Техпаспорт на медузу• 21 января 2023
Інтим питання, хто має іграшки
Перше питання де можна купити іграшку (бо в інстаграм магазині від се*кс блогеру, якісь дуже високі ціни, хоча може я не в темі ) щоб вони були з нормального матеріалу з сертифікатом і з адекватними цінами(
Друге питання які саме порекомендувати можете? Не хочу купити якусь фігню за високу ціну, якось тут читала пінгвін класний, але тоді це було не так актуально, як зараз 🫣 коли чоловік на фронті
Буду вдячна за відповіді по темі)
Малая Налегке• 21 января 2023
Ответ дляЧумачечая_
Я купила, також на алі, бомба пушка ракета)))
Можна фото?
АнтиТроль• 21 января 2023
Ответ дляНЛОша
Як було видно? Через кілька шарів плівки, пупирки, конвертів?
Он в коробочке, а не в пупырке ни в какой. Достала, там еще пленка, прощупала, включила и он завибрировал. Звук узнаваемый. А когда скорости переключаются, так и подавно. Кто знает, тот поймёт
НЛОша• 21 января 2023
Ответ дляАнтиТроль
Мда, а ваш чоловік так пильно слухав і через плече роздивлявся, а де порядність тримати дистанцію хоч півметра, втрутився в особистий простір людини.
АнтиТроль• 21 января 2023
Ответ дляНЛОша
Вы так лично восприняли описанную мною ситуацию, как будто это вы перед ним стояли в очереди и вас разоблачили. Если вы не поняли, то я наоборот говорю, что это норма, в порядке вещей. Так что в следующий раз не стесняйтесь.
Чумачечая_• 21 января 2023
Малая Налегке• 21 января 2023
Ответ дляЧумачечая_
Ось
Я тут посилання на нього кинула
Посилання не знайшла
Малая Налегке• 21 января 2023