Агент Пинкертона• Изменено 27 января 2023

Кого муляла винагорода для військових, все норм, зняли

Ті хто говорив, що 30т винагороди це багато і не потрібно її виплачувати тиловим, ваша година настала. Від 01.02.23 якщо ти лікар, медперсонал в пункті постійної дислокації, тобто шпиталь, оперуєш, вихажуєш поранених, дома не буваєш взагалі і спиш по 2-3 години,тобі не положено.

Якщо ти працівник військкомату , працюєш з сім‘ями полонених, загиблих, всю біль пропускаєш через себе , забув як виглядають діти не на фото - тобі не положено.

Якщо ти військовослужбовець стройової частини і у тебе 1001 наказ у бригаді за добу і твоя постіль це спальник на полу з 24.02 - тобі не положено.

Якщо ти військовий бухгалтер, у тебе дитина у чесному садочку, тому що державний не працює, а в тебе по війні ні 300 військових , а 1200 і ти береш работу на дом, то тобі не положено!

І вишенка на торті , якщо вас мобілізували, і ви попали в тилову частину, у тебе була офіційна оплачувана добре робота, ТО середній заработок не платять ще з середини 2022 року, а зарплата в частині буде 13000!!!

Тільки вдумайтесь, у військового у воюючий країні 13000!
Якщо хтось мріє про сильну, професійну армію в нашій країні - забувайте. Не буде цього.
Рік тому військові підписували петицію, щодо низького грошового забезпечення, але навіть тут писали, за що військовим підіймати? То зараз рівень буде ще нижчий.

Хто не годує свою армію, годує загарбницьку.
lekon-lekon• 27 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Діти військових в пріоритеті в таких садочках. От прям бачу всього 3 державних садочка і 100500 приватних…
Боже мій, які ж ви...у нас місто дуже велике, майже 100 км в довжину, до ближчого садочка їхати 30 хвилин на машині, дитина в садочку 3 години, потім її треба забирати. І кількість дітей розраховується з вмісткості бобмобсховища. Яка робота підлаштується під графік такого садочка?

Nasta9019• 27 января 2023
Ответ дляlekon-lekon
З повагою до вашого чоловіка, хай його янголи охороняють, чому він не скористався можливістю не йти служити, раз у нього 3 дітей, чи вже діти є старші?
Дякую. Я тільки народила 21 січня 2023. А мобілізований як батько 2 дітей. Зараз будемо щось вирішувати. Дай Боже щоб все вдалося.
СhanelKa• 27 января 2023
Ответ дляCat88
Ну правильно за жизнь, если умер на войне после расследования всем выплачивают.у нас много потерь поэтому все и всем режут что б были деньги на выплаты и на ноль сто тыс
Вибачте, Ви мене не зрозуміли
але 100 за таке життя така собі компенсація

Племінник в 14му був в найгарячіших точках. Кілька разів дзвонив до дружини прощатись. Коли повернувся і були якісь сімейні святкування - завжди сідав так, щоб в полі зору були усі вікна і двері, дуже тримався, але на будь які гучні звуки нервова система реагувала неконтрольовано.

знайомий 21 рік, доброволець з повномасштабного вторгення. Хлопець позитивний, такий компанійський і просто був таким як пацан у 21. Зараз коли переписуємось каже що втратив віру в людство, Бога,бо не знає як так можна. Його на ротацію відправили на 3місяці, посидів 2 тижня і з іншим підрозділом поїхав на схід, бо тут не може.
нам потрібно вже всім вчитись правильно поводитись з людьми з фронту, знати як себе поводити і що можна робити чи ні.
Про інвалідів я взагалі мовчу
Ви би хотіли 100 тис зарплати за таке життя ?
Я - ні
drimka1979• 27 января 2023
Ответ дляCat88
Тоесть до сих пор она насчитывает ковидные) ? Себе разве что до проверки первой
я ж написала ОТРИМУВАЛА, а не отримує. Звісно зараз ніяких ковідних. Зараз і медики не отримують. я в цілому про доплати деяким категоріям. І чи дійсно варто доплачувати.
Unmistakable• 27 января 2023
Ответ дляSokol_v_tapkah
А где можно почитать? Не могу найти информацию в гугле. Каким категориям убрали? Спасибо)
Не подскажу, им на собрании объявили, что их части убрали премию.
v_o_l_n_a• 27 января 2023
Ответ дляЕленка14
Не розповідайте дурниць. Бугалтера мобілізують не бугалтером - бо ці посади давним давно зайняті, а рядовим і відправляють на навчання.
да, после непосредственно мобилизации были учения на полигоне, 3 дня. Затем перераспределения по специальностям.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляKrasotka-d9fd
Скажу особисто - зараз можна навчатись добре на домашньому навчанні. Куча, просто куча уроків в тому ж ютубі від вчителів. Але ж діти не хочуть, бо розлінились. Роблять домашку для галочки.
В мене в самої донька, я це все бачу. Не лише у вчителях діло, розумієте?
Ні, не розумію. Як купа матеріалу в ютуб і діти повинні хотіти навчатись самі. То якого… ті вчителі мають отримувати повні зарплати з усіма добплатами. Там за кожен чих була доплата.
Вам на роботі за гарні очі платять, чи за роботу?

max2013• 27 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
В якому місті таке неподобство?
Як ви там писали? Яким місцем читають....
Місто, село чи тому подібне значення немає. Законодавство єдине для всіх. Я пояснила у чому різниця фінансування з січня 2023 року. Держава зняла із себе частину зобов´язань і перекинула на місцевий бюджет.
Тепер все залежить від ’ багатства’ того міста - села.
На скільки вони готові платити. Є гроші - буде все по старому. Немає - то і оплати не буде.
lekon-lekon• 27 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Учитель мови НЕ виходить на зв’язок поинаяаності світла постійно! Вірніше раз в тиждень. Замість щоденного навчання діти мають по 20 хв на мову і 20 на літературув тиждень.
І Да, я серйозно. Бо спілкувалась з викладачем сина з курсів. Світлом, зв’язком себе вона забезпечувала за власний кошт.
Репетитор з математики сина пішла з контори, бо після «розділення по уму и вкладу» у неї залишалось 50 грн з 270. Іншу частину забирали посередники. І також питання виходу на зв’язок покладено на неї.
Відривайтесь вже від своїх рожевих поні. В країні війна. І платити за те, що хтось не виконує свої обовязки ніхто не буде.
Звертайтесь до адміністрації школи, чому у вас викладають не в повному обсязі предмети.
Sokol_v_tapkah• 27 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не зняли. Я виплачую всім, хто мобілізований. Перерва була місяць чи два. Не пам’ятаю. Потім повернули.
Военным? Моему с сентября не платят зп с работы, на которой работал до призыва
Ohio• 27 января 2023
Ответ дляmax2013
Як? То зміни ж є. Внесли зміни до постанови кму
Роботодавець може сам приймати рішення про виплату середнього за власним бажанням. Закон це робити не зобов´язує.. На підприємстві мого чоловіка середній більше не виплачують.
max2013• 27 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ок. Вибачте НЕ не замітила.
За власний рахунок кажете? Ок. А власний рахунок вчителя школи і викладача курсів однаковий?
Якщо ваш викладач курсів НЕ буде проводити заняття, то опиниться у звичайній школі. Де вимушена буде на 7 тисяч і за власний рахунок перед вами виправдовуватися чому може,чому не змогла ,і чому сьогодні тепло,а не жарко
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляmax2013
Нормальна це там де в конвертах?
Бо згідно чинного законодавства середній заробіток тепер не зберігається.
Читайте закони і буде вам щастя.
Мобілізованим до ЗСУ виплачується середній заробіток.
lekon-lekon• 27 января 2023
Ответ дляNasta9019
А тоді не було добровільно, я ж пишу що мобілізували і не питали хоче служити чи ні. І да, у нас тоді було 2 дітей на момент мобілізації, якщо ви про це.
То може він може зараз заільнитися при наявності 3 дітей? Хай 13 тис не заробляє, раз тут всі вважають, що поатять нізащо
Sokol_v_tapkah• 27 января 2023
Ответ дляUnmistakable
Он в тылу? ЗСУ или Нац гвардия?
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляPolz
Назву змінили? На ВСП?)
Ні. Це підрозділ звичайної прокуратури.
Карина75• 27 января 2023
Ответ дляВечный двигатель
Скарга на провокативну тему
Удалено администрацией...
brenda2305• 27 января 2023
Ответ дляNasta9019
Ваш чоловік має право на звільнення.

і приймайте вітаннячка з нродженням дитинки)))
Еленка14• 27 января 2023
Ответ дляСhanelKa
Вибачте, Ви мене не зрозуміли

Про інвалідів я взагалі мовчу
Я - ні
Так ніхто таких не засуджує і не каже, що їм треба познімати виплати, хіба що тільки з розумом курки можуть заздрити. В старпості мова і про бугалтера, і про військових у воєнкоматі. Хіба ви самі не бачите різниці? Та ще й така слізлива стаття...

Nata2907• 27 января 2023
Ответ дляЭлли Иванова
Большинство подстанций как раз в пгт. И как раз в областях летает так, что мало не покажется. В крупный город если прилетает - вой на весь мир, а если в полсела ракета сносит, то и в новостях не всегда пишут. А восстанавливают это все в сёлах простые дяди Васи, в том числе и энергообъекты. И гибнут на этих объектах практически каждую неделю.
Более того, область приграничная, не успевают чинить после обстрелов артой. А еще ж мин сколько и не разорвавшихся снарядов. Но кто этот труд оценит?
max2013• 27 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Яку? Штатні одиниці вчителів? Це де таке? Це вам мама розказала?
Штатні одиниці є технічки і директора, психолога і т.д. А кількість вчителів у школі і їхнє навантаження залежить від кількості класів і кількості години у тому класі.
То спочатку дізнайтеся, а потім беріть на себе судити хто єресь несе, а хто не розбирається просто.
max2013• 27 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Читайте закони і буде вам щастя.
Навзаєм. І вам того ж бажаємо.
Карина75• 27 января 2023
Ответ дляku4eravaku4erava
Страна бедная...вы это понимаете, где деньги брать,
Перестать воровать властьимущим и сразу деньги будут
max2013• 27 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Раджу почитати що таке тарифікація педагогічних працівників. Багато для себе нового дізнаєтеся
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляOhio
Зачекайте, ваш чоловік пішов добровольцем. Це означає, що він має чітку патріотичну позицію і добре розумів, що його може очікувати. До чого тепер мова про гроші? Тим паче що 30 000, що 13 000 з 5000₴ не потягаються. Тобто, якби з самого початку платили тільки 13000 без всяких доплат, то не пішов би?
Погоджуюсь. Але чогось туди добровольцем можна піти, а назад ні. Навіть у відпустку не відпускають. Про ротацію взагалі вже ніхто не говорить.
Natali81-aa18• 27 января 2023
Військові на передовій повинні отримувати гідні виплати, але і тил, також має отримувати хоч якісь надбавки. Все ж таки воєнний стан. Без тилу не буде забезпечена передова, це і їжа, і амуніція, зброя, це обмін полонених, це пошук зниклих, загиблих, лікування поранених, цим всім і багато іншим займаються тиловики або як кажуть на советчице, ’ті хто штани протирає’. В державі не вистачає грошей і це факт, тільки знімають не з того, з кого треба було б.
Nata2907• 27 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Про що сперечатися? Це одна з таких вчительок, у якої тисяча причин і відмовок, якій плювати на учнів та якій всі щось винні.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляmax2013
Ні. Не можуть менше.
А ми говоримо про розмір вцілому? Чи про те, що із січня зменшили?
Це ж різні речі.
Було 30% стало 5%. Є різниця?
Війна в країні. Не помітили?
СhanelKa• 27 января 2023
Ответ дляЕленка14
Там все в статті доволі перебільшено - для срачу
Polz• 27 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну раз 30 тис забрали, то повинні тепер давати відпустки і вихідні сб-нд, і графік з 9 до 18 з обідньою перервою. Бо якось в них цікаво виходить