Не против• 24 января 2023
Бюро перекладів. Київ
Добрий день!
Порадьте будь ласка бюро перекладів в Києві
В ідеалі, якщо вже маєте позитивний досвід
Лепешечка• 24 января 2023
Ви би мову написали і для чого. Може Вам лише присяжні перекладачі підходять.
Не против
• 24 января 2023
Ответ дляЛепешечка
Потрібен переклад з української на англійську
Для початку свідоцтва про народження, свідоцтво про шлюб
Із нотаріальним завіренням
Готуємо Документи для виїзду для кордон
Із нотаріальним завіренням
Готуємо Документи для виїзду для кордон
Сиренькая• 24 января 2023
Могу только негативную рекомендацию дать - бюро переводов Глебов. Неадекватное поведение, затягивание сроков, приходите завтра. Когда-то обращались в Апрель, но не знаю, есть ли оно еще, давно это было.
Интернет Бродилкин• 24 января 2023
Автор, можливо, вам легше буде це питання у знайомого нотаріуса запитати. Я займаюся адвокатською діяльністю і спілкуюся з нотаріусами по різним справам, так от нотаріуси, які знають, що у мене є диплом перекладача, інколи просять зробити переклад, або поставити підпис під уже зробленим перекладом.