Ну что, и снова здрасьте?)))
Irina.tish• 26 января 2023
Ответ дляok1904
Вище в моїх коментах в цій темі є інфа. Якщо Київ , Житомир,Хмельницький я підкажу подібний гурток. Можу ще глянути по іншим містам, ми влітку проводили конкурс онлайн, я знаю де по такому хобіі є дитячі гуртки, ну і картонщики ще . Ці гуртки безкоштовні, розходку звичайно треба купувати
Підскажіть по Житомиру будь ласка
Ответ дляok1904
В мене чоловік не пропонує, хіба батьки просять. Дітям з ним цікаво, це я знаю. Старші йому казали: Ви з нами займаєтесь не ради грошей.
Який молодець! Це дуже добре, що дітям подобається.
Пішла я стірку посклдадаю, вікно помию, працювати поки не хочу )) треба хатні справи поробити.
Ответ дляSokol_v_tapkah
Владельцы собак самые отбитые) даже в марте, когда все боялись, они выгуливали собак
А что делать?
Нам что карантин, что ракеты.
Собака ждёт же, просится.
Мой вообще на пелёнку не хочет, он её обходит. Сидит терпит, потому быстро сбегали и всё довольны 🙂
Нам что карантин, что ракеты.
Собака ждёт же, просится.
ksunuyabelaya• 26 января 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Ксюня
Головне напасти і заблочити
Удалено администрацией...
Rosa Blanca• 26 января 2023
Ще на 2 години тривога... От тварюки! Мопеди до 4 ранку, потім знов закидують блядінами, які настягали за тиждень...
Mariya Prokhorova• 26 января 2023
Ответ дляSergeevna-a227
Пишуть левий берег ждать еще
Как он их ослеживает этот Сергей Гулиев. Безпечний регион. Сегодня тут подписалась и так подробно что где...
А хто він ? Я про таких знаючих читала , створюють канали в телезі , описуючи покроково польот ракети , давять на психику жінок!
Я тільки на офіційних інфу читаю
ksunuyabelaya• 26 января 2023
Ответ длявиканастя
Я вам вчера писала, возможно учения. Я тоже слышу взрывы, но про них не пишут.
Когда поздно гуляла с собакой, так слышала канонаду прям, люди идущие и я аж присели. А в новостях не писали ничего
Да я вас услышала
Надеюсь что так
Я написала что за мою тему мой вопрос что это было тапки кидали
А тут советчица одна сказала что по хер на ракеты пусть пускают ,ее поддерживают
Мне не справедливо по отношению к пострадавшим людям такие высказывания…
Надеюсь что так
Sergeevna-a227• 26 января 2023
Ответ дляVodoleya
Боже, яке кончене((
Фу зачем вы это сюда тащите???
Какие они конченые.
black-opium• 26 января 2023
Ответ дляRosa Blanca
Надеюсь , раньше отменят
Ответ дляok1904
Киев.
Подскажите, я посмотрю.
Ответ дляMariya Prokhorova
Я тільки на офіційних інфу читаю
99% цих каналів для взаємної підписки і розсилки ’секретних чатів, де точно от все кажуть’, інфоцигани найнижчої проби. Просто школота кончена, яка набиває публіку, щоб потім кидати рекламу на всякі торгові сторінки.