Агент Пинкертона• Изменено 27 января 2023

Кого муляла винагорода для військових, все норм, зняли

Ті хто говорив, що 30т винагороди це багато і не потрібно її виплачувати тиловим, ваша година настала. Від 01.02.23 якщо ти лікар, медперсонал в пункті постійної дислокації, тобто шпиталь, оперуєш, вихажуєш поранених, дома не буваєш взагалі і спиш по 2-3 години,тобі не положено.

Якщо ти працівник військкомату , працюєш з сім‘ями полонених, загиблих, всю біль пропускаєш через себе , забув як виглядають діти не на фото - тобі не положено.

Якщо ти військовослужбовець стройової частини і у тебе 1001 наказ у бригаді за добу і твоя постіль це спальник на полу з 24.02 - тобі не положено.

Якщо ти військовий бухгалтер, у тебе дитина у чесному садочку, тому що державний не працює, а в тебе по війні ні 300 військових , а 1200 і ти береш работу на дом, то тобі не положено!

І вишенка на торті , якщо вас мобілізували, і ви попали в тилову частину, у тебе була офіційна оплачувана добре робота, ТО середній заработок не платять ще з середини 2022 року, а зарплата в частині буде 13000!!!

Тільки вдумайтесь, у військового у воюючий країні 13000!
Якщо хтось мріє про сильну, професійну армію в нашій країні - забувайте. Не буде цього.
Рік тому військові підписували петицію, щодо низького грошового забезпечення, але навіть тут писали, за що військовим підіймати? То зараз рівень буде ще нижчий.

Хто не годує свою армію, годує загарбницьку.
Cat88• 27 января 2023
Ответ дляSokol_v_tapkah
Тоже нашла. Если кому-то интересно почитать
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/43-2023-п#n2

Автора забанили уже?
Установити, що керівники відповідних міністерств та державних органів визначають порядок і умови виплати додаткової винагороди, одноразової грошової допомоги, розміри виплати додаткової винагороди в розмірі до 30000 гривень.”.
Ничего не смущает?? Эти наказы уже есть, будет выплата от 10 до 30 тыс, 30 тем кто на границе с Беларусь, кто воюет 100

МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляmax2013
Як? То зміни ж є. Внесли зміни до постанови кму
Можете керуватись тою постановою, хіба я проти . Но ж купа судів, яки присуджують виплати і компенсації. Конституцію ніхто не відмінив
Sokol_v_tapkah• 27 января 2023
Ответ дляlekon-lekon
Я вважаю, що треба щоб всі проходили військову підготовку, рік служили, не в вузах для галочки, щоб кожен йшов на фронт, тоді не буде такої злоби до військових, грошей і дьгот які вони отримали своїм здоров´ям або життям. Я думаю, що після війни настане час, коли більшість буде казати, що цих військових ніхто не посилали, самі пішли, тож самі і розгрібайте свої проблеми.
Даже по этой теме видно, какое на самом деле отношение к военным. Возможно люди просто не знают, с чем сталкивается призывник, пусть даже не на передовой. Не сидят они в теплых комнатах и в потолок не плюют. Еще и покупать за свой счет так же все надо. Плюс вечно отправляют, где погорячее.
Уже начали говорить, что никто не заставлял идти, хотя как же не заставляли? С каких пор у нас все добровольцы и могут переводится куда захотят, или вообще отказаться. Представляю эту картину, мой муж приходит и такой ой та все я домой. И ротный сразу, конечно, дорогой, топай домой, свободен как орел
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляlekon-lekon
Боже мій, які ж ви...у нас місто дуже велике, майже 100 км в довжину, до ближчого садочка їхати 30 хвилин на машині, дитина в садочку 3 години, потім її треба забирати. І кількість дітей розраховується з вмісткості бобмобсховища. Яка робота підлаштується під графік такого садочка?
То тільки в бідось- бухгалтерів в військкоматах така проблема? Інші мають вільний доступ до садочків?
nikita 25• 27 января 2023
Ответ дляCrazy_lady
Если минимальные зп и пенсия останутся на сегодняшнем уровне, то да, 15000. Для высоких зп нужна сильная экономика и не важно военный ты или электрик.
Очень важно при теперешних реалиях. При такой ЗП и военных не останется.
Sokol_v_tapkah• 27 января 2023
Ответ дляCat88
Еще раз говорю вы не все прочитали
Да. Знаю, копошусь еще. Кинула ссылку, вдруг кому интересно тоже порыться
Cometome• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Зарплата в 13000 норм?
У энергетиков, которые восстанавливают электросети, такие же зарплаты.
Норм не норм, не менее решать. Это просто факт

Sokol_v_tapkah• 27 января 2023
Ответ дляCat88
Та я же не написала, что ничего не поменяется. Кинула ссылку, чтобы те, кому интересно, могли почитать сами
irenmay• 27 января 2023
Ответ дляБойовий горобець
якби не хлопці на передовій
то б у впшого чоловіка не було ніякої роботи
хочете в тилу отримувати побільше але воюють нехай діти
Надіюсь, ви тепер задоволена, що у мого чоловіка немає роботи і немає грошей, щоб прокормити сім´ю.
Свого чоловіка ви вже на війну відправили?
МОжете не відповідати. Вести з вами полеміку не збираюсь.
Cat88• 27 января 2023
Ответ дляSokol_v_tapkah
министры уже склепали наказ на уменьшение выплаты
Cometome• 27 января 2023
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
А я была в военкомате, сказали приходить до 16 за справкой с пн по по, они не очень перетруждаются )
Мы тоже столкнулись с военкоматом. Не могли 3,5 недели поставить на учёт, гоняли по всему городу. Приемные часы были с 8 до 12 пн, ср и пт (три дня в неделю).
Помогла только жалоба, за 2ч сделали.
Crazy_lady• 27 января 2023
Ответ дляnikita 25
Не только военных. Учителей, медиков и много кого еще не останется. Про пенсионеров я вообще молчу.
Всеобщая нищета она на всех отразится.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляmax2013
Як ви там писали? Яким місцем читають....
Місто, село чи тому подібне значення немає. Законодавство єдине для всіх. Я пояснила у чому різниця фінансування з січня 2023 року. Держава зняла із себе частину зобов´язань і перекинула на місцевий бюджет.
Тепер все залежить від ’ багатства’ того міста - села.
На скільки вони готові платити. Є гроші - буде все по старому. Немає - то і оплати не буде.
🤦🏻‍♀️ А я вам пишу, що кількість годин не можуть зменшити. Ніяк.
Ще раз. Наприклад алгебра в 6 класі 3,5 академічні години на тиждень. Як ці часи зменшать? Ви дурість пишите.
Бойовий горобець• 27 января 2023
Ответ дляirenmay
Удалено администрацией...
Sokol_v_tapkah• 27 января 2023
Ответ дляCat88
Еще раз) ’я же не написала, что ничего не поменяется’! Перечитайте мой коммент
Благодарная Свинья• 27 января 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
У меня у мужа психолог получала,все надбавки,какой от нее толк,иногда только анкетки раздавала,да об начальника терлась
Ну, критериев качества работы ж нет у психологов
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляmax2013
Ок. Вибачте НЕ не замітила.
За власний рахунок кажете? Ок. А власний рахунок вчителя школи і викладача курсів однаковий?
Якщо ваш викладач курсів НЕ буде проводити заняття, то опиниться у звичайній школі. Де вимушена буде на 7 тисяч і за власний рахунок перед вами виправдовуватися чому може,чому не змогла ,і чому сьогодні тепло,а не жарко
Крім викладача на курсах ви приклад репетитора не побачили? Яка працювала за 50 грн за годину і все за власний рахунок?
Доречі, не думаю, що викладачі на курсах отримують десятки тисяч. Може трохи більше звичайного вчителя.
Crazy_lady• 27 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Мабуть на папері часи залишать. А от в реалі їх або не буде, або вчитель безкоштовно частково буде їх читати. З грошима біда в країні(((
lekon-lekon• 27 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Державні садочки закриті для всіх, у кого немає можливості сидіти з дитиною, то приватні садочки у поміч. Що не так і до чого прив´язка до бухгалтера, інші жінки не працюють? Чого стільки злоби?

Nikol-9a2f• 27 января 2023
Ответ дляOhio
Ви дійсно вірили, що всі ті медіа служили, так як прості смертні? Я сміялась, коли тут половина форуму плескала. Піар, заохочування, агітація- це була їхня робота і вони її виконали. Служаки
Це просто зайвий раз показує, як легко маніпулювати людьми
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляmax2013
Яку? Штатні одиниці вчителів? Це де таке? Це вам мама розказала?
Штатні одиниці є технічки і директора, психолога і т.д. А кількість вчителів у школі і їхнє навантаження залежить від кількості класів і кількості години у тому класі.
То спочатку дізнайтеся, а потім беріть на себе судити хто єресь несе, а хто не розбирається просто.
Удалено администрацией...
nikita 25• 27 января 2023
Ответ дляCrazy_lady
Всеобщая нищета она на всех отразится.
Не сравнивайте одно с другим. Нищета и смерть не сравнимы. Очередная война и нет обученных людей, которые должны воевать. А почему нет? Да, потому что нет желающих работать за такие жалкие гроши.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляmax2013
Навзаєм. І вам того ж бажаємо.
Мені ваші поради зайві. А ви з азов починайте. І не принижуйте остаточно вчителів
Soufit• 27 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
На фронте не добавлять.
Створюйте петицією, суспільство підтримає.
Чи вас тільки на надривну тему під анонімом вистачає?
Цвіту і пахну• 27 января 2023
Я вже грішним ділом подумала, що у лисого і пікалова нагороду зняли
svetlana5754• 27 января 2023
Ответ дляnikita 25
Згодна, мій чоловік три рази вже навчався по військовій спеціальності і заробляє 25 тис, це якщо як всі пишуть відмінили доплату. З них половина йде за оплату квартири яку знімаємо. Чи хотіла б я, щоб мій син був військовим?, не думаю…
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляPolz
Ну раз 30 тис забрали, то повинні тепер давати відпустки і вихідні сб-нд, і графік з 9 до 18 з обідньою перервою. Бо якось в них цікаво виходить
А що, голодні і холодні сидять?
То то я дивлюсь на сусіда, морду більше Кошового відїв. І жінку до військкомату прилаштував.
Обоє в 18 вже дома. Він раз на тиждень чергує добу
koreshk9• 27 января 2023
Ответ дляНе жена
А якщо вони сидять у в/ч по який у будь-який момент можуть нанести ракетний удар це не ризик?
А якщо енергетик працює на ТЕС в яку прилітає частіше ніж у тилові ВЧ це не ризик? Але там немає надбавок по 30 тисяч
Cat88• 27 января 2023
Ответ дляPolz
А куда делся обеденный перерыв? Военных кормят бесплатно в обед и вечером , незнаю за утро и меню очень не плохое, салаты мимоза , крем супы , мясное
nikita 25• 27 января 2023
Ответ дляsvetlana5754
Да, в теперешних реалиях мало кто захочет. В стране, в которой в любое время может быть война и такой сосед под боком, у военных должна быть мотивация. Это должна быть престижная профессия.