Copy-Paste• 25 января 2023
Які приклади профдеформації ви помічали у собі та в людях?
Знайомий дизайнер, все що просто лежить вирівнює по горизинталям і вертикалям.
Тітка вчителька, завжди дає всій сім´ї якісь поради.
Бабуся бухгалтер, рахувала все, навіть крупи, банки-закрутки і т.д.
Друг програміст, дуже дотошно до всього підходить, 10 питань якщо "так" то ідем сюди, якщо "ні" то сюди, банально навіть у виборі одягу, техніки, відпочинку.
Ms. Откровенность• 25 января 2023
Как медик почти равнодушна к заболеваниям окружающих. Профдеформация называется - очерствела 🤷
Фамильная фондюшница• 25 января 2023
Люблю смотреть ужасы ,,с мясом,,, смотрю, как это можно сделать. Не могу нормально смотреть кино. Оцениваю режиссуру, кадр, свет, костюм и грим
А еще разглядываю людей в метро и смотрю, что им нужно поправить во внешности

А я на шпагате• 25 января 2023
Ответ дляdulenok
бывший муж-мент...бухает
Ну это как мент - бухает и гуляет
Военный - просто бухает
Таксист - просто гуляет
))) Из моего детства ещё эти стереотипы. И многое, кстати, совпадает, но думаю, что не из-за профессии, а потому что бухают многие, а гуляют все )))
Военный - просто бухает
Таксист - просто гуляет
Вумна вутка• 25 января 2023
Моя профдеформація - що я багато років працювала в іноземних компаніях, де люди були більш-менш однакові, з однаковою освітою, знанням іноземних мов, витримкою та емоційним інтелектом.
Та довгий час я вважала, що навкруги всі такі
Copy-Paste
• 25 января 2023
Ответ дляФамильная фондюшница

То ким же ви працюєте?
Вероятненько• 25 января 2023
Тут вже складно відділити причину від наслідку. Людина любить всім пояснювати як правильно робити, бо вчитель, чи обрала професію вчителя, бо любить всім пояснювати, як правильно робити.
В сякому разі ці речі 100% взаємопов´язані.
Copy-Paste
• 25 января 2023
Ответ дляА я на шпагате
Ну это как мент - бухает и гуляет
Военный - просто бухает
Таксист - просто гуляет
Военный - просто бухает
Таксист - просто гуляет
Так, теж такі установки пам´ятаю.
Copy-Paste
• 25 января 2023
Ответ дляФамильная фондюшница
Художник по гриму
Аааа, тоді ясно
СтелькаОТединицы• 25 января 2023
Ответ дляMs. Откровенность
у нас на курсах немецкого на интегр курсах в Германии 2 тетки с Харькова типа опытные врачихи - очень нервные, унижают других и преподам приписывают диагнозы. мама с дочкой - одной 60, другй 40 - змеи те еще
СтелькаОТединицы• 25 января 2023
Ответ дляФамильная фондюшница
Художник по гриму
в Украине работаете?
А_мій_самий_самий• 25 января 2023
У всех педагогов свои дети запущенные в плане воспитания.
А психологи с кучей комплексов и нерешенных личных конфликтов, которые они проецируют на окружающих.
Ответ дляА я на шпагате
Ну это как мент - бухает и гуляет
Военный - просто бухает
Таксист - просто гуляет
Военный - просто бухает
Таксист - просто гуляет
они там многие бухают...Это прям не стереотип. Я это вижу, т.к. многих знаю
Copy-Paste
• 25 января 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Про психологів, нажаль, теж з вами погоджусь. Знаю добре двох, мають дійсно купу проблем.
Я не на долго• 25 января 2023
Бачу на всіх авто де не співпадає колір, завжди всюди різнотоні авто
Copy-Paste
• 25 января 2023
Ответ дляЯ не на долго
Ким працюєте?
Йосип_молодий• 25 января 2023
після офіціанства в закладах завжди складаю пустий посуд у купку так, щоб офіціанту було зручно взяти все і понести. збираю серветки в одну тарілку. завжди залишаю чайові окрім випадків коли офіціант взагалі не звертав уваги і треба було його десь виловлювати.
робота в техпідтримці - якщо допомогаю комусь в звичайому житті, то завжди намагаюсь пояснити якомога детальніше, знайти додаткових джерел і роблю скріншоти з червоними стрілочками)
Антонина матушка• 25 января 2023
Бухгалтер в комунальній сфері, терпіти не можу боржників по послугам, побІрушок, що чекають на халяву від держави і тих, хто шукає спосіб обдурити/вкрасти. Тому на ці теми зі мною не спілкуються навіть приятельки.
Вероятненько• 25 января 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ви не психолог, випадково? :)
Петросянша• 25 января 2023
Колись, коли ще навчалась в універі, підробляла медсестрою. То в громадському транспорті розглядала руки в людей на предмет, чи змогла би поставити катетер у вену
. З часом ця звичка зникла.
Медсестричка• 25 января 2023
Жестокость, злоба, потеря самоконтроля, употребление спиртного, подозрительность, допытливость женская и агрессивная.Короче когда я уволилась, дети узнали, что их мама очень добрая и замечательная, правда не сразу
Ms. Откровенность• 25 января 2023
Ответ дляА я на шпагате
Ну это как мент - бухает и гуляет
Военный - просто бухает
Таксист - просто гуляет
Военный - просто бухает
Таксист - просто гуляет
У меня БМ военный - и гулял, и бухал
Copy-Paste
• 25 января 2023
Ответ дляПетросянша
. З часом ця звичка зникла.
Згадала, що мама моєї подруги медсестра, яка часто буває в операційній. Їй все брудне. Чистить, миє все навколо, ще й подружці ті засоби дає, щоб і та все навколо помила)))
Copy-Paste
• 25 января 2023
Ответ дляМедсестричка
А ким працювали?
Медсестричка• 25 января 2023
Ответ дляCopy-Paste
А ким працювали?
Разные должности были, но работала в пенитенциарной службе. Ушла с должности начальника оперчасти колонии