Интеллектуальные оладьи• 23 января 2023
Дитина хоче забрати всі гроші, які йому подарували
І витрачати з них на різні дурниці. Наприклад, накупити чупа чупсів, чіпсів, якихось желейних змій ( все те, що хімозне і ми купуємо дуже рідко). В нього до всього алергічна астма, йому взагалі не можна їсти таку хімію.
Дитині 9 років. Родичі та ми, батьки, на кожне свято дарували гроші, він збирає собі на хороший телефон, але так як зараз дистанційне - запропонували йому купити телефон, коли він вийде у школу, він погодився. І тут на тобі. З одного боку, то його гроші, але за його здоров’я відповідальні батьки. Коли кажу, що не буду давати тобі ці гроші, тому що ти хочеш псувати собі здоров’я, він відповідає: добре, тоді я куплю машинку/трансформер/ і тд . Іграшками не обділений, на свята іграшки дарують теж (це до того, що дарують йому не тільки гроші), та й на протязі року купуємо.
Мабуть з точки зору поглядів на виховання я маю віддати йому ці кошти і не притисняти дитину. Але він не зробить висновків, витратить більшу частину, лишить, наприклад, 2 тисячі, а потім буде казати, щоб йому купили на ці кошти телефон. Самі розумієте, що за телефон це буде. І ми будемо докладати на нього. Хочемо навчити фінансової грамотності, тим паче дитина сама виявила бажання збирати на телефон і з усіма родичами було погоджено це. Інакше кожен купував би якусь якісну іграшку, щось для розвитку, для дослідів.
Що порадите?
Ms. Анонимная• 23 января 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Мы проблему телефона решили просто - получает по наследству. Раньше старый мужа использовал, перед нг ему повезло и наш папа себе решил обновить телефон, я его прошлый забрала, а сын - мой себе
Чем чужим людям продавать лучше малому
Прошлый свой маме подарила, но одни претензии - батарея мало держит и на 1 сим карту. Сделала выводы)) а ребенок всему рад))
Чем чужим людям продавать лучше малому
Ну тех таке собі рішення. Ні, я не бачу нічого страшного у користуванння б/в речами, але ж термін роботи від батареї - один з основних парамертів, що мені важливий для телефону дитини, щоб не розрядився несподівано.
Весотехник• 23 января 2023
Чтоб ребенок научился распоряжаться деньгами - они должны быть у него, а не у мамы. Ребенок должен научиться планировать. А пока что его деньги фактически ваши, поэтому и хочет потратить, чтоб получить хоть что-то.
Гравицапа• 23 января 2023
Моєму 10, всі даровані кошти у нього.Але наш не буде їх тринькать на дрібниці, жадненький)Ви можете перевести в валюту гроші і хай збирає на щось цінне.
После шести ни-ни• 23 января 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Поки сидить вдома такої проблеми немає, буде павербанк брати, або ж другий телефон, простіший. Бо в школі у нас викрадали вже.
Губы_зубы• 23 января 2023
Ответ дляФея_3уровень
Є знайома ПП і дитину з нвродження цим мучила. Цекерку дитина спробувала у школі, до цього з солодкого тількі фінік блін
Але дитина у школі як дірвалась, бо контролю вже немає такого, от полізло все, то те зірвав то те, алергія
Ви не порівнюйте шкт дитини 3 років і 7 до прикладу. В 7 років хіматури всілякої без критичних наслідків можно дозволити набагато більше. Та мама все вірно робила, невідомо, що було б , якби дитина з 2 років ото все їла, по-перше. А по-друге, харчова поведінка закладається з дитинства. Розказувати про користь і шкоду потрібно одразу і показувати своїм прикладом
Губы_зубы• 23 января 2023
Ответ дляБаксы_сдам
Я за 2000 купила б/у в отличном состоянии и прекрасно. Зачем супер дорогое? Потеряет, разобьет и украдут..не понимаю супер крутых телефонов у ребенка за последние деньги.
Кожному своє, я не вважаю за потрібне купляти собі або дитині вживану техніку чи речі. Тим більше за 2000 грн
вкрации• 23 января 2023
Колись і в нас була така ситуція. Сину тоді відповіла, що він, звісно, може витратити на какашки всі свої гроші, але ті, хто їх дарує, теж зроблять висновки, і більше грошей не буде.
Тобто ці, що зараз є, будуть останні.
До того ж, я і сама хотіла зрозуміти, який вибір син зробить.
Може і Ви так якось вчиніть
Тобто ці, що зараз є, будуть останні.
Може і Ви так якось вчиніть
Ангел-предохранитель• 23 января 2023
Ответ дляФайна пані
Нет у Вашего ребенка денег. И не только
Конечно есть, просто не на фигню
Почитайте законодательство
Ананомчикус• 23 января 2023
То хай хоч трохи на дурню витратить,нічого страшного в цьому нема. І дорослі собі дозволяють іноді зайвого,а що казати за дитину .
Мульйонерша• 23 января 2023
деньги ребенка его собственность, но гадости покупать не разрешу, это уже моя ответственность, его здоровье.
Тантрический кекс• 23 января 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Учите фин грамотности, поддерживаю. Потом сын вам скажет спасибо… мне папа в детстве говорил «деньги нужны для того чтобы их тратить» и шо???? Полная жопа с накоплением… не умею вообще с деньгами обращаться. Я к тому что Вы сейчас закладываете частично будущее сына…
Взрослая женщина, а виноват папа из детства.
Ответ дляДиректор Пляжа
Нові безодні на Порадниці. Купувати бездомним тваринам їжу, донатити, якщо того хоче сама дитина- це чудово. Але, вибачте, забезпечувати родину продуктами харчування- то таки святий обов‘язок батьків. Батьки відповідають за дітей, а не навпаки. І називати дитину егоїстом через те, що двоє дорослих людей неспроможні виконати свої базові обов‘язки- то феєрія.
Точно, тут еще часто женщин оскорбляют, которые не хотят рожать, если нет денег, и говорят ’что все будет хорошо, главное родить’. И говорят тут, часто, что родители ничего не должны, а вот дети да, в 15 должны начинать работать, чтобы давать деньги маме домохозяйке, советчице, ведь она не может работать, а ребёнок должен)
дама_из_декрета• 23 января 2023
Недавно прочла классный рассказ, смысл: девочка получила некоторую сумму, которые родители забрали себе, она затаила обиду на них, но после получения диплома родители вручили счет в банке. Они купили тогда доллары, положили на счет плюс проценты. И девушка писала, что так бы на ерунду потратила, а теперь у нее хорошая сумма
ksusha1155• 23 января 2023
Капець((( всі даровані гроші у дитини в гаманці, там де і мають бути. Раз ви такі жлоби, то не даруйте грошима, тоді так жаба не давитиме, що витратив на дурниці.
Кружите меня,кружите• 23 января 2023
зачем вы просто так купили ребенку телефон? конечно он ничего не внес из этого... копил-копил, и тут потом получил просто так, потому что надо было... Что он должен был вынести? Надо было часть денег за телефон забрать у него - тогда бы он знал цену вещам и покупкам. А так... родители еще купят, когда понадобится - это тот пример, который вы ему показали.
И да, дайте ребенку небольшую часть денег потратить на то, что он хочет. Хочет ту машинку (пусть даже 15 по счету) - пусть купит. У детей в 9 не так и много хотелок и желаний. А обращаться с деньгами - с чего-то ж надо начинать опыт
Фрося_Бурлакова• 23 января 2023
Ответ дляДиректор Пляжа
Цікаво, люди, які одразу кричать про кнопочний телефон, думають про якість стосунків з дітьми взагалі, чи їм важливо саме прогнути дитину тут і зараз? З таким успіхом в старості можна почути «ок, куплю тобі пачку перловки» замість підтримки.
Это можно услышать в любом случае.
А вдруг деточка о личном самолёте с личным пилотом мечтала, а ей всего лишь последний айфон на последние деньги.
Всё, мамаша, будешь теперь в старости только перловку жрать
Клин_Кляйн• 23 января 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Навчить не давати мамі гроші, не довіряти, не розповідати про свої бажання і хотілки, приховувати і не ділитись нічим особистим фінансовим у дорослому віці з батьками. Насправді це теж корисні знання.
Именно так. Знания полезные но деструктивные для человека. Потом не будет доверия к жене, друзьям, детям...
Директор Пляжа• 23 января 2023
Ответ дляФрося_Бурлакова
Это можно услышать в любом случае.
Ця конкретна «дєточка» в історії просто хоче хоч в очі побачити подаровані йому всіма родичами гроші та скористатися хоч частиною їх. Діти не просять батьків їх народжувати. Це тільки батьківське рішення. Якщо так погано і шкода грошей дитині на стандартні адекватні речі, то навіщо взагалі заводити дитину? Це не обов‘язково, без цього не виселяють на безлюдний острів до тигрів. Чи це такий спосіб самоствердитися за рахунок того, хто від тебе залежить?
Фрося_Бурлакова• 23 января 2023
Ответ дляДиректор Пляжа
Я вообще-то отвечала на пост не об этой конкретной ’деточке’, а на ваш абстрактный о перловке взамен кнопочного телефона.
Сейчас будет тоже немного не по теме, но опять же в ответ на ваши письмена.
Для всех, обвиняющих родителей в том, что его родили вопреки его желанию, есть прекрасный набор из мыла, верёвки и табурета.
Исправьте грубую ошибку родителей
Директор Пляжа• 23 января 2023
Ответ дляФрося_Бурлакова
Исправьте грубую ошибку родителей
Мда. Ви своїй дитині (якщо вона є) також це пропонуєте?
Фрося_Бурлакова• 23 января 2023
Ответ дляДиректор Пляжа
Если услышу, что он не просил его рожать, и поэтому я должна наизнанку вывернуться ради его хотелок, то непременно
Директор Пляжа• 23 января 2023
Ответ дляФрося_Бурлакова
Цікаво, яким чином «віддіати подаровані гроші та дозволити купити за них робота і цукерку» перетворилося на «вивернутися заради його захоцянок», але то деталі. Ваша сім‘я, маєте право.
Гарного дня.
Интеллектуальные оладьи
• 23 января 2023
Всім дякую за відповіді та за поради. Зрозуміла, шо потрібно віддати гроші, але все ж контролювати витрати. Як варіант, оформити картку юніора, щоб не носив із собою готівку
Фрося_Бурлакова• 23 января 2023
Ответ дляДиректор Пляжа
Гарного дня.
Ровно таким же, что и ’отдать подаренные деньги и позволить купить за них что-то’ превратились в ’перловку в старости за кнопочный телефон’.
Если вы заметили, я вообще ничего не сказала о ситуации из стартпоста. И о том, каким образом это решалось в моей семье.
И вам не хворать.
АсобеннАя• 23 января 2023
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Зараз він сидить вдома, на секції не ходить до весни. Я теж вдома, працюю дистанційно. Навчання також дистанційне. Вдома є техніка, великий планшет для Ігор, телевізор для перегляду фільмів.
Якщо купити телефон зараз - до виходу в школу він застаріє. Ми обговорювали це і прийняли рішення купити сучасну модель прямо перед виходом у школу
Звідки ви знаєте коли буде вихід в школу? Купіть зараз, і зазначте, якщо буде бережно ставитись, то зможе продати, докласти зібрані знов,і купити новішу модель.
Леди Г• 23 января 2023
Сколько в месяц вы ему выделяете денег? На карманные расходы? Или вы в неделю выделяете?
Леди Г• 23 января 2023
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Застаріє? Це як? В мене 4 роки телефону..Samsung S7. Норм. Может надо просто изначально нормальный телефон купить? Ни за 2.000 и даже не за пять