Агент Пинкертона• Изменено 27 января 2023
Кого муляла винагорода для військових, все норм, зняли
Ті хто говорив, що 30т винагороди це багато і не потрібно її виплачувати тиловим, ваша година настала. Від 01.02.23 якщо ти лікар, медперсонал в пункті постійної дислокації, тобто шпиталь, оперуєш, вихажуєш поранених, дома не буваєш взагалі і спиш по 2-3 години,тобі не положено.
Якщо ти працівник військкомату , працюєш з сім‘ями полонених, загиблих, всю біль пропускаєш через себе , забув як виглядають діти не на фото - тобі не положено.
Якщо ти військовослужбовець стройової частини і у тебе 1001 наказ у бригаді за добу і твоя постіль це спальник на полу з 24.02 - тобі не положено.
Якщо ти військовий бухгалтер, у тебе дитина у чесному садочку, тому що державний не працює, а в тебе по війні ні 300 військових , а 1200 і ти береш работу на дом, то тобі не положено!
І вишенка на торті , якщо вас мобілізували, і ви попали в тилову частину, у тебе була офіційна оплачувана добре робота, ТО середній заработок не платять ще з середини 2022 року, а зарплата в частині буде 13000!!!
Тільки вдумайтесь, у військового у воюючий країні 13000!
Якщо хтось мріє про сильну, професійну армію в нашій країні - забувайте. Не буде цього.
Рік тому військові підписували петицію, щодо низького грошового забезпечення, але навіть тут писали, за що військовим підіймати? То зараз рівень буде ще нижчий.
Хто не годує свою армію, годує загарбницьку.
Бессмертный пони• 27 января 2023
Ответ дляCat88
Читайте п 2 плюс есть наказы по обороне, полиции которые только пошли в минюст
Читаю .п. 2 ... ’2. Установити, що сім’ям загиблих осіб, зазначених у пункті 1 цієї постанови, виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 15 000 000 гривень...’ какое это имеет отношение к выплате 30 000 ?
Ответ дляБессмертный пони
Установити, що керівники відповідних міністерств та державних органів визначають порядок і умови виплати додаткової винагороди, одноразової грошової допомоги, розміри виплати додаткової винагороди в розмірі до 30000 гривень.
Ответ дляБессмертный пони
То вы читаете в полном постановлении, я с изменений. Вчера вечером пришел порядок выплат и расписано кому 10 тыс кому 30
Бессмертный пони• 27 января 2023
Ответ дляCat88
У меня сейчас открыта Постанова . Мне верить своим глазам или вам ?
Ответ дляБессмертный пони
Вот Постанова , которая регламентирует эти выплаты . Прочитала 3 раза . Нет там такого , о чем пишет автор . П. 1 содержит ограничения только относительно работников Государственной уголовно-исполнительной службы .
20 січня Кабмін своєю постановою № 43 вніс зміни до постанови від 28 лютого 2022 року №168 “Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім’ям під час дії воєнного стану”.
Зокрема у пункті 1 абзацу першого виключили слова “військовим прокурорам Офісу Генерального прокурора”, “співробітникам Служби судової охорони”.
Ответ дляmax2013
ООО, то вони ще й дітей понароджували? Та ладно б здорових, а то ще й таких, які хворіють, хворіють!
Це вищий ступінь неподобства.
Я взагалі в шоці, чому кожен учитель дома не поставив вдома електростанцію, вишку мобільну і не створив власну інтернет мережу?
Вони що не розуміють,що війна?
Ні, ви праві. Просто розігнати. І взяти на роботу тих, хто нормально буде працювати, а не казки розказувати.
Ставка блін 6 тисяч, а вони дурня валяють.
Це вищий ступінь неподобства.
Вони що не розуміють,що війна?
Не треба цієї іронії.
У багатьох є діти школярі і всі бачать як вчителі ’працюють’.
В мого сина з 13 предметів, викладається нормально лише 2.
Більшість вчителів уроків не проводять, навіть коли є світло. Скидають тести, часто з готовими відповідями, щоб дирекції показати хоч якийсь результат.
Зошити не перевіряють. Якщо хворіють , то уроків ніхто не заміняє.
І взагалі бардак повний.
Навчання у нас змішане.
І взагалі бардак повний.
Навчання у нас змішане.
Ответ дляv_o_l_n_a
Не пойму, что вы имеете ввиду, как он залышается. Когда человек будет демобилизован и вернется на свою работу? Но сейчас речь ведется о времени мобилизации, средний заработок не платят в это время с июля 2022 года.
И, кстати, рабочее место сохраняется год. Скоро начнуть увольнять мобилизованных с их гражданских рабочих мест...
Ответ дляTami75
Тут же
Порядок новый уже в минюсте , ну вы я так не понимаете сути все равно что к чему
Бессмертный пони• 27 января 2023
Ответ дляTami75
Последние изменения от 20.01.23г. Полный текст .
Бессмертный пони• 27 января 2023
Ответ дляTami75
И что ? Где там написано то , что стартпосте ?
Бессмертный пони• 27 января 2023
Ответ дляCat88
Так каким боком п. 2 к выплатам ? П. 2 регламентирует выплаты погибшим .
Бессмертный пони• 27 января 2023
Ответ дляCat88
Тут пункт 21 (маленькая 1) что непонятно еще???
Это не п.21 , а п. 2 ’прим’ )))) Где там написано , что 30 000 отменили для всех ?
Ответ дляБессмертный пони
У меня не ставится маленькая 1 умница вы наша, написано что руководители устанавливают оплату ДО 30 тыс . Что еще не ясно??? Вчера вечером скинули наказ с разбивкой кому сколько, от 10 до 30 . У меня на руках этот наказ. Что вы мне хотите доказать????
Бессмертный пони• 27 января 2023
Ответ дляCat88
Вы юрист?
Я , знаете ли , главбух . По роду работы мне приходится работать с законами и прочими нормативными документами . Так что законы читать и понимать я умею .
А вы - юрист ?
Бессмертный пони• 27 января 2023
Ответ дляCat88
Если не ставится маленькая 1 , умница вы наша , то пишут ’2-1’ . Вы где и кем работаете ?
Бессмертный пони• 27 января 2023
Ответ дляCat88
Удалено администрацией...
Так кто вы по образованию и кем работаете ?
Бессмертный пони• 27 января 2023
Ответ дляCat88
Удалено администрацией...
А что , правилами форума главбухам запрещается регистрироваться на Советчице ? Только домохозяйкам можно ? Бегите срочно к админам , такая вопиющая недоработка ...
Ответ дляNikol-9a2f
Це просто зайвий раз показує, як легко маніпулювати людьми
..щоб люди вміли думати,то потрібно щоб їх навчили думати, змалку. (А у нас -найкраща школа зазубрювання та повторювання ... ) тому і ведуться на всих,хто лапшу гарно вішає...гарно так--тупо,весело і красиво... Результат ми відчуваємо на своїй шкірі.. (((.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 января 2023
Ответ дляБессмертный пони
Найміть на останні зміни і побачите. Ви різні постанови дивитесь. В вас повна, а в дівчат окрема щодо змін
Бессмертный пони• 27 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Зачем открывать изменения ? Они уже внесены в текст основной Постановы .