Чтооооооооооо?• Изменено 23 января 2023
лікар сказала, що щось не так в аналізах і перестала відповідати
була на плановому огляді в гінеколога, лакарз сказала, що скоріш за все є ендометріоз у мене, але узі я поки не зробила.
ще є полікістоз. сьогодні сказала мені, що щось не так в цитології.
"Да. Вам необходимо дообледоваться по результатам цитологического обследования. Есть вопросы. На самотек оставлять нельзя"
попросила детальніше сказати, бо в мене буде паніка зараз. не відповідає після цього 3 години вже. от нахіба таке робити?( я вже хороню себе((
тема просто понити. і вже наче пізно дзвонити. хоча може і подзвонити їй..(
Чтооооооооооо?
• 23 января 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
автор, ну вы и паникер. Врач тоже человек, не пишет - значит, не может
Ничего не изменится от того, ответит она вам через минуту или завтра утром
вона сказала погану новину без деталей. ясно що я буду себе накручувати. треба було або одразу детальніше написати, або відповісти коли я вже прямим текстом пишу, щоо панікую. вона це прочитала і не відповіла.
зміниться, я дуже тривожна, в мене серце калатає і руки трусяться вже. я хочу знати більше деталей, які по-нормальному вона одразу мала мені озвучити. принаймні, я так вважаю, і я б на її місці поступила саме так.
Чтооооооооооо?
• 23 января 2023
Ответ дляМать драконов
я розумію вас) виходить, написати без подробиць, шо аналізи не ок - вона знайшла час, а хоча б самі результати аналізів скинути - не знайшла.
я б на вашому місці просила у неї не подробиць, а просто вислати результати, це секунда справи.
так, саме так! попросила, але схоже, що відповіді сьогодні я вже не дочекаюсь.
#Пойду_кгадалке• 23 января 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
она не сказала вам плохую новость, а сказала, что есть вопросы и нужно дообследоваться. Все остальное додумали вы )
Чтооооооооооо?
• 23 января 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
по факту так, якщо брати сухі факти. але ми ж живі люди з почуттями. тим більше час такий, всі на нервах.
як лікар з великим стажем вона має знати як спілкуватись з пацієнтами. думайте як хочете, але я вважаю, що це неетично так поступати.
Ананомчикус• 23 января 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
так
Так врач ждёт вас на консультацию, впервые слышу что врач звонит, обычно с анализами приходишь и получаешь рекомендации по лечению или дальнейшим обследованиям
Мать драконов• 23 января 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
неприємна ситуація, але вже як вийшло. я би вам порадила переорієнтуватись і знайти користь для себе - попрацювати зі своєю тривожністю і спробувати справитись зі стресом.
прийняти, шо так, можливо, не все ок (у багатьох не все ок, але крайні випадки на те і крайні випадки, щоб не бути на кожному кроці), але в наш час практично все можна вирішити. і щоб там не було - ви обов´язково розберетесь і вирішите питання. з конкретною лікаркої або з іншою) здоров´я вам і постарайтесь заспокоїтись. ситуація вже є, але вона практично 100% підлягає вирішенню
Чтооооооооооо?
• 23 января 2023
Ответ дляАнаномчикус
я була на плановому огляді і здавала у неї аналізи.
сьогодні попросила результати аналізів. на це мені сказали що треба дообслідуватись. тобто по факту і я нічого не знаю, окрім того, що щось не так. а що саме і наскільки серйозно це виглядає я не знаю.
Чтооооооооооо?
• 23 января 2023
Ответ дляМать драконов
дякую за підтримку!
#Пойду_кгадалке• 23 января 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Вы просто слишком эмоциональны
Автор, а вы оплачиваете врачу эту онлайн консультацию?
Ананомчикус• 23 января 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Анализы обязаны выдать, мне на почту высылают, а там можете дальше у неё наблюдаться или пойти к другому врачу.
Чтооооооооооо?
• 23 января 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Вы просто слишком эмоциональны
я не вважаю, що надати чітку відповіть по результатах тягне на онлайн консультацію) але навіть якщо так, то вона про це не сказала. треба-заплачу.
Снегурочко• 23 января 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
3 години прийом? і вона заходить періодично онлайн.
я розумію, що людина може бути зайнята. але отак формулювати без деталей і кидати теж неправильно. тим більше я відповіла одразу і сказала, що починаю панікувати.
вважаю, що мала б пояснити одразу що саме не так. щоб людина себе не накручувала.
Моя мені у великодню ніч скидала результати цитології) фото скинула і розписала все
Чтооооооооооо?
• 23 января 2023
Ответ дляСнегурочко
ну от це правильно, так і треба робити (результати і коментарій до них).
Значит надо• 23 января 2023
Моя вам добра порада, здати жидкосну цитологію, пап тест в ділі чи в сінево
бо мені теж наробили там аналіз в цій поліклініці
#Пойду_кгадалке• 23 января 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Объяснение анализов - это, безусловно, платная онлайн-консультация
просто скинуть результаты - эта услуга входит в ее прием? или надо явиться лично/забрать в регистратуре/регистратор пришлет?
Если входит, тогда странно почему врач просто не скинул результат, это проще чем объяснять
Если не входит, то вам ответили по делу, хоть и не обязаны были
Я хожу в клинику, где результаты приходят на почту и никому не нужно выносить мозг
Чтооооооооооо?
• 23 января 2023
Ответ дляЗначит надо
я не в поліклінці здавала, а у приватного лікаря.
Чтооооооооооо?
• 23 января 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
коли здавала, сказати написати/подзвонити щоб дізнатись результати.
Чтооооооооооо?
• 23 января 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
і взагалі вона мені сказала, що можу писати якщо будуть якісь питання/скарги на самопочуття їй особисто в телеграм. тому не думаю, що питання в тому, що я щось не оплатила.
за огляд, мазки на флору і цитологію я заплатила 1350грн.
Значит надо• 23 января 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
тим паче, ідіть і здавайте самі. Ціна питання 500грн
Повірте що нічого страшного там у вас немає
Чтооооооооооо?
• 23 января 2023
Ответ дляЗначит надо
дякую, подивлюсь що відповість і може дійсно піду.
Значит надо• 23 января 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
я вже писала тут свою історію. Сходила до нового лікаря - мені так взяла мазок що мазало два дні, вперше таке. І в аналізах там було кров і ще щось, хоча в мені ані запалення і все чисто по флорі. Аналізи випрошувала свої два тижні!
Каже прийдіть перездайте є питання. Я пішла і здала в ділі і в сінево, все ок. Ото такі ці срані врачі, як пощастить
#Пойду_кгадалке• 23 января 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Тогда вообще не вижу проблемы написать врачу и попросить прислать вам именно результаты
Про свою панику писать необязательно
Человек мог отвлечься на другое сообщение и подумать, что он вам уже ответил или еще что-нибудь. Вечер как-никак
Про свою панику писать необязательно
Чтооооооооооо?
• 23 января 2023
Ответ дляЗначит надо
до речі, вона в мене теж дуже неприємно взяла мазок( потім до ночі було відчуття наче як при місячних, так раніше ніколи не було. може буде як у вас
Чтооооооооооо?
• 23 января 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Про свою панику писать необязательно
я це вже зробила, взагалі я з цим і написала їй) мені не сказали результати, а тільки налякали, що там щось, що не можна пускати на самотьок. не треба виправдовувати таке вечором чи іншими пацієнтами) в неї було достатьно робочого часу, щоб відповісти і вона заходила в месенджер. і вона прочитала моє повідомлення, де я написала, що переживаю. як можна таке кидати без відповіді, якщо ти знаєш, що пацієнт переживає?
Сплюшка• 23 января 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
на неї дуже хороші відгуки
та і навіть якщо так, то я себе зʼїм за цей вечір і поки попаду до іншого лікаря. серце калатає.
Давайте фото анализа, скажу, что там. И я вам как врач скажу- я, напр, никакие переписки с пациентами не веду, только очно, на приеме все комментирую, почему вы ждете от нее каких то срветов по вайберу? Идите на прием и спрашивайте
Чтооооооооооо?
• 23 января 2023
Ответ дляСплюшка
1) вона не дала мені результатів
2) мені сказали написати/подзвонити щоб дізнатись результати
3) мені сказали, що я можу писати особисто лікарю в телеграм, якщо маю якісь питання або скарги
не всі працюють як ви) але щось оті всі пункти мені не домогли отримати хочаб просто результатів без коментаря навіт)
#Пойду_кгадалке• 23 января 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ну, скажу вам как врач
Я не вижу ничего прям такого в ее ответе, только вашу запредельную тревожность.
Если переписка в мессенджере - добровольное дело врача, то она ведет ее, как считает нужным
Вы или соглашаетесь с этим, или меняете врача
Чтооооооооооо?
• 23 января 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ну, скажу вам как врач
як можна таке писати без пояснень?) це не нормально. чисто по-людськи і як лікар, вона має це розуміти. ТИМ БІЛЬШЕ як лікар. вона 100% знає які різні бувають люди.
подивлюсь на подальше спілкування і вирішу міняти лікаря чи ні)
#Пойду_кгадалке• 23 января 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Вы циклитесь. Посмотрите, вы постоянно пишете одно и то же