rybka21• 19 января 2023

"Талліннська декларація": 9 країн Європи пообіцяли безпрецедентну військову допо

Міністри оборони й представники міністерств оборони дев’яти країн Європи під час зустрічі в четвер підписали "Талліннську декларацію", де міститься зобов’язання подальшої військової допомоги Україні на тлі її війни з РФ.
Повний текст
https://www.pravda.com.ua/news/2023/01/19/7385640/
Santa-c3fa• 19 января 2023
Останні новини радують і радують. Якось все різко пришвидшується. Особливо приїзд глави МЗС Ізраїлю, євреї завжди на строні переможців
ok1904• 19 января 2023
Мені не зрозуміла причина, чому влітку чи восени це не можна було хоча б пообіцяти, теляться і теляться .
ok1904• 19 января 2023
Ответ дляSanta-c3fa
Так лавруха щось знову антисемітизмом засмердів
автор rybka21 • 19 января 2023
Ответ дляok1904
Та нехай вже дають швидше
ok1904• 19 января 2023
Ответ дляrybka21
Та нехай вже дають швидше
Так ще дише теляться. Хоча по новинам з передової всього багато
боригнув• 19 января 2023
Ответ дляok1904
я так зрозуміла, шо європа остаточно стала незалежна від руських вуглеводних і тепер можна бамбіть москву.
автор rybka21 • 19 января 2023
Ответ дляboringmovie
Ну якось так
Все страны ЕС, за исключением, возможно, Венгрии, избавятся от энергоресурсов из России до конца года, — Боррель

Глава дипломатии ЕС также полагает, что экономика России благодаря санкциям Евросоюза ’заплатит высокую цену’ за то, что происходит в Украине.
ok1904• 19 января 2023
Ответ дляboringmovie
Аааа. Остаточно, то на кінець 2023. А лавруха блеє, що ніяк не протверезіє колективний Захід, опяньонний Україною...
боригнув• 19 января 2023
Ответ дляrybka21
Ну якось так

ще думала, рашка тоді мєдвєдева поставила і вони зробили північний потік.. тіпа погуляли в демократичну країну, очі всім замилили і посадили всіх на свою нафтову голку. а тепер європа прозрєла від того, якого монстра викормила. цікаво чи буле мєркєль в тюрьмі сидіти.
автор rybka21 • 19 января 2023
Ответ дляok1904
Та він вже питається ’как ми дальше будєм жить?’
боригнув• 19 января 2023
Ответ дляok1904
в них тільки один піськов зрозумів, шо руських вже ніхто ніде не чекає і не любить)
автор rybka21 • 19 января 2023
Ответ дляboringmovie
Здрисне стара шкапа
Шеллар• 19 января 2023
Ответ дляboringmovie
І та плеяда політиків, які біля неї виросли - сученята меркелихині.
ok1904• 19 января 2023
Ответ дляrybka21
Так, я навіть відео подивилася. Наїний, сподівається, що йому збережуть життя
ok1904• 19 января 2023
Ответ дляШеллар
Погано, що її судити не вийде,
Вона під імунітетом.
Шеллар• 19 января 2023
Ответ дляok1904
Погано, що її судити не вийде,
Вона під імунітетом.
Згідна з Вами, її руки в крові українців, а відповідати на Землі не буде.
автор rybka21 • 19 января 2023
Бачили оце?
ok1904• 19 января 2023
Ответ дляrybka21
Бачили оце?
Фігня, для хайпу, не ведуся на таке.
автор rybka21 • 19 января 2023
Ще одна цікавинка

Іран не визнає ’входження до складу росії’ Криму та інших територій України, незважаючи на ’відмінні відносини з москвою’, заявив глава МЗС Ірану Хосейн Амір Абдоллахіан.
боригнув• 19 января 2023
Ответ дляrybka21
Бачили оце?
то вапще але хай серуть в штани!
ok1904• 19 января 2023
Ответ дляrybka21
Ще одна цікавинка

То хитрожопі, їм віри немає.
автор rybka21 • 19 января 2023
Ответ дляok1904
Фігня, для хайпу, не ведуся на таке.
Нехай стоїть
Навіть для хайпу
автор rybka21 • 19 января 2023
Ответ дляok1904
То хитрожопі, їм віри немає.
Звичайно, але публічна політична заява такого роду це ніж в сраку хуйла
ok1904• 19 января 2023
Ответ дляrybka21
Подвійна гра для Близького Сходу норма. Там проблєми в країні режим пу їх не хіло підтримує.
Торги перед пу, ставки піднімають
ok1904• 19 января 2023
Ответ дляrybka21
Ось драник прогинається. Скотиняку на гілляку
автор rybka21 • 19 января 2023
Ответ дляok1904
Сьогодні ж проголосували за трибунал для дружка
ok1904• 19 января 2023
Ответ дляrybka21
Ото ж. В нього десь коле чи чешеться.
alenka3108• 19 января 2023
Ответ дляok1904
Ой, ця коняка чим тільки не смердить, коли вже завоняється і здохне!🤞
автор rybka21 • 19 января 2023
Ответ дляok1904
Фігня, для хайпу, не ведуся на таке.
Русня пише шо правда
В телеграм-каналах появляются фото ЗРПК ’Панцирь’, размещаемых на крышах административных зданий в Москве. Пока фигурируют уже две локации.

Мера — правильная и нужная, с учетом растущих аппетитов Киева и полного игнорирования ’красных линий’, обозначенных Москвой. По-хорошему нужно было делать это раньше, но не поздно и сейчас. Пока не поздно.

Плохо другое — понятно, что часть установок (если их размещение продолжится) находятся, что называется, у всех на виду, и фотографии в любом случае попадут в социальные сети. Да и вражеские спутники не бездействуют.

И всё же я призываю не делать за противника его же работу, бодро рапортуя о местах дислокации ’Панцирей’ и размещая их фотографии в стремлении ’оседлать хайп’. Подобный ’хайп’ не раз очень дорого обходился тому же Донецку. Идёт война, и давайте помнить об этом. Просмотры и репосты подождут.

@voenkorKotenok
knopkakyev• 19 января 2023
Ответ дляrybka21
Русня пише шо правда

@voenkorKotenok
Тобто за Дніпро вони казали, що ми козли, а самі на дахах ставлять
’То другоє’