Пугачиха• 23 января 2023
Виходжу на работу, порадьте з готовкою.
Доброї ночі, порадниці.
З понеділка після 4 років декрета виходжу на роботу.
Кожен день готовила все свіже і те що люблять домашні.
А тепер треба перелаштуватися на "швидко", бо хочу не лише на кухні стояти, а і з дітьми час проводити.
Працюючі мами, будь ласка, порадьте і поділіться своїми можливими лайфхаками в приготуванні і швидкими, но ситними блюдами.
Щиро дякую всім хто відгукнувся.
Творог для розжига• 23 января 2023
Мужа приобщайте к готовке. Уж картошку пожарить они все умеют
Пугачиха
• 23 января 2023
Ответ дляТворог для розжига
Мы втроем с детьми.
Мой завтрак• 23 января 2023
Я сейчас не работаю и не выготавливаю каждый день свеженькое, всё как обычно, наготила на 3 дня и пусть едят, я не кухарка
Винник• 23 января 2023
Дивіться на ютубі відео з лайфхаками по комбінуванню продуктів, їх є багато. Наприклад, готуєте гарнір (це швидко), плануєте інший, запікаєте овочі та м‘ясо, потім їх комбінуєте по-різному+ різні соуси.
Більше запікати, планувати меню, готувати з залишками і морозити (якщо ситуація з відключеннями не критична), готувати самій напівфабрикати, до готовки залучати домашніх.
Пугачиха
• 23 января 2023
Ответ дляМой завтрак
А що зазвичай готує?
Я вже швидкі блюда і забула.
Діти просили млинці, битки, сирники, голубці, домашні пельмені, вареники.
Я вже швидкі блюда і забула.
Фрося_Бурлакова• 23 января 2023
Ой, приготовили 3л супа+выварку рагу/жаркое и пусть едят. Прям каждый день новое нужно?
Угги_в_горошек• 24 января 2023
Что-то долго готовящееся можно морозить.
А так супы бульйон сварила поделила на части и в морозилку, готовить потом легкие супы за пол часа.
Крупы+ курица, овощи, рыба филе тоже не долго.
Жена_КотораяСтена• 24 января 2023
Ответ дляПугачиха
А що зазвичай готує?
Я вже швидкі блюда і забула.
Купить в кулинарии
кураГАЛЯ• 24 января 2023
Запрягти чоловіка , раз ви теж забезпечуєте сімью . І вистачить часу на дітей
Пугачиха
• 24 января 2023
Ответ дляФрося_Бурлакова
Ви пропонуєте ивнімум 2 дні їсти одне і теж. А це 6 разів поспіль. Навіщо над дітьми так знущатися?
Пугачиха
• 24 января 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Ми з дітьми втрох.
Творог для розжига• 24 января 2023
Ответ дляSicillia
Нет мужа, наверное. Непонятно?)
А, теперь поняла)
кураГАЛЯ• 24 января 2023
Ответ дляSicillia
Нет мужа, наверное. Непонятно?)
Автор могла написати шо розведена
Фрося_Бурлакова• 24 января 2023
Ответ дляПугачиха
Потому, что мы едим, чтобы жить. А не живем, чтобы есть. Есть еще каши, творожки, йогурты, сыры и прочая белеберда из магазина. Но вы привыкли жить на кухне и этого не поймете...
Творог для розжига• 24 января 2023
Ответ дляПугачиха
Ну над собой знущайтеся) вы ж советов просили
Мой завтрак• 24 января 2023
Ответ дляПугачиха
А що зазвичай готує?
Я вже швидкі блюда і забула.
Ну так и это готовлю, правда мои голубцы не готовлю, мои не едят
Готовлю в воскресенье и в среду, в субботу чем то таким перебиваемся
Ну и мой ребёнок 12 летний спокойной может себе приготовить яичницу, сварить пельмени, пожарить гору блинов или оладушек и тд
Ресничный червь• 24 января 2023
Я сама з дитиною, працюю з 8:00 до 17:00, готую на декілька днів, відбівні, суп і щось на друге, купую щось з м’яса( м’ясний рулет, щоб можна було на бутерброди покласти), сир завжди є. Творог з ранку снідає або яєчня. На обід розігріває або перше, або друге. Фрукти купую, залишаю, горіхи, печиво. Якось так.
Творог для розжига• 24 января 2023
Я готовлю 2-3 раза в неделю. Суп на 2 дня, борщ на 3. Какое то жаркое на 2 дня, плов, макароны. Не едят это - хлеб с колбасой сами купят в магазине
Я люблю транзисторы• 24 января 2023
Ответ дляТворог для розжига
не всі
у нас картоплю чистить і нарізає чоловік а смажу я)
але все інше готує супер смачно)
у нас картоплю чистить і нарізає чоловік а смажу я) але все інше готує супер смачно)
Ресничный червь• 24 января 2023
Ответ дляПугачиха
А шо в цьому такого?
В нас суп два, а то і ри дні.
Якщо Вас таке не влаштовує то готуйте.
В нас суп два, а то і ри дні.
Якщо Вас таке не влаштовує то готуйте.
Я люблю транзисторы• 24 января 2023
Ответ дляПугачиха
ого ви балувані.
Я люблю транзисторы• 24 января 2023
Ответ дляПугачиха
а в чому проблема 2 дні поїсти борщика на обід і пловчик на вечерю (наприклад)? це ви називаєте знущанням чи я щось не так зрозуміла?
ЖонДуан• 24 января 2023
Ответ дляПугачиха
Вранці суп, в обід рагу, ввечері щось придумати, типу яєчні чи оладок.
Мій лайф хак - завжди в холодильнику замариноване м´ясо. Якщо нема нічого готового, то в скляну форму кладу гречку, чи вівсянку, туди ж м´ясо і трохи масла, і в духовку. Поки всі перевдягаються-вмиваються то вечеря готова.
Незнакомлюся• 24 января 2023
Ответ дляПугачиха
Ничего, поработаете недельки 3, попустит с вашим смешным...
Будут есть что надо и сколько надо раз.
Попипиповна• 24 января 2023
Автор, до выхода на работу, Вы рельно готовили на каждый прием прием пищи свежую еду?! Или у Вас слишком много времени, или культ еды.