Чтооооооооооо?• Изменено 23 января 2023
лікар сказала, що щось не так в аналізах і перестала відповідати
була на плановому огляді в гінеколога, лакарз сказала, що скоріш за все є ендометріоз у мене, але узі я поки не зробила.
ще є полікістоз. сьогодні сказала мені, що щось не так в цитології.
"Да. Вам необходимо дообледоваться по результатам цитологического обследования. Есть вопросы. На самотек оставлять нельзя"
попросила детальніше сказати, бо в мене буде паніка зараз. не відповідає після цього 3 години вже. от нахіба таке робити?( я вже хороню себе((
тема просто понити. і вже наче пізно дзвонити. хоча може і подзвонити їй..(
Чтооооооооооо?
• 23 января 2023
Ответ дляЛисАпедная
Тогда ждите от нее ответ. Напишите потом что там к вас и постарайтесь раньше времени не нервничать сильно, сейчас практически все лечится
дякую
Само_достаточная• 23 января 2023
Автор, паника только усугубит ситуацию. Таких пациентов, как Вы, у нее может быть тысяча...
Неприятно, что не отвечает, чисто по-человечески нехорошо. Но не торопитесь придумывать себе страшные диагнозы, сходите к другому специалисту тоже.
Очень вероятно, что врачу просто нужны деньги, меня так когда-то пытались развести и чуть прямо не послали, когда я отказалась от совершенно ненужных и крайне дорогостоящих обследований, со мной все было в порядке и это подтвердилось во время визита к адекватному специалисту.
Не переживайте. Не накручивайте себя. Требуйте у нее анализы и идите в другое место.
Спокойствие, только спокойствие :)
Плакулька• 23 января 2023
от того, что она вам ответит сейчас или через три часа ничего не изменится
Люблю Украину• 23 января 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
я розумію, що людина може бути зайнята. але отак формулювати без деталей і кидати теж неправильно. тим більше я відповіла одразу і сказала, що починаю панікувати.
вважаю, що мала б пояснити одразу що саме не так. щоб людина себе не накручувала.
Ну скаже завтра що дообстежити.То ж сьогодні все рівно необхідні ще обстеження не зробите.А без них вона вам і нічого не скаже.
Чтооооооооооо?
• 23 января 2023
Ответ дляПлакулька
зміниться. невідомість гірше, ніш гірка правда. в мене серце калатється весь цей час. а може там взагалі щось несерйозне.
Сладко-соленая• 23 января 2023
Дивіться щоб з вас на вашому страху не витягли все до копійки. Завтра будете вирішувати. Як мій лікар казала заспокоюючи ’все лікується’. Ендометріоз, полікістоз , напевно у кожної другої. Питання цитології завтра
Чтооооооооооо?
• 23 января 2023
Ответ дляЛюблю Украину
ну хоч що саме не так, на що підозра. вважаю, що це взагалі одразу треба було пояснити, повну картину. а не отак.
Ms. Искренность• 23 января 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
так
Так если это частная клиника, результаты на почту приходят и в личном кабинете тоже можно увидеть.
жар-птица Нюра• 23 января 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ну це хитрий хід,ви себе накрутите і будете легко погоджуватись на все.
Чтооооооооооо?
• 23 января 2023
Ответ дляMs. Искренность
там не клініка прям, а в неї кабінет. немає такого функціоналу.
Само_достаточная• 23 января 2023
А вообще, врачи любят таких чувствительных и переживательных... С них можно много денег получить, если правильно себя вести.
Ms. Искренность• 23 января 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Не паникуйте раньше времени, там может быть просто воспаление, не накручивайте себя!
Чтооооооооооо?
• 23 января 2023
Ответ дляMs. Искренность
дякую!
КонхфЭдкаТузик• 23 января 2023
Не паникуйте ! Девочки правы , похоже хочет развести на побольше денег .
гражданинГрубиян• 23 января 2023
Нормальные клиники на почту присылают анализы. Это раз. Во вторых, я взрослая тетя сама недавно вляпаоась. Записалась сделать жидкостную цитологию. А тут молочница нагрянула. Спрашиваю- можно? Можно, мы же рак будем искать. Пришла цитология- ну у вас тут ысе не понятно, молочница искажает, воспаление, надо пролечить и переделать. А сразу я не это спрашивала? Развод на деньги.
МУСЯкомарова• 23 января 2023
Вот поэтому я хожу к частным врачам, там и на связи всегда, и вежливые, и грамотные люди…
язззззь!!!• 23 января 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
заходить в месенджер.
Рабочий день у неё закончился
ЛеньГуглить_правда• 23 января 2023
Не хвилюйтеся, елементарно може не має часу. Я викладач, 180 студентів за три доби до закриття відомості починають писати, що доздати і як і коли… також три години мовчу, навіть якщо там кінець світу у людини))) будьте здорові!!!!
гражданинГрубиян• 23 января 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Не всегда. Бывает вежливо разводят на деньги. А если пациент ещё и что-то понимает и говорит я виесто 10 анализов сделаю 3, то и вежливлсть сразу пропадает.
Чтооооооооооо?
• 23 января 2023
Ответ длягражданинГрубиян
це не клініка. в неї кабінет.
Чтооооооооооо?
• 23 января 2023
Ответ дляCarin
А сами анализы уже у Вас? покажите, пожалуйста, прокомментируем.
ні, немає. вона не читає мої повідомлення, зараз ясно що я вже не отримаю їх. завтра сподіваюсь відповість, скажу щоб вислала мені.
Чтооооооооооо?
• 23 января 2023
Ответ длячерная мамба
вы еще не загуглили результаты анализов?
в мене немає їх на руках
Чтооооооооооо?
• 23 января 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
це приватний лікар. вона працює в держ. лікарні, але веде окремо приаватну практику. відгуки в неї хороші всюди, здебільшого від жінок, які довго не могли завагітніти. є свй сайт в неї. і на прийомі все гарно було, склалось приємне враження.
#Пойду_кгадалке• 23 января 2023
автор, ну вы и паникер. Врач тоже человек, не пишет - значит, не может
Ничего не изменится от того, ответит она вам через минуту или завтра утром
Чтооооооооооо?
• 23 января 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
трохи різні ситуації ви порівнюєте) вона по суті як закинула вудочку з поганою новиною без деталей і перестала відповідати. я вважаю, що не можна так робити лікарям.
дякую, ви теж!
Мать драконов• 23 января 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
дякую, ви теж!
я розумію вас) виходить, написати без подробиць, шо аналізи не ок - вона знайшла час, а хоча б самі результати аналізів скинути - не знайшла.
я б на вашому місці просила у неї не подробиць, а просто вислати результати, це секунда справи.