Ну что, и снова здрасьте?)))
Ответ дляЛеди на мопеде
Я белый беру
Я так поняла он самый нормальный но мало где есть, везде утенок какой дак теперь
на розетке раньше брала доместос всегда и был такой классный, да вонючка но по делу так сказать...
а вот сильпо был только зеленый, воняет и всё, налет плохо смывает с сантехники(
Kvitkaliliia• 25 января 2023
Ответ для__Jane__
Не їдять в мене такого. Хіба шо печену в духовці, а-ля по- сельнські. І куди ж мені та картопля до борщу? Треба щось таке...серйозніше
Серйозніше - це м´ясо)). Багато м´яса
never_ending• 25 января 2023
Ответ дляOl-a
В Ашані під час минулої тривоги працювала каса самообслуговування, може й в Новусі теж
Новус біля мене під час тривоги працює, а от без світла ні. Я дуже здивована, бо поруч у атб є генератор, а в новусі нема і вони його зачиняють повністю
Yellow berry• 25 января 2023
Ответ для__Jane__
М´ясо значить) Відбивні, вони ж сиром і помідором, тефтельки, котлетки, крученики, соус болоньєзе
Ответ дляanonimka
Я ребрышки копченые свинные с гречкой тушу, тоже шарлотку хочу сделать, но у меня ребенок не простит, если я ей не дам яйца взбивать))) что б она потом рассказывала всем, что она торт САМА!!!! приготовила)
Салат с буряка и орешков мне, мужу - со свежих овощей и лосося.
Ребенку - омлет с балычком.
Я по еде очень не люблю заморачиваться, могу все что угодно делать, но готовить - ух, не люблю)
Зато мужа нашла, который обожает готовить)
Ребенку - омлет с балычком.
Ого! У вас же помощница, вам повезло. У меня кошка только и та ленивая😁🙃😊
Леди на мопеде• 25 января 2023
Ответ дляoksanav
Сільодки хочу. Норвежської. Вона мені там смачніша, ніж в «Сільпо».
Надумала, що вечором картофану зварю в мундирках, замариную синю цибулю в сливово-оцтовому маринаді, візьму цю божественну рибинку, крапну пахнючої олії…
І все це має поєднатися: гаряча розсипчаста картопелька, хрумке кілечко цибульки, норвежська слабосолена та чорний хлібчик….
Сделайте еще чеснок с маслом подсолнечным, картошку туда макать
Kvitkaliliia• 25 января 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Ага, тільки тоді краще олію брати нерафіновану, смажену
Ответ дляnever_ending
Новусы смотрю постепенно ставят герераторы, возле меня в двух уже есть. Может и до вас очередь дойдет скоро.
Yellow berry• 25 января 2023
Ответ для__Jane__
Це все на цьому тижні було і навіть рулет м´ ясний з білими грибами( це по типу кручеників, тільки з грибами). І пельмені домашні ще є...не хотять🤷♀️
Балувані) може їм салатику овочевого? І мармеладку)
Ответ дляoksanav
++ за селёдку из Новуса
она там вкуснее, нежнее и не такая рваная как в сильпо
Ответ для__Jane__
На эту помощницу надо еще 2 уборщика
Пока она эти 4 яйца взобъет - я морально готовлюсь мыть фасады, пол, всю ее одежду стирать))))
а потом еще вишенка на торте, когда все готово и я все убрала - вуаля, она хочеть посыпать все это посыпкой.
Под ’все это’ я имею в виду не только шарлотку))))
Inna Medvetska• 25 января 2023
Ответ дляoksanav
В мене тех нема, але я їх дуже люблю.
Починаємо денний марафон файних котиків. Дівчата, показуйте гарнюсиків.
Показую
mmi583@mail.ru• 25 января 2023
Ответ для__Jane__
Та я думала зробити карбонару,мабуть зроблю. І шарлотку спечу і чайок звісно!😅 ’Болоньез’- я не вмію. Це томати і фарш,- чтюи я помиляюся?
Не обовязково томати. Можна взяти соус.
А так да, фарш, цибулька, часнику трішки, обжарити, додати фарш, оюжарити, додати або томати в соку, обо соус, 5 хвилин і готову.
Зверху на спагетті і посипати сиром. Смачно. І ситно
Yellow berry• 25 января 2023
Ответ дляanonimka
На эту помощницу надо еще 2 уборщика
Фея)) з чарівним порошком)
Kvitkaliliia• 25 января 2023
⚠️ Станом на зараз:
▪️Два винищувачі МіГ-31К над РБ. Запусків ракет не здійснювали.
▪️Стратегічні бомбардувальники (до 6 од.) Ту-95мс, що вилетіли з аеродрому «Оленя». Запусків ракет не здійснювали.
▪️Винищувачі Су-30см біля лінії фронту на Донеччині. Були пуски ракет, попередньо Х-31 по Краматорському району.
Леди на мопеде• 25 января 2023
Ответ дляMozarella
В атб недавно покупала по акции, полно было белого
Nata.t.1970• 25 января 2023
Ответ дляanonimka
На эту помощницу надо еще 2 уборщика
Сколько лет этой трудяге?
Ответ для__Jane__
Манної каші зваріть їм на вечерю, пару вар.яєць, какао з молоком і по бутерброду з сиром, запечене яблуко на десерт. А краще хай самі шукають в холодильнику їжу.
Ответ дляKvitkaliliia
Серйозніше - це м´ясо)). Багато м´яса
В мене мясо їдять лише свинину, в ній холестирину дофіга, багато її не можна. На цьому тижні були і битки і мясний рулет з грибами і пельмені домашні. Хочу шось таке...не згаю що. Доречі,а ви пиріг заливний капустний не готували? Він смачний взагалі?
Леди на мопеде• 25 января 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Я ее не люблю, мне она жирная занадто какая-то
Активність голосової мережі стратегічної авіації рф (8131) дещо впала. Станом на зараз чутно віддалені комунікації на приймачах, які наближені до рф.
Політ стратегічної авіації триває, вочевидь поки що це не бойовий виліт, маневри відбуваються не біля пускових локацій, а десь у межах північного/західного регіону рф, проте у разі небезпеки повідомлю.
Ввімкніть сповіщення на канал, станом на зараз можете видихати.
@monitorwarr