Ну что, и снова здрасьте?)))
Ответ дляKvitkaliliia
⚠️ Станом на зараз:
▪️Два винищувачі МіГ-31К над РБ. Запусків ракет не здійснювали.
▪️Стратегічні бомбардувальники (до 6 од.) Ту-95мс, що вилетіли з аеродрому «Оленя». Запусків ракет не здійснювали.
▪️Винищувачі Су-30см біля лінії фронту на Донеччині. Були пуски ракет, попередньо Х-31 по Краматорському району.
от твари! таки пустили что то по Краматорску
mmi583@mail.ru• 25 января 2023
Ответ дляMozarella
В Буче их 2 и оба на генераторах, удобно очень и в тревоги работают.А что уж про Киев говорить)
У мене в Києві р-н ДАрницької, 2 Новуса. Жоден немає генератора, і в тривогу не працює. Не знаю як виживають.
Ответ дляmmi583@mail.ru
Не обовязково томати. Можна взяти соус.
А так да, фарш, цибулька, часнику трішки, обжарити, додати фарш, оюжарити, додати або томати в соку, обо соус, 5 хвилин і готову.
Зверху на спагетті і посипати сиром. Смачно. І ситно
Треба спробувати, дякую👍
Ответ дляanonimka
На эту помощницу надо еще 2 уборщика
Пока она эти 4 яйца взобъет - я морально готовлюсь мыть фасады, пол, всю ее одежду стирать))))
а потом еще вишенка на торте, когда все готово и я все убрала - вуаля, она хочеть посыпать все это посыпкой.
Под ’все это’ я имею в виду не только шарлотку))))
😍😍😍🥰🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩😅😅😅
mmi583@mail.ru• 25 января 2023
Ответ дляMozarella
капец,а как же мясо/рыба/молочка там без света?
ну дают
От і я дивуюсь. Як? Світло вимикається і вони закриваються.
Inna Medvetska• 25 января 2023
Ответ дляZelenkа
Або запивати коньяк)))
Теж варіант
Але я коньяк не люблю, люблю віскі або ром
mmi583@mail.ru• 25 января 2023
Ответ дляMozarella
новусы же далеко не бедная сеть, уже атб почти везде с генераторами..
Леди на мопеде• 25 января 2023
Ответ дляMozarella
ну дают
Ну вот как у нас в форе. А потом акции... и стою я такая на кассе с акционным сыром в руках- боже, шо воно так воняе
Inna Medvetska• 25 января 2023
Ответ для__Jane__
Духовка электрическая жду свет, буду мужу готовить ужин. Сделаю карбонару,шарлотку и пусть ест вчерашний борщ. Или накидайте идей, что приготовить
В мене сьогодні голубці і крабовий салат
mmi583@mail.ru• 25 января 2023
Ответ для__Jane__
У мене сьогодні буде свинина по козацьки. О, ще треба сир зайти купити.
Ответ дляЛеди на мопеде
Фу,пусть сами такое акционное едят
Жлобье
и фора это же фоззи групп,так сильпо пиарят за генераторы то се.
а на фору не могут выделить?
Жлобье
а на фору не могут выделить?
ksunuyabelaya• 25 января 2023
Ответ дляMozarella
А тут одна пишет
Типа пусть пускают
Ей по хер
Типа пусть пускают
Ей по хер
глазурька1• 25 января 2023
Ответ дляMozarella
ну дают
В магазина, де стоїть генератор, працюють каси і освітлення. Морозильні камери не тягне.
mmi583@mail.ru• 25 января 2023
Ответ дляoksanav
Ой, я тоді буду як гієна огнєнная зі змішаними ароматами цибулі, оселедцю та часнику. Мене в спальню не пропустять. Скажуть «геть із кроваті, смердюх некрасівий!»
та ладно. Не вірю, що не красівий.
Kvitkaliliia• 25 января 2023
Ответ для__Jane__
В мене мясо їдять лише свинину, в ній холестирину дофіга, багато її не можна. На цьому тижні були і битки і мясний рулет з грибами і пельмені домашні. Хочу шось таке...не згаю що. Доречі,а ви пиріг заливний капустний не готували? Він смачний взагалі?
Я - ні. Не пробувала. Капусту люблю. Думаю, що смачно, але треба, щоб розказали, як готувати
Yellow berry• 25 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
По французьки знаю. А козацька, то яка?