Кажуть, там були діти, жах…
Чашечка чая• 18 января 2023
Ответ дляВозрастная
А що, наш гвинтокрил не може через якусь несправність впасти? Всяке буває.
Людям тяжело думать
Kvitkaliliia• 18 января 2023
Так, це жах, це війна, і ця війна на моїй землі, скрізь...по всій Україні. Суперечки з приводу безпечних місць абсолютно безглузді
Одно хорошо
Его слышно было
Были минута отойти с улицы, надеюсь
Кулеба:
Київська область.
У місті Бровари поруч із дитячим садком та житловим будинком впав гвинтокрил.
Під час трагедії у садку перебували діти та співробітники закладу. На даних момент всіх евакуювали.
Є постраждалі.
На місці падіння працюють швидкі, поліція та пожежники.
Его слышно было
Были минута отойти с улицы, надеюсь
Кулеба:
Київська область.
Є постраждалі.
Nata.t.1970• 18 января 2023
Ответ дляMozarella
🔞 На місці падіння гелікоптера в Броварах триває рятувальна операція, очевидці з багатоповерхівок поруч повідомляють, що довкола ніби випалена земля, на жаль є жертви
5-ть пострадавших
Ответ дляalisha12
Сначала звук вертолета был в небе, но туман, не видно, потом взрыв. Сирены пожарок и скорых, ждем официальную инфу.
«У Броварах на Київщині поблизу дитячого садка впав гвинтокрил, спалахнула пожежа. Людей евакуюють, повідомила Суспільному речниця поліції Київщини Прянішнікова.»
AnyaSkazka• 18 января 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Така трагедія могла статися в будь якій країні, і в мирний час.
Nata.t.1970• 18 января 2023
Ответ дляalistar
Є троє загиблих - ті, що були на парковці під час падіння. Про дітей поки незрозуміло...
А Где Вы это прочли?
Нигде о погибших не говорится
I_am_Ukrainian• 18 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
А Где Вы это прочли?
Нигде о погибших не говорится
На фото же мужчина лежит, уже накрытий 😢