Кажуть, там були діти, жах…
Ответ дляexotic
я не писала що путін віноват, а писала, що це вигідно лише росіянам, і лише росіяни можуть вбивати дітей. Так, цей теракт спланували росіяни, але у виконавців цілком можливо були українські паспорти, що не робить їх українцями
Та той гвинтокрил сам розсипався, ви хоч аналізуйте трохи їнфу, закупали списане в ес та заборонене до використання, ціни ставили як за рокети, остаток по кишеням, ось і поплатились!
Ответ дляexotic
Оце то і підозріло. Погугліть, зараз в усіх російських новинах у топі ’Украинский вертолет рухнул на детский сад под Киевом’
впевнена рашатролі зарах і на іноземних ресурсах це розносять, про трагедію в Дніпрі вже всі забули, а це масштаб нідерландського Боїнгу і за Дніпро росія/білорусь повинні дуже жорстко відповідати
Тоді вже інше питання хто був ціллю № 1 може Діти а не українське керівництво?
Рашистки помойки и без прецендентов пишуть
МАМА НИКИТКИ-2• 18 января 2023
Ответ для@льга
Вертоліт не впав на садок. Моя сусідка там була. І є вже в мережі відео виховательки яка розповідає як було. Вертоліт несло вниз він димів, лилося пальна не дах садка. Чіркнуло чи лопостями, чи ще чимось об дах. І спалахнула пожежа з даху вниз. Вертоліт упав поряд і розсипався весь у різні сторони.
Скинули пальне, що б великого вибуху не було. Мабуть точно щось з гелікоптером було.
Ответ дляexotic
Вряд ли дети. Скорее всего именно руководство. Никак нельзя было просчитать действия пилота и где упадет самолет
Rosa Blanca• 18 января 2023
Таке ось пояснення сьогодні обиратимуть во міністра. Чия то людина буде - побачим...
МАМА НИКИТКИ-2• 18 января 2023
Ответ дляEkaterina17
Це моя думка особиста
І мій комент нижче
Порівнюю човен в Затоці, який затонув колись
І мій комент нижче
Ваша думка з методички русні?
Бо здравій людині і в голову не піде писати про баню.
Жаліюсь на ваші дописи за брехню
Ответ дляexotic
Ага, міністра разом з дітками вбити .
Не придумуйте, треба чекати висновку комісії.
Ответ дляa.ostroverh
❗️Стали відомі імена загиблих пілотів і пасажирів гелікоптера, що упав у Броварах
Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, перший заступник міністра Євгеній Єнін та держсекретар Юрій Лубкович.
Члени екіпажу: Олександр Василенко, Костянтин Коваленко, Іван Касьянов.
Також у гелікоптері була помічниця Монастирського Тетяна Шутяк, керівник охорони міністра Михайло Павлушко та фотограф Микола Анацький.
Посилання на наш канал
👉
Надсилайте новини в анонімний бот ➡️@novosty_kiev_bot
➡️ ПІДПИСАТИСЬ
Посилання на наш канал
👉
➡️ ПІДПИСАТИСЬ
Ця Тетяна ? Молода зовсім (
a.ostroverh• 18 января 2023
Ответ дляСhanelKa
Ця Тетяна ? Молода зовсім (
Ну не знаю(
Да и возраст значения не имеет в этой ситуации...
Ekaterina17• 18 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ваша думка з методички русні?
Жаліюсь на ваші дописи за брехню
Не читаю методички русні
Можете поскаржитись ще за іншу брехню
Як коханок в Парижі відправляють під час війни наші чинуші за гроші державні
Можете поскаржитись ще за іншу брехню
Ответ дляalina 94
До речі,оці останні прильоти я так і не зрозуміла.Наче ж підтвердили що не з білораші. Як вони долетіли якщо на 250 км?
Тут обсуждали.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3266779
МАМА НИКИТКИ-2• 18 января 2023
Ответ дляseami
Якщо інформація про технічний стан гелікоптерів, яку зараз розповсюджують, відповідає дійсності, ті, хто погодив підписання їх закупівлі повинні бути покарані. Незалежно від того, чи став технічний стан причиною саме цієї катастрофи. Я взагалі не розбираюся в темі, але якщо вірити оцінкам стану цієї техніки, то це ж в буквальному сенсі був «смертельний» контракт? Їх і надалі використовуватимуть? Щирі співчуття родинам усіх загиблих, усім постраждалим, слів просто немає((
Цікаво хто б то міг бути у 18 році.
Мабуть ті ж, хто зброю продавав і склади потім виривав
Ekaterina17• 18 января 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Впевнена,що це російський теракт.Просто так гвинтокрили з усім керівнитством мвс не падає.
Це халатність та постійна безнаказаність
Впевненість , що все зійде з рук
МАМА НИКИТКИ-2• 18 января 2023
Ответ дляJozefin
Та хоть верьте хоть не верьте!
Як є допис, то чого не покажете?
Може тому, що допису такого немає, а ви розганяєте зраду ?
Ответ дляLudaSHOPSale
Если жить у полигона
А если город как большой мегополис. Там вертолеты пожарные, медицинские, частные и их много, больше...
Т е по количесву больше , поэтому в уравнение вероятностей вносят большее количество и вероятность больше сломаности - отказа двигателя.
Тем более вертолет, это не то что наше Всу много- ударно использует.
В общем это не меняет вероятности сломанной техники нигде в мире.
Напомню, нашу Львовскую трагедию, не надо было войны .
Кооме типа россии. У них с ремонтом проблемы из- за санкций, поэтому в уравнение вероятности внести еще одну величинуч
Мы сейчас живем в Словакии, в Кошицах, возле большой больницы. Вертолеты пять раз на день прямо над домом.
Первые дни очень боялись, потому что гудит страшно вообще. Потом привыкли.
Так что от места жительства тоже многое зависит, я думаю.
В Киеве когда жили на Березняках, так дай Бог раз в полгода вертолет видели... А то и реже.
Nata.t.1970• 18 января 2023
Ответ дляSokol_v_tapkah
Девочки, вроде написали, что только один ребенок погиб
Новая информация-4 ребёнка погибло....
МАМА НИКИТКИ-2• 18 января 2023
Ответ дляПэппилэнд
Я бы сказала куда вам, но материться нельзя. Вам не жаль, а мне жаль всех детей. Они ни в чем не виноваты. Они не выбирали где им родиться. Я могу на английском писать, Вам так больше понравится?
Удалено администрацией...
Ekaterina17• 18 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Не забудьте пожалітися на комент також
Rosa Blanca• 18 января 2023
Ответ дляSokol_v_tapkah
І це багато (((