ми вже чули і це не є причиною авіатрощі...
Та да,Качинский и вся польская верхушка под Смоленском, не просто так погибли (
ДевушкаЛав• 18 января 2023
Блин год войны, хоть бы в этой параше что то страшное произошло?! Нет же все эти твари живут и здравствуют 🤬🤬🤬🤬
Одна наша бедная страна и наши люди загибаются изо дня в день
Где же справедливость , бумеранги и прочее ????
E-ducate• 18 января 2023
Ответ дляkuskus
якщо назвали міністра МВС, то назвали б і інших українських посадовців, або там хтось, про присутність кого в Україні не має бути відомо (іноземець), або інші, менш відомі, співробітники ДНСН (було помідомлення про людину, що працювала в комунікаціях)
marina26• 18 января 2023
Ответ дляkuskus
Яка взагалі різниця більші-меньші, це ЛЮДИ! А за дітей не переживаєте, їм би ще жити і жити, а за горе батьків?
MarryV• 18 января 2023
Ответ дляPolz
Так не знають, що півроку тому скандал був з Єрмаком, руки йому не подавали і вимагали його відставки
Кто просил отставки, Байден? Сидел в Америке вроде как с Зеленским и Байденом. С советником по нац безопасности Америки постоянно проводит встречи. Куда Буданов смотрит и Америка, если такой жирный крот.
Renesmeе 16• 18 января 2023
Ответ дляE-ducate
Думаю можливо ще були журналісти та інші ваєнні
LudaSHS• 18 января 2023
Ответ дляПавлодарская
До этого все наши версии, просто версии, дискус мнений.
Только советую в конспирологию сильно не впадать, потому что это выпьет ресурсы.
mmi583@mail.ru• 18 января 2023
Ответ дляПавлодарская
Ну и понятно, что всрался Арестович ?
Блін, хто винен не знає поки що ніхто. Точніше знають лише ті, хто в цьому був зацікавлений. Чого ви так вписуєтесь за того арестовича ніби він вам кум, брат, сват? Та похер на нього! Він завтра звалить з країни, хоч обіцяв на фронт.
Що було бачили, що буде побачимо. Лише час покаже хто де срав. Вибачте, що грубо.
E-ducate• 18 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Вообще б не воспринимала статьи Медведчука как информ повод у нас и не наделяла б его какими то инсайдерскими ’новостями’
при чому тут ’інсайдерські новини’, інформація про ’відродження’ медведчука цілком публічна
da1i• 18 января 2023
Якого хріна, літати над жилими будинками? Безвідносно до осіб. Летіли в командировку, то чому зрізати над містом. Просто зла не вистачає. До війни над будинком і великим житловим масивом літали гвинтокрили. Спочатку звук такий, що серце зупиняється, а внизу дитячий майданчик.
Туман, виключили світло на висотці, бо графіки і маячки на висотці - і гвитокрил вирішує в туман пролетіти над містом.
VA 11• 18 января 2023
Сыновей друг брата вёл в тот сад, как раз подошли к калитке и всё случилось. Чудом не пострадали.
darsi• 18 января 2023
Ответ дляМармедадка- шоколадка
Того что не следует знать особенно простому люду
Начинается. Хватит напускать туман. Есть еще ошибки пилота. Человеческий фактор.
Rosa Blanca• 18 января 2023
Ответ для0208mariia
На высоте двухэтажного дома в населённом пункте в туман. Шо за дичь творится...
У мене є відєо, де наш військовий борт вантажний летить на нашою хатою, на мене просто. Повірте, в той момент я думала, що він в кращому випадку на город, а не дах. Гвинтокрили так само, я в 4 - 5 ранку після Києва вилітала на вулицю із жахом, бо думала, що вони на дах падають. Низько літають, щоб їх не засікали. Але цей точно вже падав
Renesmeе 16• 18 января 2023
Вертолет не цеплял крышу садика.

Напевно все таки натякають на теракт
LudaSHS• 18 января 2023
Ответ дляE-ducate
Шум. Просто шум. Для русской аудитории, думаю.
S.s.s.• 18 января 2023
Ответ дляE-ducate
або просто коханки
S.s.s.• 18 января 2023
Ответ дляda1i
корупція і безкарність
So_so• 18 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Хто бандит?
Тот, о ком меня спросила автор

http://pravo-porada.com.ua/articles-66/seyar-kursh...
Lizavel• 18 января 2023
Ответ дляS.s.s.
або просто коханки
Да военные там были и охрана,какие коханки?!
E-ducate• 18 января 2023
Ответ дляS.s.s.
або просто коханки
бінго! коханки і діти, все разом летіли на Мальдіви. Премія Дарвіна цілком може бути ваша
Rosa Blanca• 18 января 2023
Ответ дляLizavel
До цього у нас і в машинах вибухівки працювали і аварії були, а про вибухи із складами зброї мовчу. Почерк один, вони його не міняють.
irina _d• 18 января 2023
Ответ дляS.s.s.
або просто коханки
В вертолете? Ну это не версия, а просто бред, извините
LudaSHS• 18 января 2023
Ответ дляirina _d
Офигительные люди окружают нас
Vikyliya• 18 января 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Вертолет не цеплял крышу садика.

Напевно все таки натякають на теракт
Ще путлєр вчора виступав і казав,що треба знищити все керівництво країни.. І тут така трагедія. .
irina _d• 18 января 2023
Ответ дляE-ducate
Та да. Нам и рашистские сайты не нужны, свои такую херню напишут, что на голову не натянешь
darsi• 18 января 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
И в Днепре я думаю тоже был теракт. Фото домов, которые взрывал путин в 1999 году на росии. Уж сильно похожими методами действует - взорвать дом, убить руководство устроив поломку самолёта или ошибку пилота.
Ракета была зафиксирована. Видео есть. На ровном месте теорию заговоров раскручиваете.
MarryV• 18 января 2023
Ответ дляVikyliya
Шо серьезно? Маленький Дик за большим столом вчера такое говорил?