Дівчата в чому може бути причина,місячні закінчились 2-3 січня,сьогодні почало знов щось маститись коричневе,потім кров´яне,це вони раніше починаються?тиждень назад хворіла грипом,нервувала,може бути в цьому причина?в кого була схожа ситуація?завтра попробую до гінеколога записатись,просто зара в іншому місті,не дома(
Ответ дляIcekream
первое что пришло в голову,что такое мастяться?думала украинский язык знаю,но не тут то было)
Мастяться - мажутся… намазувати цікаво, це слово вживала моя бабця з південної України. Масний - жирний. ,,Помасти яйцем пиріжки,, Авторе, дякую за слово… дай Бог у вас все добре. Можливо ендометріоз.
Ответ дляZaken
Нещодавно була затримка. Переворушила купу інфи. По вашим симптомам, можливо, ендометріоз.
Завтра побіжу до лікаря,а він лікується медикаментозно?
iren-madam 1• 18 января 2023
У вас овуляція скоріш за все)
Так часто буває. І саме середина циклу. Ще може боліти з того боку, де вона відбувається.