Я_на_кожухе• 21 января 2023

Допомога юристів по перерахунку пенсії військовим

Доброго дня
Підскажіть, будь ласка, мій дідусь подав позов до суду про перерахунок пенсії для військових пенсіонерів, у вересні 2022 року було винесено рішення і позов був задоволений. В жовтні, коли рішення набрало законної сили, мій дідусь відправив листа до Песійного фонду про перерахунок пенсії згідно рішення суду. Пенсійний фонд почав виплачувати пенсію відповідно до рішення суду, але як тепер стягнути заборгованість по пенсії, яку не виплачували з 2019 року?
Я вся ваша• 21 января 2023
то добре,що йому почали виплачувати за рішенням суду!!!! частіше і не виплачують.а суд присудив стягнути заборгованість?

ksusha1155• 21 января 2023
В рішенні є щось про заборгованість?
автор Я_на_кожухе • 21 января 2023
Ответ дляksusha1155
В рішенні є щось про заборгованість?
Зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області здійснити перерахунок пенсії ОСОБА_1 з 01.12.2019 на підставі оновленої довідки Державної установи Територіальне медичне об`єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернігівській області № 33/45-2013 від 09.09.2021 про розмір грошового забезпечення з урахуванням додаткових видів грошового забезпечення, та здійснити виплату з урахуванням виплачених сум.
ksusha1155• 21 января 2023
Ответ дляЯ_на_кожухе
Ок. Вони зробили перерахунок з 19 року??
автор Я_на_кожухе • 21 января 2023
Ответ дляksusha1155
Ось відповідь пенсійного фонду
автор Я_на_кожухе • 21 января 2023
Ответ дляksusha1155
Вони почали виплачувати пенсію з 01.12.22 в новому розмірі, тобто з урахуванням надбавок
все по ГОСТу!• 21 января 2023
У вас адвокат был или сами судом занимались? Из своего опыта могу сказать, что без хорошего адвоката не решить вопрос.

ksusha1155• 21 января 2023
Ответ дляЯ_на_кожухе
Все вірно, рахують вам по новому. А борг ще мають виплатити.