ФсеСама• 25 января 2023
Шахрайство на шафі, чи попадали ви в такі ситуації, коли лишались грошей?
Вам сайт виплачував гроші, яки ви втратили? Чи він не відповідає за те що вас кинули?
Хочу купити у дівчини кофтинку, вона в неї висить досить довго, та і взагалі багато речей, половина з яких в резерві декілька мясяців, при цьому вона відправляє тільки по повній предоплаті, чому вони в резерві, не розумію. Ціна адекватна, не досить і низька. Ну ось я зважилась на покупку і думала оформлю через сайт з оплатою на картку, хоч якась перестраховка. Невже за стільки часу ії не заблокували, якщо вона кидає людей. Взагалі не розумію..(
Так точно!• 25 января 2023
Я продаю там только с оплатой на карту и прошу оформить заказ, так половину покупателей не оформляют..
просто отмечаю их потом покупателем.
Незламна Україна• 25 января 2023
Ответ дляПеремелица
Отзовик это раша ресурс во первых, а во вторых зачем мне отзывы, если есть личный опыт?
Из личного опыта, поцарапали дорогие новые кеды и отказались забирать. В итоге, товар испорчен и доставку оплати.
Так точно!• 25 января 2023
Ответ дляПримарочка
А сорян зрозуміла) це просто через кнопку замовлення, тоді норм ,я сама пропоную покупцям, тоді ж укрпоштою і пересилка .дешевше
А что сейчас акция на укр почту?
ФсеСама
• 25 января 2023
Ответ для100pudov
Ви хoтiли по безпечнiй оплатi через шафу?
ні, через кнопку ’купити’, але з оплатою на картку продавцю. Вона підтвержує угоду, пише мені номер своєї картки, я ій скидаю гроші, потім йде на почту і відправляє по сформованій накладній (так дешевше доставка+фіксація шахрайства, якщо не відправляє мені речі)
Veronika_100k• 25 января 2023
Ответ дляФсеСама
Я бы не связалась, странная дама.
ФсеСама
• 25 января 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
2 года назад попали на 1000 грн.Никто и ничего не вернул.
а продавця заблокували? Ви писали в підтримку? мені одного разу вислали з браком і невірні заміри устілки, теж було по повній оплаті на 2000 грн без поверненнь і обміну. Я одразу написала в підтримку з фото, вони написали продавцю, продавець мені написала, чого я ій не пишу, нафіга писала за шахрайство і та погодилась мені зробити поверняння. Слава Богу мені гроші вернула. Але в неї дуже великий магазин там був і богато відгуків, ій ні до чого було так ризикувати
Сиамская сороконожка• 25 января 2023
Ответ дляФсеСама
Ничем не закончилось.’Проверенный продавец’ пропал.
ФсеСама
• 25 января 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
капець
Veronika_100k• 25 января 2023
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Так Ви сплатили?
Пришло письмо счастья со старыми продажами. Я в то время, что были двойные диалоги и вечная путаница с ними не отметила две продажи и вот сейчас они по ним списали 14,4%🤷♀
Весела бджілка• 25 января 2023
Ответ дляФсеСама
я ій сплачую повну суму на картку, я просто хотіла зафіксувати угоду на сайті, щоб якщо мене кинула на гроші, то ії заблокують
Она не желает платить проценты за продажу, они ощутимые,кстати.
Весела бджілка• 25 января 2023
Ответ дляТак точно!
А что сейчас акция на укр почту?
25 грн до 1кг,только,вроде,больше 30.
Так точно!• 26 января 2023
Ответ дляВика-cc6f
Это 100% обман, у меня такое было, не подтверждал покупку и просил на карту деньги, я не решилась на оплату и написала жалобу на шкафу, через пару дней шафа его заблокировала и написали аферист
так вас же никто не обманул!за что жалоба?