Пластилин_Колец• 24 января 2023
Безпечний замінник цукру
Порадьте, будь ласка, безпечний замінник цукру. Мені потрібно до кави і чаю. Якщо чай я ще можу випити без цукру, то каву ніяк і без кави теж ніяк
Куда ж без меня• 24 января 2023
Мені подобається Солодка стевія Green Leaf, продається в АТБ. Там натуральні підсолоджувачі - еритрол і стевія. На смак нормально, як цукор.
Чеширская кошечка• 24 января 2023
Просто зменшувала трішки кількість і прийшла до того що не можу тепер пити з цукром, забиває смак кави
Пластилин_Колец
• 24 января 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
У вас диабет?
Ні. Просто хочу обмежити споживання солодкого. Влаштовувати собі дні без цукру. Відмовлятися повністю не планую, замінювати у випічці теж. Я дуже люблю солодощі і помітила, що чим більше їш, то більше і хочеться.
Пластилин_Колец
• 24 января 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
В мене подруга так п‘є і коли її хтось пригостить з цукром, то пити не може. Я не можу, як не пробувала
Пластилин_Колец
• 24 января 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Дякую, подивлюся. Ще й легко дістати))
Чеширская кошечка• 24 января 2023
Ответ дляПластилин_Колец
На це потрібен час і поступове повільне зниження кількості цукру. Колись я теж не уявляла як без цукру щось пити, сьогодні не можу пити йогурти і соки, відчуваю багато цукру, приторне
Директриссимо• 24 января 2023
Ответ дляПластилин_Колец
только стевия, в ней еще и калорий нет.
Medova_pasika• 24 января 2023
Безпечний замінник цукру - тільки мед. Всі інші замінники - це суцільна хімія.