Пугачиха• Изменено 23 января 2023
Як на комп´ютері зайти на свою пошту Gmail?
На телефоні є пошта Gmail, я туди заходжу, є вхідні, вихідні, чернетки.. але мені потрібна ця пошта на компі, набираю "почта Gmail", внесла свою ел. адресу і пароль, але пошти немає.. не розумію, як мені її відкрити на компі? Випливає така картинка.
Отчебучкина• 23 января 2023
Так Ви увійшли. Перевірте, Ви на компі тим самим аккаунтом, що на телефоні авторизувалися?
Пугачиха
• 23 января 2023
Ответ дляОтчебучкина
Блін, точно, не тим... Дякую!!)