Америка, Естонія, Великобританія, і ще Польщу анонсують. Невже нарешті Європі дійшло....
Читаю Коваленко Андрія, каже техніку дають наступальну. Аж надія появляється знову.
Ответ дляjulil
Чехия начала отправку в Украину 120 модернизированных танков Т-72 — они будут поступать небольшими партиями в течение года. Скорость модернизации одного танка 66 дней.
Начали за здравіє, а закінчили, як завжди. То не дають, то дають, але частинами, то не сьогодні, протягом року...
Тобто ще рік цієї м´ясорубки?
Ответ дляMira29-c3c3
Ну якщо кожна так думає ,то для чого отут так патріотично кричати ?
Хто то все має відвойовувати? Чиї сини,чоловіки,діти?
а что вы предлагаете?как вы видите нашу победу?или сесть и лапки сложить и ждать пока кадыровец с бурятом не придет в дом и не начнет насиловать наших детей.убивать наших родителей?ваши предложения?
Чудо в камуфляже• 19 января 2023
Ответ дляПавела
Я не буду сперечатись, бо це дуже делікатна тема. Я розумію обидві сторони, і тих хто на фронті(тут все зрозуміло), і тих, хто не хоче на війну.
Ті,хто на фронті теж не хотіли на війну,так що, ні,ви розумієте не обидві сторони (
Mira29-c3c3• 19 января 2023
Ответ дляТемканика
Моя така:повернути отих бігунів з-за бугра,які виїхали після 24,зробити ротацію хлопцям,відвідати працівникам ТЦК Буковель,припинити випускати мужиків за n -суму грошей,і т.д,і т.п.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 19 января 2023
Ответ дляluizka
А що дає те, що Європарламент ухвалив резолюцію про створення спецтрибуналу для путіна, лукашенка і вищого керівництва росії?
Прийняттям резолюції ЄП поставив собі за мету позбавити імунітету від іноземної кримінальної юрисдикції керівництво росії та білорусі. А для цього потрібна потужна підтримка світової спільноти, оскільки Радбез ООН паралізований у будь-якому питанні, яке стосується війни в Україні, адже росія - його постійний член, який має право вето.
Тому ЄС та Україна мають шукати підтримку в Генеральній Асамблеї ООН та на інших міжнародних форумах, наголошується у резолюції ЄП. Більше того, паралельно всі дії України та партнерів мають бути спрямовані на пошуки правових шляхів використання заморожених активів Центробанку рф, як репарацій (відшкодування шкоди завданої війною), адже з них теж треба зняти імунітет.
Створення трибуналу також послужить чітким сигналом суспільству союзних держав, що керівництво рф та рб постане перед судом за агресію в Україні і це не зійде їм з рук. А політичній, діловій еліті росії та союзникам Кремля це має продемонструвати, що країна під керівництвом путіна більше не зможе повернутися до звичного ведення справ із Заходом.
Саме створення трибуналу хоч і займає час (близько року), але не є складним, Нідерланди вже висловили готовність прийняти його в Гаазі. Що стосується того, яка відповідальність чекатиме на путіна – залежить від того, що саме пропишуть у статуті цього трибуналу, проте точно можна сказати, що злочини тяжкі, тому й термін буде великим.
Як мінімум, першим етапом роботи такого трибуналу, могло б бути видання міжнародного ордера на арешт путіна, лукашенка та їхнього оточення, який би визнавався цивілізованими державами і, відповідно, значно обмежив можливості їхніх подорожей, контактів та участі у міжнародних заходах.
Найбільше питань викликає те, наскільки загалом можливий трибунал без обвинувачених на лаві. Мало хто вірить, що найближчим часом путіна чи інших російських вождів змогли б затримати і доставити до суду. Втім, обвинувальний висновок слідством може бути висунуто, навіть якщо путін залишатиметься у Кремлі, а міжнародні злочини не мають терміну давності.
А далі Україні залишається сподіватися, що з´явиться історичне вікно можливостей після зміни влади у росії та злочинців передадуть до суду (у них, звісно, не буде іншого виходу). Або принаймні когось із обвинувачених вдасться затримати на території третьої країни.
В цілому ж, після опублікованого сьогодні списку військової допомоги Україні, від якого рашисти вже підгоріли в коментарях (це ще Рамштайна не було) та встановлення ППО на багатоповерхівках у москві, ми можемо сказати, що чекати на вікно можливостей може і не доведеться, адже техніку нам вже передано не задля оборони, а для наступу.
Ответ дляТемканика
Удалено администрацией...
Перестаньте, у человека муж на фронте, маленький ребенок, у нее тоже есть информация, которая ее мягко говоря не радует, линия фронта длинная, у всех по-разному, поэтому и разная информация от самих военных, от ’все охрененно’ до ’нам жопа’. Эта советчица совершенно не заслуживает того что на нее здесь понаписывали
Ответ дляMira29-c3c3
господи..у нас куча мужчин на улицах,тьма..пробки авто-посмотрите в окно.из 7 человек все!!!!неделю назад кого лично знаю-вернули домой ,мужики по повестке пришли ,часть из них даже медкомиссию не проходила.сказали -НЕ НАДО!и всех отправили домой.
Ответ дляЧудо в камуфляже
Ви мене не зрозуміли. Ті, що на фронті втомлюються, хочуть на ротацію і справедливо зляться на тих, хто ухиляється. Тут без привязки чи добровольцем пішов, чи кадровий військовий, чи мобілізований.
Ответ дляnatapri
не верю .она на работе.и темы ее такие же.и хамство
Ответ дляПавела
послушайте у меня родные там и друзья.один-так еще с 14 года.их меняют на нуле.дают отпуск.небольшой но дают.7 человек неделю назад пришли по повестке.и ни одного не взяли.сказали не надо людей .2 человека так даже медкомис не проходили.
Mira29-c3c3• 19 января 2023
Ответ дляТемканика
У вас все так рожево -ванільно ,я вам прямо заздрю .
Ответ дляТемканика
Странно, зять говорил, что людей не хватает
Ответ дляMira29-c3c3
2 парня не служили .но спортивные здоровые.дальние родственники -то у них забрали повестки и сказали до свиданья.даже медкомиссию не проходили.отправили по домам.а 5 чел где моя дача-то не знаю служили ли.но тоже домой отправили.с собакой гуляют-видела.такие дела.я не знаю может там берут по военск специальности но уж точно не гребут как тут выписывают бред
Mira29-c3c3• 19 января 2023
Ответ дляТемканика
Ви вже це писали .
Чудо в камуфляже• 19 января 2023
Ответ дляПавела
Ну от, головне в вашому пості ’справедливо’.Вони не хотіли ні цієї війни , ні на цю війну,москальня не лишила їм вибору,вони прийняли виклик і гідно встояли,вони мають право на відпочинок? Їх дружини / діти мають право їх побачити? Ви відповісте-так. А за рахунок кого ,ті хто ТАМ надривається стільки часу прийде додому? За рахунок тих,хто зараз сидить зі своїм вдома і ’вєщає’ ,що її чоловік винен лиш своїй сім´ї. За що затравили зараз дівчину Cat? За резонне запитання,чи ви готові життями не чужих,а своїх чоловіків молоти/ товкти ворога?
Mira29-c3c3• 19 января 2023
Ответ дляЧудо в камуфляже
+1000000.
Ответ дляЧудо в камуфляже
Вибачте, але я чітко написала, що розумію дві сторони. Моя відповідь так на ваші питання. Це справедливо. І розумію тих, хто не хоче воювати. Всіх шкода. Що не так у моєму дописі?
Ответ дляnatapri
Бляха, у меня зять на нуле, что Вы мне пытаетесь доказать? Он в отпуске был, мы общались, я примерно как Вы говорила, спросила Как же так? Он пожал плечами.
я не знаю как та берут в военкоматы.но вот неделю назад было так как я описала выше.всех вернули по домах.сказали-не надо
freedom_2015• 19 января 2023
Ответ дляДами
Зря вы так. У нее муж военный и сама из Чернигова, мы удар приняли на себя, как Мариуполь в начале, только про нас не рассказывали в теоеграмме, бо нас не любит зеля и его команда, мЭр не такой и нас можно было почти бросить на растерзание .
Що за дурниці ?про Чернігів постійно говорили ,всупереч того,що мер підлабузник яника
Чудо в камуфляже• 19 января 2023
Ответ дляПавела
Те,що ті хто зараз воюють ТЕЖ не хотіли воювати,москальня не лишила їм вибору. То чому та сама Cat має читати принизливі пости ,про те, що чийсь чоловік бачиш нікому нічого не винен,а її, судячи з того, що він на війні ,в пів світу в боржниках ходить.