Америка, Естонія, Великобританія, і ще Польщу анонсують. Невже нарешті Європі дійшло....
Читаю Коваленко Андрія, каже техніку дають наступальну. Аж надія появляється знову.
Allka- skakalka• 19 января 2023
Сколько парней погибло под Бахмутом и Соледаром,а им только дошло ,для нас невосполнимая потеряи

Чашечка чая• 19 января 2023
Ответ дляTeonaa
Чашечку, то все правда, що ткт пишуть? Прям ось бистро дають чи щось начнуть затверджувать-перетверджувать?
Прям молниеносно не будет и надо знать нюансы этих соглашений. Что-то могут передать в течении месяца, а что - то в течении нескольких лет даже. Еще не стоит забывать необходимость обучать людей для работы с техникой
Безимени890123• 19 января 2023
Ответ для Світлана-7d87
русня вже напевно виє і скулить!
Алкаш дімон вже знов погрожує ядеркою
Kolibri_18• 19 января 2023
а в мене щось поки не оптимістичні думки. думаю, вони нас готують до фінальної битви. в мене таке враження, західна розвідка впевнилась, що русня готує новий наступ, що вони накопичили резерви, і в техніці, і в людях. і що Україні буде важко відбивати цю атаку. тому вони як ’прокинулись’, і різко дають усе, що можна (ну майже), щоб ми виграли. бо вони стільки раз публічно давали обіцянку ’Україна не може програти’. насправді, якщо не має, то подібне озброєння мали дати вже давно. але зараз ніби відчули, що русня може мати перевагу, і бігом, в останній вагон, дають майже все. ссикотно заходу стало.
Kolibri_18• 19 января 2023
з іншого боку, мені сьогодні дуже хороший сон снився. ніби я така щаслива, просто радість переповнює мене, я виходжу на вулицю, там тепло, ніби як літо, сонце світить, люди навколо щасливі - і також всі виходять на вулицю. як ніби народне свято, усі щасливі. а сьогодні ж свято, може, недаремно такий сон :)
Kolibri_18• 19 января 2023
Ответ длячаревна
Видели новость?
Россия, в Москве суета на Тетеринском переулке, дом 8: устанавливают на крыше дома ЗПРК ’Панцирь-С1’ 😏
В Москве явно к чему-то готовятся: а как же Киев за три дня?
И да, крыша высотки — лучшее место для ПВО.🤦♂️
шоб той панцир не спрацював, коли треба. ублюдки, скільки біди Україні зробили
Ответ дляKolibri_18
Такую технику рашка готовит?
Ощутите разницу
’Между тем, российские оккупанты продолжают получать 152-мм гаубицы Д-1 эпохи Второй мировой войны.
Если, кто ещё не в курсе, то Д-1 это гаубица 1943-1949 годов производства и именно ею затыкают дефицит артиллерии. Дефицит решён? Ну как сказать...
Им стволы рвёт. Знатно рвёт. Но не только из-за уставшего металла и отстрелянного ресурса за минувшие десятилетия.
Оккупанты стали получать не только гаубицы эпохи Второй мировой войны, но и специфический боекомплект к ним!
Например, снаряды 53-ОФ-530 и жуткая жуть, 53-Г-530 для взлома укрепрайонов ВСУ. Результат? Самоподрыв в канале ствола.
Я так понимаю, для российского командования уже не только чмобики мясо на убой, но и артиллеристы, которые даже в советской армии ценились поболе пехоты.’
Коваленко
Ощутите разницу
Коваленко
Безимени890123• 19 января 2023
Ответ дляKolibri_18
Швидше, розробив захід дієві механізми проти руснявої атомки. Якби була так,як ви пишете, то логічно було б не дати сформувати той московицький наступ, давати ракети дальні, щоб розбити логістику і не дати навіть народити наступ. Ви таки не забувайте, що русня має атомні бомби і багато.
Kolibri_18• 19 января 2023
Ответ дляБезимени890123
але ж якраз дають ракети більшої дальності
та най буде, якщо так, як ви кажете. я що, я лише за, якшо хтось розвіє мій песимізм
Ответ длячаревна
Видели новость?
а как кудахкали, что наши между домами ставят и на крышах, сбивают в черте города и т.п. ... интересно от своих проглотят, и как обычно ’это другое’ будет?
Kolibri_18• 19 января 2023
чому нам літаки досі не дають, хоча б старі
контрнаступ став би в рази легшим
frumoasa17• 19 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Такую технику рашка готовит?
Ощутите разницу
Коваленко
Ощутите разницу
Коваленко
Вони витягують Д-30, яка наймасовіша гаубиця, але є нюанс і це дефіцит 122 мм, головне щоб Іран, КНДР та Китай не допоміг з цим.
Ответ дляКонкордія
Так з миру по нитці і спільними зусиллями виженемо ту нечисть. По суті яка різниця, чи дійшло чи політичні мотиви, головне результат для нас. Я щось взагалі думаю, що нашим зсу не вигідно просто чекати, поки русня знову новий планований наступ не почне і спрацюють на випередження несподівано і вдало
вы прочли мои мысли...я знаю что так будет.
Ответ дляЧашечка чая
Нет. Вспомните хотя бы про те же М777 и Хаймарс
немного не так. Иногда анонс остается только анонсом. Но в данный момент часть уже в пути, часть прибыла даже) Знаю что и где. Говорить права не имею.
Но люди проходят обучение. У нас страна в которой воины воюют всеми видами вооружения.
frumoasa17• 19 января 2023
Ответ дляKolibri_18
контрнаступ став би в рази легшим
Дуже потрібні нам шведські Гріпени і можливо А-10 як аналог Су-25
Ответ дляfrumoasa17
Так
А ще у них куча в промисловості дифіциту, ізнос і т д, але люди є, ресурс поки є. Але що ив лбди, в епоху новітньої арти.