Вбигудях• 19 января 2023

Бюджет на двоих. Мама+ребёнок. В какую сумму укладываетесь?

Кто живёт таким составом, какой у вас бюджет и статьи расходов?
ЭмчЭндЭм• 19 января 2023
Ответ дляВбигудях
Якби мені платили 1 тис дол я б може і вигоріла, але значно пізніше))) треба було міняти роботу значно раніше, але не наважилася, побоялась ризикувати. Зараз все ж треба наважувались на зміни, хоча часи ще складніші настали. А в професії я ’уперлась’ в адвокатуру, без якої не розгонишся. А вкладатись в це я не хочу.
я з 2010р. змінила 6 робочих міст, йшла, , як тільки розуміла, що щось не влаштовує, адвокатського не отримувала, не дуже люблю брати участь в судових засіданнях, зараз іноді доводиться писати позови, але в суди не ходжу.
автор Вбигудях • 19 января 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Правильно робили. Я сиділа бо був дуже нестабільний період. Дитя мале і мама лежача була. Та й після розлучення моральний стан був ’нижче плінтуса’. Хоча досвіду набралась чимало, робота була цікава, насичена і багатостороння. Треба йти далі)
ЭмчЭндЭм• 19 января 2023
Ответ дляВбигудях
іншого виходу немає. Юристи з досвідом це точно розумні люди, так що вийде все, чим захочете займатися.
автор Вбигудях • 19 января 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Дякую за підтримку
Бабушка Бетман• 19 января 2023
Ответ дляsunny_ios
Первое высшее юридическое. Потом был период после возвращения из Германии, когда 1.5 года работала ассистентом стоматолога. Потом пошла на второе высшее экстернат на программное обеспечение. Сначала курсы, потом ещё курсы, очень много самообучения… В 6 вставала, малую в сад, сама на работу, в 7 вечера были дома. В 9 малую спать, а сама до 2 ночи училась)) курсы - это самая минимальная база, остальное - это все учеба самостоятельная и куча учебных проектов. Сложно было. И психовала, и рыдала над этим кодом и забросить хотела. Хорошо, что не бросила)
Ого ви повернулись?
sunny_ios• 19 января 2023
Ответ дляБабушка Бетман
Ого ви повернулись?
Да, с мужем разошлась (украинец если что) и вернулась в Украину. Спустя пять лет снова в эмиграции, правда уже в Румынии, снова жизнь с нуля)
Коробка с карандашандрами• 20 января 2023
Ответ дляВбигудях
О, танці то дороге задоволення) ще непогано вкладаєтесь))
Останні роки без поїздок, то клрона, то війна( а до того набагато дорожче звичайно. Але поїздили по Україні та Європі 😊
Капризуля• 20 января 2023
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Я і дочка 12 років 20-22 тис.
Їжа 8 тис
Спорт 1,5
Здоров´я 1 тис
Салон (манікюр і т.д) 1,5-2 тис
Хоббі 1 тис
Комунальні 2 тис
Залишок - одяг, кафе, подарунки рідним
В гуртожитку живете?
Ответ дляКапризуля
В гуртожитку живете?
З чого таке питання? У власній 3кімн.квартирі