Агент Пинкертона• Изменено 27 января 2023

Кого муляла винагорода для військових, все норм, зняли

Ті хто говорив, що 30т винагороди це багато і не потрібно її виплачувати тиловим, ваша година настала. Від 01.02.23 якщо ти лікар, медперсонал в пункті постійної дислокації, тобто шпиталь, оперуєш, вихажуєш поранених, дома не буваєш взагалі і спиш по 2-3 години,тобі не положено.

Якщо ти працівник військкомату , працюєш з сім‘ями полонених, загиблих, всю біль пропускаєш через себе , забув як виглядають діти не на фото - тобі не положено.

Якщо ти військовослужбовець стройової частини і у тебе 1001 наказ у бригаді за добу і твоя постіль це спальник на полу з 24.02 - тобі не положено.

Якщо ти військовий бухгалтер, у тебе дитина у чесному садочку, тому що державний не працює, а в тебе по війні ні 300 військових , а 1200 і ти береш работу на дом, то тобі не положено!

І вишенка на торті , якщо вас мобілізували, і ви попали в тилову частину, у тебе була офіційна оплачувана добре робота, ТО середній заработок не платять ще з середини 2022 року, а зарплата в частині буде 13000!!!

Тільки вдумайтесь, у військового у воюючий країні 13000!
Якщо хтось мріє про сильну, професійну армію в нашій країні - забувайте. Не буде цього.
Рік тому військові підписували петицію, щодо низького грошового забезпечення, але навіть тут писали, за що військовим підіймати? То зараз рівень буде ще нижчий.

Хто не годує свою армію, годує загарбницьку.
Tami75• 27 января 2023
Підкажіть , будь ласка, хто в темі: нормативний документ уже є?

max2013• 27 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
🤦🏻‍♀️ А я вам пишу, що кількість годин не можуть зменшити. Ніяк.
Ще раз. Наприклад алгебра в 6 класі 3,5 академічні години на тиждень. Як ці часи зменшать? Ви дурість пишите.
Удалено администрацией...
Дим-дим• 27 января 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Нет у них выбора!!!! Нет!!!!! Даже по состоянию здоровья не могут в тыл вернуться!!!!
Так, поранені з інвалідністю на війну повертаються! Вони б могли у воєнкоматах попрацювати, вони своє відвоювали! Але ж ні, там ті, хто добре заплатив за місце.
max2013• 27 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Хмм. Ви не знаєте за що в вас доплати були? І в якій кількості?
Щодо знать про нарахування зарплати, смішно. Вчитель володіє нюансам бухобліку…
То в якому місті часи скорочують? Щось ви не відповіли…
Ви можете спробувати читати ,що вам пишуть?ви в половині термінах не орієнтуєтеся
max2013• 27 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Війна в країні. Не помітили?
Приїхали..... Визнати, що неправі не можете. Перескакуєте на інше
Дим-дим• 27 января 2023
Ответ длядамаАмстердама
Так питання не до війсковим. Війсковим повинні доплачувати. Але більшу частину доплат отримували люди, які не мають ніякого відношення до війскових ризиків. Кабінетні працівники різних структур,викладачі в універах, он даже курсанти. Ті ж працівнмки поліції які за сотні кілометрів від війскових дій отримували такіж допоати як і в прифронтових городах. Який мараз був.
А дворник и кочегары в воинской части премию получали, как вам?
max2013• 27 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Що попало....

Елена1265• 27 января 2023
Ответ дляA no name
Бухгалтер - це матеріально відповідальна особа. Вона відповідає фінансово і навіть сісти може. Я - не бухгалтер, але вважаю 13 тис неадекватною зпл для матеріально відповідальної посади.
Мы все считаем, что минималка в стране должна быть 30 тыс., но увы, власти считают, что 5,5 тыс для жизни достаточно.
Так что, если смотреть на 13 тыс с позиции нынешних зарплат в стране - это средняя зарплата бухгалтера
Oasis in the Desert• 27 января 2023
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Бухгалтеру? Да!
Нет!!!
Елена1265• 27 января 2023
Ответ дляalexandra primush
Які ви всі розумні з дивану. Але щось жодна з вас не прийшла до військомату і чоловіка свого не привела. Вакансій справді багато і в тилу також. Сиділи б собі в бухгалтерії і лікарняний по кожному чиху брали. А ще б озолотилися на матеріалці в 650 грн
Кстати, летом здесь женщина искала работу в военкомате (естественно, работу с бумагами, не на фронте), сказала, что все обошла - свободных вакансий нет. Только предлагают пройти курсы медиков, а потом на фронт
Елена1265• 27 января 2023
Ответ дляalexandra primush
А вообще, я бы пошла бухгалтером в военкомат. Это же тоже служба считается? Не подскажите, где можно посмотреть такие вакансии?
Oasis in the Desert• 27 января 2023
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Ну якщо на третій лінії фронту оплачують 45 тис., і в тилу в військкоматі 45 тис, то це не справедливо.
Чому це? Он порадниці по 60-100 тисяч отримують і нічого, нормально...не вважають, що це забагато.
Дим-дим• 27 января 2023
Ответ дляСветлана777
Всем снимают,кроме тех кто на передовой.
Не знаю для чего это делается...наводит на нехорошие мысли....
Потому что денег не хватает. Некоторым, кому 100 тыс должны платить, уже по 3-4 месяца 30 платят...
Nata2907• 27 января 2023
Ответ дляДим-дим
А ви хотіли, щоб як немає світла, то до вас додому приходили вчити?
Я б хотіла, щоб якщо вже не працюєш і не хочеш, то сиділи мовчки і не нили про маленькі зарплати. Ну от в понеділок в школу після канікул, світло -4/+2. Тобто його немає взагалі. 2 дні в школі, решла днів на самоопрацювання. За що платити зарплату??? І це при тому, що у школі 2 чудових укриття, вчителі просто не хочуть працювати!!!!
alexandra primush• 27 января 2023
Ответ дляTami75
Є, набирає чинності з 1 лютого
Дим-дим• 27 января 2023
Ответ дляNata2907
А в на світло -7/+2, укриття немає, то ті 2 години ті бідні вчителі працюють, не важливо, на який час воно припало. А цілий день у школі без укриття мають бути.
Nata2907• 27 января 2023
Ответ дляДим-дим
ну добре, що вашы працюють, а от нашы чомусь ні
Ваша величність• 27 января 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Для порадниць не багато, проте суддіів і прокурорів за 50 тыс ладні загризти
Бессмертный пони• 27 января 2023
Эмммм ... ссылка на норматиивку уже была ? А то 24 страницы перечитывать ... Гугл выдал , что ограничение было в июле и касается оно работников Государственной уголовно-исполнительной службы . В Постанове КМУ тоже ничего такого не нашла .

Гл@ша• 27 января 2023
Ответ дляДим-дим
серйозно?
Дим-дим• 27 января 2023
Ответ дляГл@ша
серйозно?
абсолютно
Tami75• 27 января 2023
Ответ дляБессмертный пони
Я знайшла лише таке: Зокрема, у пункті 1 абзацу першого виключили слова «військовим прокурорам Офісу Генерального прокурора», «співробітникам Служби судової охорони». Тобто, цій категорії точно забрали
Дим-дим• 27 января 2023
Ответ дляv_o_l_n_a
в армии нужен формализованный подход, если там позволить решать индивидуально - это будет полный хаос!
Там и так платят кому как захотят, а если еще позволить вольности...
Ульяша2015• 27 января 2023
Ответ дляПоэтеСССа
Вот, это правда. Родственник - студент 1курса военного института. Получает по 30 тыс грн, меняет на доллары. После маленького райцентра это огромные деньги в жизни 17- летнего парня.
Можливо та виплата і стала вирішальною під час вибору навчання у вузі, адже не кожен змігти би піти туди навчатися під час війни в країні. Він спокійно міг в свої 17 виїхати на навчання у Польшу.
Бессмертный пони• 27 января 2023
Ответ дляTami75
Вот Постанова , которая регламентирует эти выплаты . Прочитала 3 раза . Нет там такого , о чем пишет автор . П. 1 содержит ограничения только относительно работников Государственной уголовно-исполнительной службы .
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/168-2022-п#Tex...
Cat88• 27 января 2023
Ответ дляБессмертный пони
И не найдете, есть только изменения в январе в постановление, вы его изучили?
Cat88• 27 января 2023
Ответ дляБессмертный пони
Читайте п 2 плюс есть наказы по обороне, полиции которые только пошли в минюст
Бессмертный пони• 27 января 2023
Ответ дляCat88
Представьте себе - изучала .
Cat88• 27 января 2023
Ответ дляБессмертный пони
Установити, що керівники відповідних міністерств та державних органів визначають порядок і умови виплати додаткової винагороди, одноразової грошової допомоги, розміри виплати додаткової винагороди в розмірі до 30000 гривень.
v_o_l_n_a• 27 января 2023
Ответ дляДим-дим
нет, в части оплаты, там все четко описано, начисляется и соответственно выплачивается.