Вообще не факт• 25 января 2023

Що б ви підкоригувати в моїх розтратах з ціллю накопичення грошової подушки?

Вирішила трохи економити. Ось статистика розрахунків з 1 грудня по сьогоднійшний день. Не відкладаю нічого. Якщо поглянути зі сторони, на яких статтях можна економи?
Карапулька• 25 января 2023
ого сколько экономных женщин тут
ща научат зависти)))

Экспертиза• 25 января 2023
Ответ дляПыхтелка
Не много, просто качественное. Пачка масла 150 грн, о чем мы говорим...
какое? качественное и по 90
Лепешечка• 25 января 2023
Ответ дляПыхтелка
Надо объяснять? Мясо магазинное, которое 3 дня лежит и не портится, не смущает вас? Или Наша ряба, из которой при жарке выделяется пол сковородки жидкости... Масло, какое, из чего... Ой всё)
а де купляти мясо?
Фенте Фря• 25 января 2023
Ответ дляКарапулька
ого сколько экономных женщин тут
ща научат зависти)))
Мені здається навпаки транжир дофіга. Хвалитись у військовий час то величезна помилка.
автор Вообще не факт • 25 января 2023
Ответ дляМеряю от единицы
Очень информативно. Покупки на олх - это что? Генератор или резинки для волос?
Дитячий столик і стілець 1600, світлодіодні смужки для освітлення оселі 1500, набір трусиків Вікторіа Сікрет 1300.
Пыхтелка• 25 января 2023
Ответ дляФенте Фря
А ви таке купуєте? Мясо у магазині ніколи не купувала як і нашу рябу, не купую. Все інше якісне? Треба пояснювати бо сертифікатів на ЕКО продукцію в нас в країні немає. Тому ніхто не може знати що він купує, будь де. А я ім своє не витрачаючи кошти, знаючи що я їм. Тому якісна їжа не= дорога. Якісна їжа екологічна, це основне.
Это прекрасно, что у вас дома зооферма, от кроликов от коз ))
Меряю от единицы• 25 января 2023
Ответ дляВообще не факт
Это не 22 тысячи
Фенте Фря• 25 января 2023
Ответ дляЛепешечка
а де купляти мясо?
В нас є місцеві люди які займаються продажем своїх курей, такі собі міні фермочки або вирощувати самостійно.
Пыхтелка• 25 января 2023
Ответ дляЭкспертиза
какое? качественное и по 90
Вот-вот. А кто-то скажет, зачем мясо, можно и паштет из гуманитарки, чем не еда )))

Фенте Фря• 25 января 2023
Ответ дляПыхтелка
А нафіга мені кролі і кози? Ви їх їсте? Я ні.
АнтиТанкист• 25 января 2023
Ответ дляПыхтелка
Я использую пачку масла в месяц) может мы о разном
Я на пп
Покупаю молоко, творог. Яйца, овощи фрукты, сухофрукты, рыбу и морепродукты. Это мой рацион
Лепешечка• 25 января 2023
Ответ дляФенте Фря
теж сумнівно. де гарантії що їх кури нічим не хворіють, що мясо зберігається належним чином і тд.
автор Вообще не факт • 25 января 2023
Ответ дляЛепешечка
це розходи тільки на одну людину, тобто на вас? чоловік десь так само витрачає?
Думаю, що так саме в ці місяці, грудень-січень. На ньому оренда житла, техогляд машини. Подарунок дорогий був на Новий рік. А в місяці без свят думаю, що трохи менше.
Фенте Фря• 25 января 2023
Ответ дляЛепешечка
Ви це бачити по вигляду, запаху і коли готуєте. Мало того вони запрошують приїздити додому і бачити все власними очима. Я маю справу з одним чоловіком вже років 8, та й свої плануються.
Kusalochka• 25 января 2023
Что это? Бред же полный. Что тут дюди должны понять?
Экспертиза• 25 января 2023
Ответ дляПыхтелка
какое масло вы по 150 берете за 200 грамм?
Пыхтелка• 25 января 2023
Ответ дляФенте Фря
Конечно едим, кролик вкусное диетическое мясо, а из молока коз самые вкусные сыры. Вы говорите, у вас своё мясо, значит либо зооферма либо питаетесь однообразно - курица, свинья и все. И ещё влезаете в спор, как дёшево сейчас качественно питаться ))) Но потом выясняется, что никакого разнообразия у вас в принципе нет....
Бюст Березуцкого• 25 января 2023
Ответ дляКарапулька
ого сколько экономных женщин тут
ща научат зависти)))
автор сама спросила. Зачем?
Берегу и стерегу• 25 января 2023
Як з такого доходу ще щось відкласти? Ще й у такий час. У вас і так все по мінімуму, куди вже більше? ( Сарказм).

Пыхтелка• 25 января 2023
Ответ дляЭкспертиза
Хорошее, голландское. Там 250 граммов
Глаголица• 25 января 2023
Ответ дляВообще не факт
Ресторани і бари - суші і піца, буває не хочу готувати;
Краса - косметолог, манікюр. Курс лазерної епіляції проходжу
От перший пункт і є джерелом на відкладання.)
Косметолога ви не заміните самостійно, а ’не хочу готувати’ можна підкорегувати.
Пыхтелка• 25 января 2023
Ответ дляВообще не факт
5 баксов трусы VS стоят... Это самые дорогие на распродаже. Самые дешёвые обычных хлопок по 2.5... доставка бесплатная.
Фенте Фря• 25 января 2023
Ответ дляПыхтелка
Я намагаюсь зрозуміти ваші качественниє кроліки хто вирощує і сертіфікує? Звідки ви взяли що вони якісні? Звідки ви взяли що ви харчуєтесь якісно? Умора. А для того щоб якісно харчуватись на цю їжу треба працювати, вирощувати.
автор Вообще не факт • 25 января 2023
Ответ дляПыхтелка
Хорошее, голландское. Там 250 граммов
А українського хорошого немає?
Пыхтелка• 25 января 2023
Ответ дляЛепешечка
а де купляти мясо?
У фермеров.
Пыхтелка• 25 января 2023
Ответ дляВообще не факт
А українського хорошого немає?
Понятие ’хорошее’ для всех относительное. Я для себя хорошего из дешёвого не нашла.
АнтиТанкист• 25 января 2023
Ответ дляЭкспертиза
президент так стоит
но речь же не о масле)) сколько того масла надо в месяц одному человеку))
Меряно-перемеряно• 25 января 2023
Ответ дляВообще не факт
ВС из Америки выгоднее
Пыхтелка• 25 января 2023
Ответ дляФенте Фря
О каких сертификатах говорит человек, выращивающий дома свиней и кур )))
автор Вообще не факт • 25 января 2023
Ответ дляПыхтелка
Я не знаю, як замовляти ззакордону і оформлювати доставку в Україну. Бачу, на офіційному сайті, що одна пара 12,50. 5 пар 30 баксів. Мене влаштовує.