Мусик Пусик• 25 января 2023
Потрібна порада
Уже просто знайомий.
До нового року були періодичні інтимні зустрічі. Після НР, людину як змінили (можливо таракани в голові завелись , можливо спалився ) це вже не важливо. У обох секретні чати в вайбері.
Він вимкнув сповіщення на отримання повідомлень. Знаю бо запитала , він підтвердив.
Зараз бачу буває в мережі повідомлення не читає, а відповідає через 2-4 год. Як коли. При прямому запитанні "можливо все? досить спілкування, мовчить або ж якусь фігню відписує" Короче і не блокує, і ніякої цікавості не проявляє. Щось таке незрозуміле.
Порадьте , можливо мені його заблокувати і не паритися взагалі.
Пошаманю• 25 января 2023
просто ігнорувати і перестати написувати мужику. зникнути. іноді ігнор набагато боючіше ніж блок. блок- це дитинство.обідєлась і заблокувала.
ви йому нецікава,для сексу він знайшов іншу,а може і для стосунків
Вероятненько• 25 января 2023
а что везде все пишут про заблочить? Это какой то новый тренд? Я что то пропустила? Просто не общаться нельзя?
Бауди на ауди• 25 января 2023
Он в вас незаинтересованный. Просто из вежливости отвечает и возможно держит, как запасной вариант. Я бы не писала вообще
Повелительница лампочек• 25 января 2023
Хай у вас з´явиться новий цікавий чоловік, а старе спілкування зійде на нівець саме собою
Мусик Пусик
• 25 января 2023
Ответ дляПовелительница лампочек
Дякую
Мусик Пусик
• 25 января 2023
Ответ дляПошаманю
Дякую за пораду.
Мусик Пусик
• 25 января 2023
Ответ дляБлины со смайликами
Перестати писати і забути
Дякую за пораду
барабанщица• 25 января 2023
Ответ дляКатька Пушкарева
Держить вас як запасний варіант
Тоже так подумала
Малявка-козявка• 25 января 2023
Ответ дляВероятненько
Тоже такого не понимаю. Мужик не пишет и почти не отвечает? Заблокируй его! Мужик пропал, не звонит, не приезжает? Беги от него, роняя тапки! Логика умри)))
Привіт
я чоловік
я теж так зараз одній жінці майже не відповідаю з якою теж були періодичні інтимні зустрічі до нов року
вона хотіла би багато разів вже зустрітися- але в мене і на роботі купа проблем і бажання не має інтиму(бажаю побути на одинці сам) а ні з нею, а ні з іншими
чому хочь іноді шось пишу у відповідь чи сам- щоб не втрачати остаточно зв´язок
я чоловік
Мусик Пусик
• 25 января 2023
Ответ дляD_A_V
Привіт
я чоловік
Чому відкрито не скажете їй про небажання та проблеми. Смисл її тримати , якщо нічого подальшого не плануєте.?
Куколка-мяуколка• 25 января 2023
Ответ дляМусик Пусик
Мабуть тому, що йому байдуже на ту жінку, на її почуття, тримає про запас, а вдруг з кимось захочу переспати.