AnastasiaPol93-bff7• 18 января 2023

Місячні мастяться знов в кого так було?

Дівчата в чому може бути причина,місячні закінчились 2-3 січня,сьогодні почало знов щось маститись коричневе,потім кров´яне,це вони раніше починаються?тиждень назад хворіла грипом,нервувала,може бути в цьому причина?в кого була схожа ситуація?завтра попробую до гінеколога записатись,просто зара в іншому місті,не дома(
Icekream• 18 января 2023
первое что пришло в голову,что такое мастяться?думала украинский язык знаю,но не тут то было)
Янна_• 18 января 2023
Полип может быть
Icekream• 18 января 2023
второе ,что пришло,может из-за многих причин(вирус,стресс,переохлаждение).это не смертельно.идите к врачу,такое бывает.
Advoco• 18 января 2023
Ответ дляIcekream
Мастяться - мажутся… намазувати цікаво, це слово вживала моя бабця з південної України. Масний - жирний. ,,Помасти яйцем пиріжки,, Авторе, дякую за слово… дай Бог у вас все добре. Можливо ендометріоз.
Zaken• 18 января 2023
Нещодавно була затримка. Переворушила купу інфи. По вашим симптомам, можливо, ендометріоз.
автор AnastasiaPol93-bff7 • 18 января 2023
Ответ дляZaken
Завтра побіжу до лікаря,а він лікується медикаментозно?
Zaken• 18 января 2023
Хай краще нічого серйозного. Лікар краще діагноз поставить!
iren-madam 1• 18 января 2023
У вас овуляція скоріш за все)
Так часто буває. І саме середина циклу. Ще може боліти з того боку, де вона відбувається.