Не против• 24 января 2023

Бюро перекладів. Київ

Добрий день!
Порадьте будь ласка бюро перекладів в Києві
В ідеалі, якщо вже маєте позитивний досвід
sobacura• 24 января 2023
Ми працюємо з NewStream
Лепешечка• 24 января 2023
Ви би мову написали і для чого. Може Вам лише присяжні перекладачі підходять.
автор Не против • 24 января 2023
Ответ дляЛепешечка
Потрібен переклад з української на англійську
Для початку свідоцтва про народження, свідоцтво про шлюб
Із нотаріальним завіренням

Готуємо Документи для виїзду для кордон
Сиренькая• 24 января 2023
Могу только негативную рекомендацию дать - бюро переводов Глебов. Неадекватное поведение, затягивание сроков, приходите завтра. Когда-то обращались в Апрель, но не знаю, есть ли оно еще, давно это было.
troya87• 24 января 2023
MovaPro, Alpha-Beta
Интернет Бродилкин• 24 января 2023
Автор, можливо, вам легше буде це питання у знайомого нотаріуса запитати. Я займаюся адвокатською діяльністю і спілкуюся з нотаріусами по різним справам, так от нотаріуси, які знають, що у мене є диплом перекладача, інколи просять зробити переклад, або поставити підпис під уже зробленим перекладом.