kuskus• 18 января 2023

В Броварах горить садок після падіння невідомого об‘єкта

Кажуть, там були діти, жах…
СhanelKa• 18 января 2023
Ответ для vihola
А якщо не ця? А в інтернеті її вже оплакують і фото тягають. Як так можна?
То напишіть в Українську правду
Нащо вони її тягають
tufelka333• 18 января 2023
UPD: ❗️Мер Броварів видалив свій пост про загибель лише однієї дитини, тож все ж ЗАГИНУЛО ЧЕТВЕРО ДІТЕЙ, на жаль.
@льга• 18 января 2023
Вже пишуть, що наш мер видалив публікацію про одну дитину.
Остання ось ця в нього на сторінці.
kll lena• 18 января 2023
Головне щоб не зробили винним пілота, а чесно розслідували і перевірили всі ці гвинтокрили,
Jozefin• 18 января 2023
Ответ для@льга
Остання ось ця в нього на сторінці.
ну вот...
Sokol_v_tapkah• 18 января 2023
Ответ для@льга
Остання ось ця в нього на сторінці.
МАМА НИКИТКИ-2• 18 января 2023
Он прихильники шоколадного вже старанно вибілюють його. Друга топова тема про цю трагедію. Створена через 2 години після цією. Методички швидко спустили. А загиблих старанно гімном обливають разом з діючою владою
всеЛенаЯ• 18 января 2023
Ответ дляПэппилэнд
Я бы сказала куда вам, но материться нельзя. Вам не жаль, а мне жаль всех детей. Они ни в чем не виноваты. Они не выбирали где им родиться. Я могу на английском писать, Вам так больше понравится?
Краще англійською пишіть.
Щодо громадян росії їх діти для більшості українців словом ’діти’ не називаються. Як росіяне не називаються словом ’люди’.
Це - нація кончених виродків та вбивць.
ok1904• 18 января 2023
Ответ дляkll lena
Рано казати, такі інциденти розслідують не за пару годин.
coch100• 18 января 2023
Ответ дляmarina26
Фильмов пересмотрели?))
А что так не бывает?)
всеЛенаЯ• 18 января 2023
Ответ дляRosa Blanca
Таке ось пояснення https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0... сьогодні обиратимуть во міністра. Чия то людина буде - побачим...
Чи не авакова вуха стирчать? Той ще кадр
coch100• 18 января 2023
Ответ длякосмея
Вы сейчас пошутили?
Малая высота, лопасти ...
Ну а как он из тогда спасмл не пойму. Головой об землю?
MarryV• 18 января 2023
Ответ длякосмея
Ага, міністра разом з дітками вбити .
Не придумуйте, треба чекати висновку комісії.
Весною 2017 року в центрі Києва, молодик з Севастополя- рос найманець, зухвало вбив Воронєнкова, який втік з рашки. Нічого нового.
Павлодарская• 18 января 2023
Да что ж их так колбасит с цифрами
coch100• 18 января 2023
Ответ дляmarina26
Фильмов пересмотрели?))
А вообще да, Сталоне всегда выпрыгивает из летящего вертолета))
exotic• 18 января 2023
Ответ дляmarina26
Та той гвинтокрил сам розсипався, ви хоч аналізуйте трохи їнфу, закупали списане в ес та заборонене до використання, ціни ставили як за рокети, остаток по кишеням, ось і поплатились!
так, корупція і халатність під час війни ведуть до людських смертей. Хто купляв цей вертоліт, за які гроші. І де ділася система державних закупівель Прозорро? Навіщо її закрили? Щоб зручніше було красти та скоріше розвалити Україну?
ammakat• 18 января 2023
Ответ дляPolz
Так буває. І військове керівництво буває збирають всіх в одному місці, хоча не повинні так робити
Но Харьков за тысячу километров, странно туда через всю страну на вертолете таким составом, ракеты же летают. Что-то нам недоговаривают
ok1904• 18 января 2023
Ответ дляexotic
Нормальні ці вертольоти для тих цілей, які вони виконують. В цьому випадку скоріше всього халатність. Хтось же вніс в польотну карту проліт через містотпри такій несприятливій погоді.
МАМА НИКИТКИ-2• 18 января 2023
Ответ дляammakat
Які тисячі км? Машиною 450, повітрям значно ближче
ok1904• 18 января 2023
Ответ дляammakat
Це не цілі для ракет...до чого тут ракети.
Вертолотами зараз багато користуються, дуже багато.
kolara• 18 января 2023
Щоб це не було - теракт, помилка пілота, несправність гелікоптера, але це трагедія, бо загинули діти та дорослі люди. Боляче дуже - 14.01 Днепр загинули 40 людей, в т.ч. 3 дитини, 16.01 Запоріжжя 9 людей, в т.ч. 2 дитини, 18.01 Бровари 17 загиблих, з них 4 дитини. Це гинуть не своєю смертю українці, так не повинно бути!
Rosa Blanca• 18 января 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
Це стане видно після призначення во. У них вже відверта передвиборча пішла, а тут війна, яка все спише. Так що такий варіант цілком мб. Хз, може це буде сама кривава пердвиборча, стаканчтками з аналізами не обмежиться.
ammakat• 18 января 2023
Ответ дляRosa Blanca
Исполнять обязанности министра внутренних дел будет глава Нацполиции Игорь Клименко, сообщил премьер Денис Шмыгаль.
irina _d• 18 января 2023
Ответ дляammakat
Каких тысяча км?
всеЛенаЯ• 18 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
То ж при шоколадному ті гелікоптери закуповувались? Чи вже при нинішніх?
Але всі вони там на закупівлях одним миром мазані - брудна справа то все.
Добрая феечка• 18 января 2023
Ответ дляFireKitten
Так я не смеюсь. На советчице очень много инфы можно получить. Иногда быстрее и точнее чем в новостях выдают. Просто иногда среди такого хаоса сложно вылавливать и отделять правдивое от того, что уже прошло 10 руки и могло ’обрасти подробностями’
А от це -смішно))
Marsunia• 18 января 2023
Ужасная трагедия, тут от Днепра не могла отойти и сегодня вот вертолет. Надеюсь расследование проведут тщательно, это дело не месяца даже, черные ящики, главное, что бы не сильно повреждены были, тогда быстрее ввостановят.
LudaSHS• 18 января 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
Ось. Допис.
https://www.facebook.com/100034589199581/posts/pfb...?
a.ostroverh• 18 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Ось. Допис.
Что-то у меня не открывается
МАМА НИКИТКИ-2• 18 января 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
Писали дівчата, що в 18 році в кредит.
Тому боти і спрацьовують швидко