Америка, Естонія, Великобританія, і ще Польщу анонсують. Невже нарешті Європі дійшло....
Читаю Коваленко Андрія, каже техніку дають наступальну. Аж надія появляється знову.
Ответ дляЧудо в камуфляже
Те,що ті хто зараз воюють ТЕЖ не хотіли воювати,москальня не лишила їм вибору. То чому та сама Cat має читати принизливі пости ,про те, що чийсь чоловік бачиш нікому нічого не винен,а її, судячи з того, що він на війні ,в пів світу в боржниках ходить.
У вас емоції, але не розумію чому ви пишете їх мені. Де я писала, що хтось хотів воювати? Чи я травила дівчину? І чи писала, що хтось комусь винен чи ні? Я написала, що мені шкода всіх і тих, хто воює і хочуть, щоб їх змінили, і розумію тих, хто не хоче воювати.
Ответ дляЧудо в камуфляже
Блін, перечитала ще раз всі свої дописи. Де ви це все прочитали у них не розумію.
Mariya Prokhorova• 19 января 2023
Ответ дляnatapri
Мне тоже нравится когда больше на позитиве и с верой в победу, но каждый имеет право на свои собственные чувства и эмоции. А здесь некоторые перегибают, чуть что, сразу матрешка или с рашки.
Ну дуже дивно , що ту пані не тіше , що нам надають наступальну зброю
Мої знайомі , кажуть все ОК , але нам потрібна важка зброя , щоб накривать русню , як найдальше !
Чудо в камуфляже• 19 января 2023
Ответ дляПавела
Чому вам? Певне тому, що з вами почала діалог,от і узагальнила, більша частина до ваших постів відношення не має , зрозуміло. У мене емоції? Так, емоції,тому що я чула вже це ’ми вас туди не посилали’ у 2015,і дуже не хочу почути це знов,а тенденція прослідковується. А тепер до вас ’розумію тих , хто не хоче воювати’,воювати не хоче НІХТО, розумієте,НІХТО,ну окрім пари сотень,яких зазвичку називають ’солдатами удачі’.
Viktoria_St• 19 января 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
У нее маленький ребенок, а ещё все эти стрессы вот так и получилось
Ответ дляЧудо в камуфляже
Думаю зрозуміло, що під фразою ’розумію тих , хто не хоче воювати’ маю на увазі тих, хто зараз в тилу, не мобілізований і не хоче. Спишу це на недосконалість онлайн спілкування.
Чудо в камуфляже• 20 января 2023
Ответ дляПавела
Ви не розумієте, що я хочу донести,ви розумієте тих,хто не хоче воювати. Припустимо,це більший відсоток з тих громадян що ми маємо,ви їх розумієте. Всі їх розуміють,вони не йдуть воювати,що далі робимо? Ті ,хто зараз на фронті,як завжди,дурники,бо вони ж теж не хотіли,а їх не питали,ну ок,вони пішли ,вони встояли,вони люди і їм треба заміна,а міняти ніким,бо розуміють тих,хто ’не хоче воювати’
Ответ дляЧудо в камуфляже
Мені дуже шкода всіх тих, хто зараз на фронті. І я прекрасно РОЗУМІЮ, що їм важко, що вони там не хотіли бути, що їм потрібна заміна. Хтось туди пішов добровільно, хтось по службі, а когось не питали і мобілізували. Ніхто при своєму розумі не хоче війни. І розумію тих, кого зараз не питають і відправляють на фронт. В житті часто нема справедливості. Що ви мені хочете донести? Я ж з вами навіть не сперечаюсь, про те як все відбувається і як правильно мало б бути. Але якщо для вас так важливо довести, що саме я не здатна зрозуміти чи поспівчувати чоловікам, які на фронті, тоді ок. Нехай так буде.
Ответ дляRuovet
Да нет же, наоборот, больше жести, только карательно- назидательно приобщать любить страну. Ведь рабочая тактика, чоуж. Только через боль и наказания все тут же станут патриотами.
Слушайте, они жили, как хотели.
С автономным статусом, мову большинство знать не знали, никто их не ушемлял, все годы с 1954 на дотациях просидели за счёт других регионов, каждый год, а потом, оказывается, Украина плохая, обижала их, давайте сухопутный коридор по костям и крови украинцев нам.
Твари
Ответ дляCat88
Зачем мне раша сми??? Я от похорон до похорон пью успокоительное, мне самой хочется умереть и не мучаться
Я вас подумки обіймаю. Прошу, другий раз, лише добрі думки проговорюйте. Сьогодні дуже сильний день, налийте склянку води та говоріть з нею лише про хороше, «я щаслива, мій чоловік дома здоровий та сильний, ми разом будуємо нове життя».
Я вас розумію, біду однієї родини не зрозуміє інша. Але ж і не треба. Ви не сама в цьому.
Зробіть це. Склянку води випийте.
Чудо в камуфляже• 20 января 2023
Ответ дляПавела
В житті взагалі немає справедливості,але то таке(. Я без претензій до вас. Просто ’різануло вухо’, ’розумію тих, хто не хоче воювати ’,а тим більше уточнення,що це про людей,які нині в тилу. Наче ті,хто пішов перед ними воювати хотіли,прямо спали і бачили , як замість того, щоб бавити дітей ,кохати дружину, сидіти в окопі і трупи своїх збирати по частинам.
Renesmeе 16• 20 января 2023
Думаю в квітні буде наш великий контрнаступ. Якраз висохне земля для танків і як користуватися петріотами навчаться хлопці. Тоді можна буде перекинути пво на інші напрями 😀