В гости звали?• 19 января 2023

Донька 10 років дивиться порно

Дівчата, порадьте, як себе вести? Ми ще нічого такого не обговорювали навіть. У мене ступор
Ленне-Рейма• 19 января 2023
Чому дитина має доступ до такого контенту?

Кина_не_будет• 19 января 2023
Мама бы меня убила)

Я сыну сказала (как раз было 10),что нужно фильтровать. Много вранья, преувеличения, много извращения.
автор В гости звали? • 19 января 2023
Взяла її телефон і вирішила перевірити історію, а тут таке.... Чоловік каже, що треба говорити і забороняти, але чи це вихід
So_so• 19 января 2023
Конкретно что не обговаривали? Менструация в 10 лет у многих девочек начинается
Кина_не_будет• 19 января 2023
Тоже смотрел.
Сейчас не знаю. Не роюсь в его телефоне
Печальки.нет• 19 января 2023
Я думаю,що обговаривати порно у 10 років немає сенсу, треба просто зробити так, щоб у дитини не було до нього доступу. Це інформація не за віком,і вона ти може бути небезпечною.
автор В гости звали? • 19 января 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Я не знаю, у неї є телефон. На ньому можна щось обмежити?

Кина_не_будет• 19 января 2023
Ответ дляПечальки.нет
Посмотрит у друзей. В школе,на улице,в гостях.
автор В гости звали? • 19 января 2023
Ответ дляПечальки.нет
Як так зробити?
Ленне-Рейма• 19 января 2023
Ответ дляВ гости звали?
Звичайно , створюєте дитячий профіль, встановлюєте батьківський контроль
Печальки.нет• 19 января 2023
Ответ дляВ гости звали?
Треба просто заблокувати доступ до порно на всіх гаджетах, якими може користуватися дитина. І без пояснень.
автор В гости звали? • 19 января 2023
Ответ дляSo_so
Секс не обговорювали, про місячні говорила, попередила, щоб не лякалася, так як з´явилися вторинні ознаки
Печальки.нет• 19 января 2023
Ответ дляВ гости звали?
Можна обмежити все, і дивно, що ви цього не знаєте
Кина_не_будет• 19 января 2023
Добавлю.
Это нормально. Главное,поговорить. Не запрещать,не унижать,не ругать.

Зайдите к Юлии Ярмоленко в инсту. У нее есть информация на эту тему.
Ленне-Рейма• 19 января 2023
Ответ дляКина_не_будет
В 10 років діти не тиняються без нагляду з друзями
автор В гости звали? • 19 января 2023
Ответ дляКина_не_будет
Тут я згодна
Капитошечка• 19 января 2023
Зря еще ничего не обговаривали.
Порно дети смотрят с 8 лет ( статистика, озвученная детским психологом).
Купите книгу ребенку. Поговорите. Это нормально, разговаривать со своими детьми.
Либо вы, либо одноклассники в извращенной форме расскажут, что к чему.
автор В гости звали? • 19 января 2023
Ответ дляКина_не_будет
Мама бы меня убила)

А як ви так сказали? Допомогло?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 19 января 2023
Поговорите. Это нормально, не понимаю вашей паники. Я тоже с 10 лет смотрела

ПушАпница• 19 января 2023
Я примерному таком же возрасте смотрела, может немного старше. Приходила к двоюродной сестре в гости и с ее друзьями видеокассеты, которые она нашла у родителей, смотрели)
Ничего, все выросли нормальными людьми.
Вы ее от этого не оградите никак.
Печальки.нет• 19 января 2023
Ответ дляКина_не_будет
Це значно зменшить її час за таким просмотром. До тогож , досить невеликий відсоток дітей у такому віці,цікавиться порно
ПушАпница• 19 января 2023
Ответ дляПечальки.нет
Да ладно)
автор В гости звали? • 19 января 2023
Ответ дляКина_не_будет
Добавлю.

Дякую. Я теж думаю, що треба проговорити, але не знаю як.
Teacher Dary• 19 января 2023
В 10 лет я прямо мечтала знать больше о сексе по крупинкам собирала инфу. Источников не было.
Печальки.нет• 19 января 2023
Ответ дляВ гости звали?
Як так зробити?
Заблокувати доступ до всіх сайтів, де воно може бути. Встановіть батьківський контроль
Джусс• 19 января 2023
Тролль.
Порно от 18 лет.
автор В гости звали? • 19 января 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
А школа? Гуртки? Просто подруги приходять
Фиона Шрековна• 19 января 2023
моя теж в 10 дивилася.Зараз 14 і все норм.Поговорила з нею,пояснила,що всьому свій час.Не варто поспішати дорослішати.,бо дитинство не повернеш..
Ленне-Рейма• 19 января 2023
Ответ дляВ гости звали?
Ви ж маєте знати, хто до неї приходить і наскільки адекватні ці діти та їх батьки.
Кукусики• 19 января 2023
Моя дивиться і сама про це розповіла