Герцогиня• 22 января 2023
Дженна Ортега. Мені здається чи це перебор?
А не зарано для такого вбрання? Вона ж не Джей Ло і навіть не Мадонна, а туди ж. Тільки вилупилася, а вже відразу важку артилерію застосовує.
Ашотакоя• 22 января 2023
Так курча ще. Сексуальних форм немає, дивиться цей одяг на ній смішно. Наче на дівчинку одягли сексі.
На-перекуре• 22 января 2023
как же я заколебалась убирать её из рекомендованных в инсте...
её и маникюры.
В шоколаде• 22 января 2023
Сексі фігурка і зачіска. Про вбрання мовчу ну і поняття не маю, хто це )
Герцогиня
• 22 января 2023
Ответ дляАшотакоя
Щось вона реально трусами трясе всюди. Всього 20 років дівці, а вбрання наче це її останній шанс
Доктор Хаос• 22 января 2023
Єпатажна, молода, тримає підписників в тонусі. Вона донька Ортеги того що заснував Зару чи просто таке ж прізвище?
Герцогиня
• 22 января 2023
Ответ дляРазведка Маша
пусть что хочет то и носит, чего вас это так беспокит
Бо воно на мене стрибає з фейсбука вже місяць. Хоча я навіть серіал той не дивилася
Доль Чекомбана• 22 января 2023
На фото первом еще очень даже приемлимо.Такое Лопес жопес и старухе мадонне уже и не одеть.
тогдалия• 22 января 2023
Какая хорошенькая была девочка француженка, что пела песню про Лолиту в моем детстве. Время идет быстро и поэтому нужно успеть пощеголять пока самый расцвет красоты.
Пополняю_Карму• 22 января 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Она мексиканка, а Индитекс основал испанец.
Герцогиня
• 22 января 2023
Ответ длятогдалия
Ализе?
Пополняю_Карму• 22 января 2023
Ответ дляГерцогиня
Объективно: ни красоты, ни модельных данных у неё нет. Она не Сальма Хайек, не Моника Белуччи. Поэтому, будет брать эпатажем.
А Я Самая Самая• 22 января 2023
Ответ дляГерцогиня
Ви якась зашорена. Коли,як не в молодості відверте вбрання носити, в неї гарна фігура, просто вона малого зросту - щось до 160 см усього.
Агент Пинкертона• 22 января 2023
Ответ дляГерцогиня
Надо бы ей стилиста поменять. Можно куколку сделать
тогдалия• 22 января 2023
Ответ дляПополняю_Карму
У нее еще кукольная красота и девичьий задор. У Моники задора и не было.
Думы мои думы• 22 января 2023
Ответ дляГерцогиня
Щось вам її труси не дають спокою)
Це не її проблема, а ваша)
Доль Чекомбана• 22 января 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Зато живая,а не как та Белуччи,у которой не таланта не эмоций.
Ряженка• 22 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Как раз очень тяжело ей правильно одеться, у неё крошечный рост, где- то 150
Герцогиня
• 22 января 2023
Ответ дляkuskus
Хай носить поки молода, бо потім це виглядає набирає жінка у вічному пошуку. Навпаки смішно, коли п‘ятидесятирічні тітки таке одягають
Так воно й так смішно, ще смішніше аніж коли 50-річні так вдягаються. Тут взагалі постає питання ’тобі ж всього 20, тебе навіть в твої роки ніхто не хоче, та ти аж дупою світити мусиш, щоб ну хоч хтось?’