Ватный Пупс• 23 января 2023

Виїзд чоловіка

Добрий вечір! Чи має чоловік право на виїзд, якщо дружина інвалід 3 групи? В законі написано має право на виїзд з дружиною інвалідом, без уточнення групи. А якщо з батьками, то 1-2 група. Дякую.
Добротная• 23 января 2023
Ответ дляВатный Пупс
Дякую! А не знаєте, куди можна зателефонувати, щоб точно дізнатися? У прикордонну службу?
Так. Відпишіться пліз потім тут)

Rtyu-92ee• 23 января 2023
Ответ дляЗупка_цем
Это официальный сайт законодательных актов?
Не позорьтесь пожалуйста и изучайте
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1044-2022-п#Te...
https://ips.ligazakon.net/document/view/kp221044?a... Вот вам закон читайте
Зупка_цем• 23 января 2023
Ответ дляВатный Пупс
Знайома в листопаді виїжджала з чоловіком, виїхали без проблем.
Зупка_цем• 23 января 2023
Ответ дляRtyu-92ee
Вам вслух прочитать ? Вы не можете понять прочитанное?
Опля Картопля• 23 января 2023
Ответ дляЗупка_цем
А у знайомої була третя група інвалідності, і виїхали все ок?
Зупка_цем• 23 января 2023
Ответ дляОпля Картопля
Так, дружина з 3 групою інвалідністю виїхали разом з чоловіком, він як супроводжуючий.
Rtyu-92ee• 23 января 2023
Ответ дляВатный Пупс
Так , у прикордонну службу України . Гаряча лінія : 0-800-218-808 . Також ще контакти є в Інеті . «Державна прикордонна служба України».
annetta888• 23 января 2023
Жінку з 3 групою може без проблем.
автор Ватный Пупс • 23 января 2023
Ответ дляRtyu-92ee
Дякую

Rtyu-92ee• 23 января 2023
Ответ дляЗупка_цем
Удалено администрацией...
Опля Картопля• 23 января 2023
Як зателефонуєте, дізнаєтесь, то напишіть будь ласка сюди результат. Дякую.
автор Ватный Пупс • 23 января 2023
Ответ дляОпля Картопля
Добре
Скорая помощь• 23 января 2023
Так, може. Моя знайома виїхала з чоловіком і дітьми. Можна написати в Держприкордонслужбу, прийде відповідь. Я писала буквально тиждень тому- можна. Інвалідність 3 група у мене, і у знайомої, що виїхала ( один діагноз був у нас)
Снегопадка• 23 января 2023
Ответ дляЗупка_цем
Смотрите,
абзац 2 хотя бы прочитайте. Ссылку выше бросила.
И на далее,не нужно апеллировать в таких вопросах левым сайтами. Публикации такого рода, равны Вашим знаниями законодательства.
эм, вы точно мне это написали?))
автор Ватный Пупс • 23 января 2023
Ответ дляСкорая помощь
Дякую!
Зупка_цем• 23 января 2023
Ответ дляRtyu-92ee
Удалено администрацией...
Аргументы закончились? Начинаем хамить?