Баррикадница• 25 января 2023

Родич інвалід 2 групи і мобілізація

Хто знає підкажіть будь ласка детальніше якщо жінки батько інвалід 2 групи можна її чоловіку відмовитись від мобілізації,якщо так що для цього потрібно?
Доктор Варвар• 26 января 2023
Ответ дляМой завтрак
Развернули на границе в первый раз, пришлось всем зарегистрироваться в Львове как ВПО по одному адресу. Второй раз на границе пропустили без проблем.
Интересно, если у жены и мужа прописка по разным адресам, но живут естественно вместе уже 20 лет, тоже могут докопаться?
Сосулька• 26 января 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Це бред якийсь.До чого прописка?В мене брат інвалід, чоловік опікун ,бо я не оформляла на себе,прописані з братом в різних квартирах,виїхали.
Всех в сад• 26 января 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Ні
Учим закон
У статті 23 Закону України ’Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію’ (Відомості Верховної Ради України, 2005 р., № 16, ст. 255 із наступними змінами):

1) абзаци третій - тринадцятий частини першої замінити тринадцятьма новими абзацами такого змісту

Не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані:

наявність дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю та/або одного із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю I чи II групи;
Всех в сад• 26 января 2023
Ответ дляПлюшевая дыба
Ні
Так!

Всех в сад• 26 января 2023
Ответ дляXвостокрутелка
А батько жінки, то родич?
Це не сарказм, якщо що.

Я вся ваша• 26 января 2023
Ответ дляtushka123
Вы муж той жены, что папа с óдним глпзом и 20 лет инвалидность не оформлсл, а сейчас хочет оформить? Верней дочь хочет, абы мужа ,, спасти,,?
А в чем она не права? Не была папе нужна инвалидность, не оформлял. Сейчас нужна, оформит. Я бы своих тоже спасала всеми методами, вы нет?
Вбигудях• 26 января 2023
может
мой отец инвалид второй группы, муж сам ездил в военкомат со всеми документами, писал заявление, через время позвонили, поехал забрал документ что он не подлежит мобилизации
Кудесница_с_пургеном• 26 января 2023
Ответ дляВбигудях
может
Скажите в военном билете запись сделали?или просто какую то справку дали?
Вбигудях• 26 января 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
дали справку с подписью и печатью, в военнике ничего не отмечали, просто посмотрели его
Евгения_Д• 26 января 2023
Ответ дляСосулька
Все верно. Если оформлена опека, то совместное проживание не нужно доказывать.
Если опеки нет и это родственник ( мама/папа/теща/тесть), то нужно или совместная прописка, или ВПО на один адрес, или акт о совместном проживании. Ну и, естественно, подтверждающие родство документы: св-во о браке, св-во о рождении и тд.
Дама с собачкой• 26 января 2023
Ответ дляВбигудях
может
Подскажите, а какая именно группа заболевания - не смотрели?
Люда Людоедова• 26 января 2023
Ответ дляЄдина Країна
Ключова фраза «постійний догляд»
Постійний догляд оформлюється документами.
Вы ж читайте и последнее предложение - имеющие родителей с инвалидностью 1 и 2 группы
Викасикрет• 26 января 2023
Ответ дляКумушка
Понимаю, если жена, родители, дети инвалиды. Но тести при чем? Чем руководствуется такой закон?
Тем что когда убьют мужа, или он станет инвалидом жене будет сложновато содержать родителя инвалида и мужа инвалида, а еще могут быть дети. Которых тоже нужно кормить.
Примарочка• 26 января 2023
у мене батько 2 группа. недавно нашли цю інфу. зібрали всі документи написали заяву (звернулись до адвоката). ще незанесли у воєкомат бо тривоги.
адвокат каже що реально получить відсрочку но каже що можуть нерви потріпати
Кумушка• 26 января 2023
Ответ дляВикасикрет
Не логично. У тестя/тещи может быть не одна дочь, получается все зяти освобождены из-за этого?
Не стесняюсь• 26 января 2023
Ответ дляКумушка
А Вам що з того ? Закон поки німого стосовно цього не каже. Чи Ви тих, якщо в сусіда є світло, то треба прикласти всі зусилля, щоб його відключили.
Кумушка• 26 января 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Интересно. Какая логика? А вам то что до меня?
Файна пані• 26 января 2023
Муж должен быть оформленным опекуном и инвалид должен проживать с ними
Простецкая• 26 января 2023
Не чудіть зараз самих інвалідів з 2 групи беруть
Не стесняюсь• 26 января 2023
Ответ дляКумушка
Мені до Вас ніякого діла. Як і логіки в тому, про що питаєте. Аое є закон в тому вигляді, як написала і поки не внесли зміни він можливо діє. А де логіка коли виїжджають умовно ща 5000, У мене колега тижнів два, як виїхав у Польщу, без всякої логіки, знайшов можливість. Або яка логіка, коли с пускають батька трьох дітей. А у всіх інших не літи, ну так, двоє це ж не троє. Але так написано в законі.
Новопоштинская• 26 января 2023
Ответ дляКумушка
Нет, только тот кто первый успел
Новопоштинская• 26 января 2023
Ответ дляФайна пані
Это другой пункт, можна и так.
Но для своих родителей или родителей жены опека не нужна
Сегодня сержусь• 26 января 2023
Ответ дляМурнетка
Посмотрите видео с Х.Одесса, где военные из скорой выпрыгивают и хватают мужчин на улице
Як схопили, так і відпустять, коли нададуть відповідні документи. Ви як мій родич, який втік за кордон ще в березні і звідти волає, як ’преєступний режим’ мобілізує неповнолітніх першокурсників, русо-говноканали не збрешуть же.
Стервочка• 26 января 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
О, поки тут дозволені ще аноніми, спитаю. Куди можна настукати анонімно на сусіда-дармоїда? Здоровий бугай, мама свого часу від армії відкупила, зробила справку, що він всцикається. Зараз йому 30 років, ніде не працює і ніколи не працював, все життя гуляє, гроші з мами доїв. Восени мати померла, тепер бабусю стареньку доїть. Щодня в нього музика, гульки, весело йому. І ніяких повісток йому не приходить. Чому так?
А якщо його заберуть після вашого «настукати» і вб‘ють. Ви нормально з цим будете жити?
ПоэтеСССа• 26 января 2023
Ответ дляНовопоштинская
Може звільнитись зі служби. Треба писати рапорт на звільнення командиру і прикласти до нього нотаріально завірені копії документів свекра.
Мой брат писал.. мать - инвалид лежачая. На рапорт отказ пришел
Скользкая• 26 января 2023
Ответ дляНовопоштинская
Нет, только тот кто первый успел
где написано что кто успел?? и все имеют право на отсрочку и два зятя имеют
ПотеряласЯ Я...• 26 января 2023
Ответ дляПоэтеСССа
А у мамы какая группа инвалидности? Они проживали по одному адресу?
Потому что теоретически должно было получиться…
ОйЙой• 26 января 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Можна я спитаю
В мами 2г
Брат може оформити?
Знаю, що якщо він не один син, то є якісь нюанси.
ОйЙой• 26 января 2023
Ответ дляНовопоштинская
Это другой пункт, можна и так.
Якщо він один син/донька. А якщо ні, то потрібна.
Скользкая• 26 января 2023
Ответ дляОйЙой
не нужна никакая опека, завереные доки нотариальные и заявление.