Плакулька• 26 января 2023
Тим часом на болотах
Коли ви тут розганяєте зраду,то десь сидить дирява русня і радіє. Посилання на той чат давать не буду, але там що не пост то рососіянці радіють
П.С. Посміхаємся і машем, хто себе впізнав
Свисток ля-минор• 26 января 2023
Ответ дляШопингмонстр
это тот случай, когда у них то, что у соседа сдохла корова важнее чем то, чтобы у них было все в порядке
У них сдохнет все стадо, нашими молитвами)
Плакулька
• 26 января 2023
Ответ дляНе служанка
Хай читають, хай кожна матрьошка знає що всі українці ненавидять їх, що бажають їм всім здохнути до останнього бурята. Що кацапстан це болото де немає людей, а тільки жаби квакають. Що вони країна дебілів і уродів. Що в нас в крові ненависть до них, щоб їх діти і вони відчули війну на собі. Країна дебілів і кончених шмар. То все Раша підораша.
Бурятів не чіпайте, їх і так мало залишилось
Свисток ля-минор• 26 января 2023
Ответ дляПлакулька
Будуть як останні могікани
Не служанка• 26 января 2023
Ответ дляПлакулька
Хай здохнуть всі, вся нація, там кончені тварини, а не люди.
Шопингмонстр• 26 января 2023
Ответ дляНе служанка
так все это нужно писать на понятном им руцком), так что не поймут они, не прочувствуют))
Не служанка• 26 января 2023
Ответ дляШопингмонстр
Все вони розуміють.
Свисток ля-минор• 26 января 2023
Ответ дляШопингмонстр
Смотря что писать, новости что нам танки дают, на русском обязательно) И да, дивчата тут красивые, если не отравят, то приворожат, пусть бояться за своих ванек)
Плакулька
• 26 января 2023
Ответ дляНе служанка
А я от не зочу щоб вони здохли. Хочу щоб в безгрошів’ї жили, щоб срать ходили на вулицю в мінус 20, щоб про колу лише згадували, дрова рубали, сніг топили, хворіли без ліків та помирали, щоб в них була погана освіта - 4 класи і доста, щоб з країни виїхать не могли і дивились на світ наче риби з акваріуму. Ні і щоб срачка була. Кожен день щоб жопа горіла не від новин, а від срачки
Шопингмонстр• 26 января 2023
Ответ дляПлакулька
стоп, так вы описали их будни, ничего нового)
Свисток ля-минор• 26 января 2023
Ответ дляПлакулька
щось ви добра, там половина всого написаного норма, а не погане побажання)
Плакулька
• 26 января 2023
Ответ дляШопингмонстр
То будні ваньок з владівостока, а я зочу щоб вся країна так)
Плакулька
• 26 января 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Ну добре) вмовили) смерть мацкалям))) ракети їм у дупу)
Всегда брюнетка• 26 января 2023
Ответ дляMoco
Зачем их читают , всегда интересует 🌚
Я, наприклад, інколи читаю коментарі русні щоб ще більше їх ненавидіти, ні і зайвий раз переконалися в їхній тупості і промитих мізках.
Пупс• 26 января 2023
Ответ дляAdmin
Так відсотків 99% з них не зайде- наш сайт заблокований у рашке їх ж урядом, потрібно зареєструватися не з раша номером. Доходять до кінця затяті, але вони довго не живуть. А от боти іпсошники- ті більше клопоту додають.
Я колись пропонувала - писати на украінській мові, але латинськими буквами (думаю, багато хто пам’ятає, як раніше строчили смски, щоб більше символів влізло у повідомлення).
Можливо встановити спеціальну програму, яка б автоматично перетворювала всі повідомлення у написане латиницею
Приму в дар• 26 января 2023
Ответ дляAdmin
А боти-ІПСОшники - то, виходить, наші ж за 3 копійки коменти строчать?☹️
Фиктивная• 26 января 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Їхні ваньки алкаші і їм не треба, а нам ці обсмоктиші розумово відсталі і поготів
Пополняю_Карму• 26 января 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Интересно, а зачем матрёшкам разрешают регистрироваться здесь? 🤔
Они через впн заходят
Оля_с_киркою• 26 января 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Читать могут без регистрации,отвечать-нет
Ответ дляПлакулька
Ви помиляєтесь. Там в кожному повідомленні ненависть до нас, слова хохол, фашисти, бамбілі дамбас і тд. Найменше про що вони думають це чому в нас є до них ненависть
Так зачем нам тогда обращать внимание на то, что они пишут? Их ракеты и военная агрессия все равно несопоставимо ужаснее их тупых слов. Мы и так знаем, что они мрази и рады всему плохому для нас. Зачем обращать внимание на бессмысленное бульканье нелюдей? И еще и пытаться не обсуждать наши проблемы из-за них, как некоторые предлагают. Люди, ну вы серезно? Вам хоть немного важно мнение этих истот?
Фиктивная• 26 января 2023
Нехай пишуть. Що їм ще залишається? Тільки слиною бризкати і хоч з чогось радіти. Матрьошки, радійте поки можете! Ви кончені лишнєхромосомні створіння. Зараз вам плюють в спину, а скоро вам і вашому гнилому виводку плюватимуть ще десятиліттями межи очі
Ответ дляЧупокабра
Як такого порущенея й нема. Наприклад: ’В Одесі відловлюють чоловіків, і вручають повістки - на власні очі бачила’. Доки я наскаржусь, то вже півтора десятка сторінок насторчили.
Потім скринять, потім тягнуть в свої ТГ канали
И что?! Теперь правду замалчивать, а темы создавать как у нас все хорошо, несмотря на войну?! Ну и бред! Плевать на их мнение. Вот и все. Это они нам все наделали, для людей это очевидно, а мнение истот, у которых нет ни чести, ни совести кого должно волновать??
Ноунэйм• 26 января 2023
Написали ті, хто моляться на бункерного діда, совок і ладу калину. Убогі. Тільки в телеграмі і тут писати можуть, більше рота ніде їм відкрити не дозволять
Мандолина Бу• 26 января 2023
У них есть сайт один наподобие нашей советчица, популярный очень, так вот там обсуждения почти нет, они только новости из каких-нибудь зомбо каналов постят. Одна написала новость, в ответ другая ей новостью ответила. Новости ’соответствующие’ их умственному развитию. Тут такого нет. Видно , что пишут люди, хотя и разные мнения.
Мандолина Бу• 26 января 2023
Я вот думаю надо больше тем про Германию и пособия создавать. Чтоб их там от зависти перекосило.
Рожки-да-ножки• 26 января 2023
А я передам русне, пусть читают и другим рассказывают.. передам из Запорожья, что мы, наш город, наша область - ненавидим их! Что в наших оккупированных городах очень ждут освобождения!! Ждут наши ВСУ! А всем тварям, которые пришли к нам с оружием - каждую минуту проклинаем их и желаем сдохнуть!!!
Глаза_в_3_карата• 26 января 2023
Ответ дляЧупокабра
Вони так само гуляють по наших ТГ-каналах, Фейсбуці, серуть там в коментарях та розтягують інформацію.
Рожки-да-ножки• 26 января 2023
Добавлю, что также пусть поскорей будет справедливая кара на все их семьи!!! Ждите!
Глаза_в_3_карата• 26 января 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Кому тут надо их блиномордые косолапы с пузланами и опилками пропаганды в башке.