Чтооооооооооо?• Изменено 23 января 2023
лікар сказала, що щось не так в аналізах і перестала відповідати
була на плановому огляді в гінеколога, лакарз сказала, що скоріш за все є ендометріоз у мене, але узі я поки не зробила.
ще є полікістоз. сьогодні сказала мені, що щось не так в цитології.
"Да. Вам необходимо дообледоваться по результатам цитологического обследования. Есть вопросы. На самотек оставлять нельзя"
попросила детальніше сказати, бо в мене буде паніка зараз. не відповідає після цього 3 години вже. от нахіба таке робити?( я вже хороню себе((
тема просто понити. і вже наче пізно дзвонити. хоча може і подзвонити їй..(
Чтооооооооооо?
• 23 января 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Вы циклитесь. Посмотрите, вы постоянно пишете одно и то же
бо може ви не хочете мене зрозуміти навіть і шукаєте якісь виправдання лікарю? що мені ще робити? може просто не відповідати вам, в принципі)
#Пойду_кгадалке• 23 января 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Да, это лучший вариант, а то у меня ощущения, что ваши эмоции до меня через монитор доходят
Я попыталась вам показать взгляд со стороны, врача, но похоже, что вас это заводит еще больше. Очень вам советую выпить валерианки или коньячку и лечь спать
Чтооооооооооо?
• 23 января 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
так, заводить, бо ви намагаєтесь виправдати таке пофігістичне ставлення.
коньячок вже налила, заспокоююсь)
дякую за приділений час і бажаю гарного вечора!
коньячок вже налила, заспокоююсь)
Сплюшка• 23 января 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
1) вона не дала мені результатів
2) мені сказали написати/подзвонити щоб дізнатись результати
3) мені сказали, що я можу писати особисто лікарю в телеграм, якщо маю якісь питання або скарги
не всі працюють як ви) але щось оті всі пункти мені не домогли отримати хочаб просто результатів без коментаря навіт)
Сочувствую, скорее всего, там выявили изменения на фоне воспаления, вам предлагают слать на иппп и пролечиттся,ничего страшного
Чтооооооооооо?
• 24 января 2023
Ответ дляСплюшка
Давайте фото анализа, скажу, что там. И я вам как врач скажу- я, напр, никакие переписки с пациентами не веду, только очно, на приеме все комментирую, почему вы ждете от нее каких то срветов по вайберу? Идите на прием и спрашивайте
виборола я сьогодні в неї результат аж ввечері. коментар не дала ніякий. я так зрозуміла Ви лікар, чи не могли б глянути? до іншого лікаря звісно що запишусь завтра. але місця собі не знаходжу(
жар-птица Нюра• 24 января 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Вы читать умеете?Рака нет,все остальное лечится и наблюдается.
Сплюшка• 24 января 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Я не знаю квалификацию гистолога, кот делал это заключение, поэтому советую сделать жидкостную цитологию и на будущее- только ее. В этом ан ничего страшного нет, изменения на фоне воспаления, нужно пролечиться
Чтооооооооооо?
• 24 января 2023
Ответ дляСплюшка
Дякую! А запалення це гіперплазія оця чи щось інше може бути ?
Сплюшка• 24 января 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Не, запалення - це запалення, а гіперплащія- це гістологічний опис
Чтооооооооооо?
• 24 января 2023
Ответ дляСплюшка
дякую