Трынди-брынди• 18 января 2023
Запитання про прикорм
Дівчатонька, начебто це і не астрофізика, відчуття ж - десь поруч
Кидається моя красуня тарілками з прикормом
Я думала, що дитина не дуже контролює рухи. Знаєте, як дітки, смикають руками ногами (моя точно - смикає)
Але настала черга банану. Не лише нічого не викидалося, а ще й з рота ні краплини не виплюнолося.
Невже у мене така характерна дівчинка росте?
Запитання. І що б ви робили? Бананами одними точно годувати - не вихід. До банана було уже достатньо інших продуктів. Усе йшло за однією схемою- спробувати, виплюнути, схопити тарілку і кинути її подалі.
После 18• 18 января 2023
Только терпение. Сегодня не ест, завтра, месяц не ест, а потом будет. Ну и банан зря дали, пока не приучили к овощам и несладким кашам.
Трынди-брынди
• 18 января 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ви їй казали,що так не можна?
Звісно кажу. Тон змінюю
Але вона поки що не дуже добре розуміє
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 18 января 2023
Ответ дляТрынди-брынди
6 міс
лиш почала
Тоді я не розумію, навіщо ви даєте дитині тарілку. Я гадала вже рік або більше. Годуйте ложечкою, дитині якісь пластикові іграшки в руки якщо потрібно
Трынди-брынди
• 18 января 2023
Ответ дляПосле 18
Кажуть давати всього по трішки. Я й даю.
Трынди-брынди
• 18 января 2023
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Так тарілка з якої я беру ложкою знаходиться перед нею.
Потім я звісно забираю, але мені здається, що так неправильно теж, годувати з під столу.
Трынди-брынди
• 18 января 2023
Ответ дляБелый Лосик
Может у ребёнка просто ещё нет пищевого интереса?
З 4 місяців висмикує нашу їжу і тягне до рота. Тільки й встигай забирати.
Вона дуже різкі рухи має.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 18 января 2023
Ответ дляТрынди-брынди
Чому з-під столу? Дочка сидить на стільчику для годування? В мене син сидить на стільчику, перед ним іграшки, які він кидає на підлогу))
А тарілочка стоїть біля мене на столі, якщо б я ставила як ви, звісно, все б вже було на підлозі.
Ми починали з моркви, потім пастернак (не впевнена, що так українською, живу закордоном), потім цуккіні, потім броколі, потім почала робити безмолочну вівсянку з яблуком та бананом та давати сире терте яблуко та банан, потім морква-картопля-яловичина та апельсиновий фреш для засвоєння заліза.
Якщо не хоче - я не змушую. Проте з часом почало смакувати все, на початку теж не дуже подобалася така їжа
Зоркая Зорро• 18 января 2023
Автор как раз вчера читала про прикорм, моему будет через пару недель 6 месяцев.
Главная мысль что прикорм это знакомство з едой, поэтому не нужно торопиться и пытаться накормить ребёнка, он должен до года познакомиться только.
Я бы на вашем месте продолжала давать новые продукты по схеме, глядишь и появится аппетит к другим продуктам)
Трынди-брынди
• 18 января 2023
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
У стільці сидить з поличкою. Але мені зручніше знаходитися перед нею. Тому ми не сидимо за столом .
Трынди-брынди
• 18 января 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Я знаю цю ідею
Але там поруч інша, яка іде в розріз. Що до року вже має бути 2 прийоми + перекуси.
Не в´яжеться з простим знайомством, чи не так?
Я спершу теж так думала, а потім все частіше натрапляю на відповіді модераторів, а де другий прийом? а де перекус - і розумію, що це не просте знайомство.
Тим паче у нас суміш, яка ’після року уже не потрібна’
У тій групі дуже багато суперечливих ідей
Ряженка• 18 января 2023
Не починайте з солодких фруктів. Це ви одразу створюєте цукрову залежність.
Починати треба з нейтрального, овочі і крапелька олії. Пошукайте цю схему в інтернеті. Там кабачок, цвітна капуста, морква, цибуля, картопля, брокколі. Ось і маєте овочевий супчик. Не одразу, звісно.
Овочі, каші/хліб, фрукти, кисломолочні, м´ясо-яйця. В такому порядку.
Або погугліть про педприкорм. Це за умови, що ваше харчування більше-менш правильне. Мінімум спецій, варене, тушене. Дуже зручно.
Я не такая• 18 января 2023
Ответ дляТрынди-брынди
Я знаю цю ідею
Але ж дитині лише 6, куди ви квапитесь? Потихеньку до року і доведете до 2х прийомів, а зараз дійсно, лише знайомство.
Трынди-брынди
• 19 января 2023
Ответ дляРяженка
До банана було три каші, овочі, м´ясо і два інших солодких фрукта, один з них, на мій погляд, солодший за той банан, що я давала.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 19 января 2023
Ответ дляТрынди-брынди
Зручно сидіти на куті столу, крім того, консультанти з прикорму рекомендують годувати дитину коли їдять мама та папа, щоб викликати інтерес до їжи, одразу сідати всією родиною
Бюст Березуцкого• 19 января 2023
Ответ дляТрынди-брынди
Я знаю цю ідею
Я вас прошу, не читайте ті групи в фейсбуці . Хрень несуть конкретну . В ютубі є відео від лікарів про прикорм і харчування дітей
Трынди-брынди
• 19 января 2023
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Це, на жаль, нереально.
Трынди-брынди
• 19 января 2023
Ответ дляLyana21
Є в фейсбук група прикорм і його хитрощі
Так ось з тими хитрощами й проблема
З сином було легше
Давали йому броколі підряд пару днів, поки їсти не почне
Але ні - це тепер харчове насилля, дитина має мати вибір
Вибір моєї доньки - банан. Як виявилося. Однозначний такий вибір, з викиданням усього іншого.
З сином було легше
Мастер Пис• 19 января 2023
Так це нормально))) готуйтеся! Скоро ці каші будуть по всім стінам і не тільки))) а по ділу купіть посуд на присосці, силіконовий і хай дитина вчиться їсти сама)
Ответ дляТрынди-брынди
Так ось з тими хитрощами й проблема
З сином було легше
Можливо дитинка хоче кролика чи телятину а ви броколі броколі)))
Я от починала з картоплі моркви і по сезону овочі
А тепер це все разом тільки з мясом
Головне перше фруктів не давати
Я ще кашки накупила різних
А тепер це все разом тільки з мясом
Головне перше фруктів не давати
Я ще кашки накупила різних
Трынди-брынди
• 19 января 2023
Ответ дляМастер Пис
Це добре. Можу і на присосці) Ви праві, тоді буде по стінах
Ложку я даю на пару секунд, але довго не витримую.
МастерЮля• 19 января 2023
В мене син до року швирявся тарілками. Це нормальний етап.
При чому силіконова на прососці його бісила бо треба було відірвати (при чому робив це успішно). Пластикові тарілки летіли з початку трапези.
Це дослідження.
Не ставте тарілку, викладайте їжу на столик.
Це дослідження.
Трынди-брынди
• 19 января 2023
Дякую, дівчата. Дякую, що ви написали про це кидання тарілок
Якщо це норм етап, то я буду спокійніша
Я переживала, що це якась з форм агресії до їжі
Якщо це норм етап, то я буду спокійніша
Ряженка• 19 января 2023
Ответ дляТрынди-брынди
Як ви це все встигли в 6 міс? І як стул, животик?
Це дуже швидко для дитини. Не поспішайте, все встигне.