Атятя_тётя• 21 января 2023
Мобільний 3 місяці не можу вибрати. Бюджет малий. Вирішити важко.
Люди, в кого Ксяомі? У мене вже ум за розум заходить. Максимум що можу платить це оплату частинами до 15 тис. Ще три своїх.
Але треба оперативки 8, акумулятор не менше 5 тис, ну і щоб не глючив. По всім відгукам Ксяомі. Але ж дешевші Редмі, і при тих же даних дорожчі просто Ксяомі. А яка між ними різниця не можу зрозуміти, і то і то ж одно фірма.
Ще у відгуках пишуть що датчик наближення глючить масово у них, правда?
Дякую.
Любовь Вадимовна• 21 января 2023
у меня Сяоми 12т, купила в ноябре - отличный. По акции 18 000 был. Если с бюджетом совсем плохо посмотрите РОСО это бюджетная линейка Сяоми.
У сына поко х4 про 5g - по характеристикам как раз вам подойдет, брали за 10500 перед НГ.
Ms. Откровенность• 21 января 2023
Ми з чоловіком пару місяців тому купили різні моделі Ксіомі теж оплатою частинами.
Він купив 11 Lite 5G,дуже задоволений камерою, але датчик наближення дійсно працює погано.
Я собі вибрала Ксіомі POCO F 4, я дуже задоволена. Фото гарні, камера є 4К, глюку наближення саме в моєму пристрої немає. Купила його, бо вігдуги серії РОСО гарні
Любовь Вадимовна• 21 января 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Ще може хтось знає, що значить Глобал версія?
это то что вам надо, прошито под европейский рынок
Ща как дам• 21 января 2023
Ксиоми Поко с40 с лета пользуюсь все отлично. И цена была 6 к. Отличный бюджетный телефон
Уходя дверю не хлопать• 21 января 2023
Таке враження, що більше немає марок телефонів, тільки ті дві, що Ви назвали.
Федорино Горе• 21 января 2023
Сыну купила редми ноут 11, отлично все,всем довольны, правда юзает месяц всего. Папе купила редми 9с, тоже норм, но там слабее характеристики. Маме летом купили САМСУНГ галакси А03. Вроде все норм, но сильно греется на зарядке.
Лорка-хлорка• 21 января 2023
Вирази ’немає грошей’ і ’xiaomi за 15000 грн’ особисто у мене в голові не стикуются.
Атятя_тётя
• 21 января 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Я ось придивилась поко 4 теж! Поко х4 8/128. Дякую за відгук!
Атятя_тётя
• 21 января 2023
Ответ дляУ кого такое было
Я купила ксиоми 11 Т в ноябре за 14.000
В Києві вже лише вітрині варіанти (((
ПуФФынка_мисс• 21 января 2023
OPPO подивіться. Він краще за Сяомі. Мала і той, і інший. Тому можу порівняти
Атятя_тётя
• 21 января 2023
Ответ дляПуФФынка_мисс
Дякую!