Муууумие• 23 января 2023
Камін, хто має
Дівчата, могли б показати ваш камін фото. Особливо, якщо кутовий.
Є у вас якісь поради чого слід уникати при виборі і встановлені каміну
Всім дякую за відповіді заздалегідь
Пусин Кукин• 23 января 2023
Наш. Я кутовий не дуже хотіла, але чоловік наполіг. Вийшло ок. Головне, що гріє) і цю дровницю можна не робити, таке, потім там декоративні гілки х пвдсвіткою будуть.
Ангелочек с рожками• 23 января 2023
Нам потрібно було встановити терміново на дачі, тому обрали камін-буржуйку, принесли, поставили, труби вивели в старий димохід і все працює, дуже швидко. Такий камін неможна ставити в притул до чогось, бо це чавун і нагрівається сильно, а також під нього поклали кілька плиток на підлозі. Нагрівається та нагріває приміщення дуже швидно, нам подобається.
ФрекенБок• 23 января 2023
Ответ дляАнгелочек с рожками
По техніці безпеки не можна так близько дрова ставити, задається. У нас теж піч камін, в інструкції написано, що 90см треба відступати.
Ангелочек с рожками• 23 января 2023
Ответ дляФрекенБок
Можливо і так, там місця мало дуже залишалось, тому так і втиснули, надіємось, колись переробим. Хоча вже третій рік так користуємось, я також постійно наглядаю, поки що все добре.
Сливочная пенка• 23 января 2023
Ще не оздоблений, але вже рік у користуванні. Порада - брати з запасом по потужності, коли більша топка то і виглядає гарніше і більше тепла дає. Ще мені пригодилась порада, щоб не брати металевий з шамотом всередині (на той час їх більше всього радили) для мене це виходило накладно від 50000,00 за топку, порадили брати чавунний і я дуже ним задоволена і різниця в ціні на той момент. Чавунний обійшовся в 18000,00. Тобто краще на зекономлені кошти ще зробити розводку повітряну.