Интеллектуальные оладьи• 23 января 2023

Дитина хоче забрати всі гроші, які йому подарували

І витрачати з них на різні дурниці. Наприклад, накупити чупа чупсів, чіпсів, якихось желейних змій ( все те, що хімозне і ми купуємо дуже рідко). В нього до всього алергічна астма, йому взагалі не можна їсти таку хімію.
Дитині 9 років. Родичі та ми, батьки, на кожне свято дарували гроші, він збирає собі на хороший телефон, але так як зараз дистанційне - запропонували йому купити телефон, коли він вийде у школу, він погодився. І тут на тобі. З одного боку, то його гроші, але за його здоров’я відповідальні батьки. Коли кажу, що не буду давати тобі ці гроші, тому що ти хочеш псувати собі здоров’я, він відповідає: добре, тоді я куплю машинку/трансформер/ і тд . Іграшками не обділений, на свята іграшки дарують теж (це до того, що дарують йому не тільки гроші), та й на протязі року купуємо.
Мабуть з точки зору поглядів на виховання я маю віддати йому ці кошти і не притисняти дитину. Але він не зробить висновків, витратить більшу частину, лишить, наприклад, 2 тисячі, а потім буде казати, щоб йому купили на ці кошти телефон. Самі розумієте, що за телефон це буде. І ми будемо докладати на нього. Хочемо навчити фінансової грамотності, тим паче дитина сама виявила бажання збирати на телефон і з усіма родичами було погоджено це. Інакше кожен купував би якусь якісну іграшку, щось для розвитку, для дослідів.
Що порадите?
Червона калина• 23 января 2023
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Він сам віддав мені на зберігання.
Такими методами ви лише прив´єте комплекс бідності.
В дитини повинні бути гроші на ’всяку фігню’.
Це до пори до часу. Раз, два, три купить - і заспокоїться!

Люблю_джаз• 23 января 2023
Я за те, щоб ви купили телефон зараз, якщо у вас така ситуація.
Більшість пише, що гроші дітей в їхніх дітей. У нас теж гроші сина в мене, точніше зараз в тривожній валізці в спеціальному відсіку і він про це знає. Ми купували долари йому за його гроші. Говорю, що ти збираєш гроші на щось маштабне-наприклад на комп . Ми купили йому телефон за подаровані. Кажу-захочеш щось - у тебе є кошти на маштабну річ, і це круто. Цукерки і одяг купуємо самі йому. А наприклад захоче велосипед чи новий планшет- обговоримо покупку і можна купити
Тоска в носках• 23 января 2023
Ви дуже скупа, лишили дитину без подарунків на декілька свят
Попадалочка• 23 января 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
У меня все деньги ребенка. И я не собираюсь ему их отдавать. Вообще не понимаю ваших проблем. Не давать и все.

а еще можно спорить

мой на 100 дол со мной на что-то поспорил и проиграл
где-то столько у него и было)))))

но мне кажеться он в 9 толком и не интересуется деньгами пока что.
Triphunter• 23 января 2023
Ответ дляНадувная пыль
Моєму 7. Його гроші в його шкатулці. Чому гроші дитини у вас?
А чому в дитини взагалі повинні бути гроші? Як дорослим стане, тоді й має їх заробляти, а не звикати змалку, що йому їх дарують
Ангел-предохранитель• 23 января 2023
Ответ дляПопадалочка

а еще можно спорить

где-то столько у него и было)))))

Не, я так не делаю 😂
Деньги ребенка у меня и покупаю из этих денег только те его хотелки, которые утверждены мамой. Считаю это вполне нормальным, за ребенка отвечают родители. Вот когда будет полностью самостоятельным, тогда и распоряжаться деньгами будет
Файна пані• 23 января 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Конечно есть, просто не на фигню
Почитайте законодательство
А-а. И что там, в вашем написано? Можно отбирать деньги у малолетних?) не отвечайте.
Тоска в носках• 23 января 2023
Ответ дляTriphunter
Тоді на свята треба подаоунки дарувати, бо ці батьки хочуть двічі зекономити
Ангел-предохранитель• 23 января 2023
Ответ дляФайна пані
Про то, кто распоряжается имуществом несовершеннолетних
Так не спрашивайте - тогда и не буду отвечать

Сыро_Ежка• 23 января 2023
Звичайно купіть телефон , або ще щось «велике» , що він захоче.
В мене двоє дітей, син, як і ваш - все витратить на дрібниці. Але я не забирала в нього, витрачав, як хотів, це його досвід. А донька, вміє заощаджувати, не витрачала гроші подаровані і майже через рік, коли втопила свій телефон , купили їй новий за ті гроші. Вона така горда ходила, ось сама собі телефон купила.
Файна пані• 23 января 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Я не спрашиваю, а констатирую.
Надувная пыль• 23 января 2023
Ответ дляTriphunter
Дійсно ))
НеКонец-Света• 23 января 2023
з усіма родичами було погоджено це. Інакше кожен купував би якусь якісну іграшку, щось для розвитку, для дослідів.
Що порадите?

Пораджу дозволити нарешті дитині дитинсво і купити йому ту желейну змійку. Бо ці досліди - то для вас,а не для дитини. У його житті теж має бути радість
Твоя подруга• 23 января 2023
Ответ дляКошкинДом
В моєї 15 тис. в шкатулці, збирає. 9 років.
тоже не очень хорошо... я такой была в детстве. До сих пор не могу научиться себя баловать, а только и собираю деньги...
КошкинДом• 23 января 2023
Ответ дляТвоя подруга
Я не правильно виразилася - дитині 9 років. А витрачає якраз швидко і легко але річ купує одну.
Твоя подруга• 23 января 2023
Ответ дляКошкинДом
я поняла, что ребенку 9 лет. но думала, что собирает их и не тратит
Жена сантехника• 23 января 2023
Класно, у ваших детей есть подарочные деньги, у моего ребенка есть только то, что даю ему я
Бабушки дедушки не дарят, крестные забыли о ребенке
маринабаранова• 23 января 2023
Так не даруйте грошей - якщо вони вам спокою не дають! А то так - наче подарунок, а тратити дитина не може)
Коленная ложечка• 23 января 2023
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Ми виділимо певну суму, а він додасть свої гроші і купить ту модель, яку захоче. Мова про якісний телефон, з якісним великим екраном, щоб мінімізувати негативний вплив на зір. Тому кошти збираються. Або купуємо нормальний телефон, або не псуємо очі. Повторюсь, для ігр, відео вдома є техніка
Не раджу малій дитині до школи брати занадто дорогий телефон, розіб‘є або вкрадуть, засмутитесь усі. До того ж не бачу логіки - коли почнеться школа, зайняття будуть у ній, телефон буде потрібний не для зайнятть, а для зв‘язку, ігор, мультиків тощо.

Дуболом• 23 января 2023
Ответ дляКаменная Фрося
Бо це і є дитинство і здійснення дитячих мрій.Ми росли в часи коли батьки купували потрібне і практичне, а не те що хочеться.
а зараз що змінилось? якщо є можливість і достаток то можна витрачати,а як ні,то краще відкласти у валюті?
jif• 23 января 2023
Ответ дляЛама_мама
Это вы про приемных каких-то рассказываете? Или как можно с родным так обращаться?
Как обращаться? Ну что вы несете? Сначала смартфон обозвали базовой потребностью, теперь кто не согласен, тот не мать. Да, я не яжемать, я считаю базовыми другие потребности ребенка, а понты мой ребенок подкармливает путем накоплений. Вы можете делать иначе, мне все равно и мало интересно.
Петриківна• 23 января 2023
Вырастает такой ребенок потом и не зависимо от пола ’все карточки должны быть у меня’, ’покупаем то что решил/ла я’
А другая половина или жалуется что должны деньги просить на прокладки или на сигареты...
Т.е кто то занимает роль вечной мамы, которая все отбирает, второй вечного ребенка, который вынужден упрашивать.
И третий вариант, ’он\она развелся\лась что я не так делаю-у-у-у’
Лама_мама• 23 января 2023
Ответ дляjif
было бы все равно и малоинтересно, простыню бы эту не писали.
jif• 23 января 2023
Ответ дляЛама_мама
О Боже.
Гл@ша• 23 января 2023
Саме тому що гроші ніби в нього і є,але по факту їх немає він і веде себе так. То його гроші і він має право розпоряджатися як він хоче. Витратить на дрібниці ок,в слідуючи й раз буде розумніший все це досвід . До речі, всякі червячки можуть бути і з корисним складом.
ЛюбимаЯНЬ• 23 января 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Учите фин грамотности, поддерживаю. Потом сын вам скажет спасибо… мне папа в детстве говорил «деньги нужны для того чтобы их тратить» и шо???? Полная жопа с накоплением… не умею вообще с деньгами обращаться. Я к тому что Вы сейчас закладываете частично будущее сына…
++ супер! Автор: садитесь, пишите на листочке сумму и решайте вместе куда и столько можно купить, пишите сумму, риски, варианты... а он пусть учится ДУМАТЬ И РЕШАТЬ... мирно, спокойно, вдумчиво... Дети без опыта! Они спонтанны, надо всему учить и видеть последствия ’деньги проел и телефона не будет, ты готов? без телефона?’ это и есть процесс воспитания... учить мыслить и правильно принимать решения...
ЛюбимаЯНЬ• 23 января 2023
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Зараз він сидить вдома, на секції не ходить до весни. Я теж вдома, працюю дистанційно. Навчання також дистанційне. Вдома є техніка, великий планшет для Ігор, телевізор для перегляду фільмів.
Якщо купити телефон зараз - до виходу в школу він застаріє. Ми обговорювали це і прийняли рішення купити сучасну модель прямо перед виходом у школу
Тогда поведите его в кафе, куда-то где у него будут впечатления и память.. это главное! Чтобы было что вспомнить.. и часть пусть потратит. Он не чувствует подарка своего, понимаете??
ЛюбимаЯНЬ• 23 января 2023
Ответ дляЛама_мама
В смысле устареет, ребенок в школу через 5 лет пойдет?))
Может люди каждый год НОВЫЙ покупают.. а шо? новый выпустили, старый в корзину и новый купить...
Здесь на минутку• 23 января 2023
Ответ дляСижу на стуле
Міняйте в долари і лишіть мілку сумму на солодощі
Я так і зробила, а то в них повні гаманці грошей, після НР зробила ревізію, то кожному по 120 доларів обміняла, округлила, а грн по 200 лишила на дрібниці, я й не знала скільки у них там, а виявилося у дочки 370$, у сина 270$. Дітям 8 і 5 років. На відпочинку в Греції чоловік дав їм по 50€ на солодощі, то витрачали на свій розсуд.
Манный комочек• 23 января 2023
Ответ дляНадувная пыль
Потому что ему всего 9. И он не имеет права распоряжаться деньгами.