Агент Пинкертона• Изменено 27 января 2023
Кого муляла винагорода для військових, все норм, зняли
Ті хто говорив, що 30т винагороди це багато і не потрібно її виплачувати тиловим, ваша година настала. Від 01.02.23 якщо ти лікар, медперсонал в пункті постійної дислокації, тобто шпиталь, оперуєш, вихажуєш поранених, дома не буваєш взагалі і спиш по 2-3 години,тобі не положено.
Якщо ти працівник військкомату , працюєш з сім‘ями полонених, загиблих, всю біль пропускаєш через себе , забув як виглядають діти не на фото - тобі не положено.
Якщо ти військовослужбовець стройової частини і у тебе 1001 наказ у бригаді за добу і твоя постіль це спальник на полу з 24.02 - тобі не положено.
Якщо ти військовий бухгалтер, у тебе дитина у чесному садочку, тому що державний не працює, а в тебе по війні ні 300 військових , а 1200 і ти береш работу на дом, то тобі не положено!
І вишенка на торті , якщо вас мобілізували, і ви попали в тилову частину, у тебе була офіційна оплачувана добре робота, ТО середній заработок не платять ще з середини 2022 року, а зарплата в частині буде 13000!!!
Тільки вдумайтесь, у військового у воюючий країні 13000!
Якщо хтось мріє про сильну, професійну армію в нашій країні - забувайте. Не буде цього.
Рік тому військові підписували петицію, щодо низького грошового забезпечення, але навіть тут писали, за що військовим підіймати? То зараз рівень буде ще нижчий.
Хто не годує свою армію, годує загарбницьку.
ПРОдавалочка дитяча• 27 января 2023
Ответ дляТень льва
Вчора прочитала, що вчителям не буде перегляду заробітної плати у 2023, як обіцяли. В країні нема коштів, заморозили. Ось так. Про яку якість шкільної освіти ми говоримо? Так що військові далеко не єдина наша проблема.
ще й індиксацію зняли
Natali81-aa18• 27 января 2023
Ответ дляUkrainika
Абсолютно вірно! Сидять собі в Києві в кабінетах і отримують доплату. В 18-00 додому… а доплата ща шо??
А звідки ви знаєте, що у 18-00 додому?
Ответ дляПод пытками
Не развалится армия в тылу, потому что на место этих людей найдут новых, если эти не хотят работать без доплат.
Вы хоть думаете, что говорите? Или абы ляпнуть?что значит на место этих людей найдут новых? А этих куда продевают? Или вы думаете, что там все по желанию - захотел пришел, а захотел - ушел?
Ответ дляНерадистка Кэт
Кто хочет денег, пусть едет на передок. Всё просто.
Тоді було б логічно тих, хто не хоче таких грошей. - відпустити. Але по факту раби працюватимуть за скільки заплатять, бо звільнитись то не можуть. Особливо мобілізовані і резерв в тилу. Модна взагалі нічого не платити - куди вони дінуться то.
Ви вже на пекодку?
Одяг та сумки• 27 января 2023
и кто такое говорил? Говорили что ментам не положено! тем кто по месту остались и там нет боевых действий! Вот это да говорили! У меня знакомая мент - и доплату получает! и еще вам слабо- патрулька она и удаленно работала было время))))извините как патрулировать можно удаленно? и еще получать ХЗ сколько
alexandra primush• 27 января 2023
Дівки, ви точно жаби. Чого чужі гроші рахуєте?? То військовим великі зарплати, то працівникам дтеку, то вчителям за шо платити?? Нє, не здається що на ментальному рівні нємає від орчих ніякої різниці?? Така ж сама заздрість, якщо мені погано то хай сусіду ще гірше буде, да?
alexandra primush• 27 января 2023
Ответ дляОдяг та сумки
Чого це вас так бентежить? Положено чи не положено? Заздрість? Чи шо? Чого самі тоді в ДПС не пішли? Он нещодавно в Києві всіх запрошували в ДПС, хто має категорію В
Ответ дляalexandra primush
Ну полицайка удаленно патрулирующая точно не должна получать больше моей мамы у которой пенсия 3200 ,45 лет стажа .
И эти толстомордые в раде , дать им по минималке.
Быстро идейные займут их места .
Ответ дляalexandra primush
своих не густо, будем считать чужие
Ответ дляalexandra primush
От не можу не погодитись з вами. Ніякої різниці.
Огида від теми, хочеться руки помити.
Важко народові даються гідні вчинки і рішення.
Сам не маю, не вмію, не хочу - то чому в інших має бути.
Це менталітет, що викорінювати треба.
Мобілізація в ЗСУ - це не прийшов, не сподобалось, звільнився. Це служба 24/7. І хай би хтось спробував вміти користуватись зброєю, бути у гарній, фізичній формі, під час тривог не голову мити або винце з порадницями попивати під дружній гомін, це сьогодні ти о 2 ночі складаєш протокол на уклоніста, а завтра вирушаєш у «відрядження» бо команда з броніком, каскою, магазинами та спальним мішком на територію громади, де зона бойових дій, а дома неповнолітня дитина, і термін того відрядження тобі невідомий, а на вулиці холодно, і у тебе не робота з 8 до 17 як тут думають.
І це за 13-14 тисяч?
Та шо б ви усі тут хоч місяць протрималися, біссовісні!
Огида від теми, хочеться руки помити.
Це менталітет, що викорінювати треба.
І це за 13-14 тисяч?
alexandra primush• 27 января 2023
Ответ длянова_Я
за ’ Престиж праці’ зняли, за стаж ніби залишилась і індексацію відмінили ( тобто, як я розумію, ціни будуть рости, гривна падатиме а вчителям не будуть індексувати з.п до кінця року(
Індексацію відмінили всім, не тільки вчителям.
alexandra primush• 27 января 2023
Ответ дляPmB
Быстро идейные займут их места .
Откуда вы знаете удаленно она патрулировала или нет? Со слов подруги-завистницы? Зачем вообще эти срачи разводить??
Ответ длянова_Я
Війна. Дякуйте Богу, що не живемо, як наші бабусі.
І маємо шматок хліба та одяг
Oasis in the Desert• 27 января 2023
Я 3 года и 2 месяца проработала до войны в военной организации, но не на военной должности. Хочу сказать что это сравнимо с отсидкой в колонии строгого режима.
Те, кто пишет, как хорошо военным в штабах, даже приблизительно не понимает, что это такое...
И даже в полиции далеко не все сволочи. Про ДСНС вообще молчу.
Tatka Kiev• 27 января 2023
Не зовсім зрозуміла кому конкретно знімають, і хлопцям що знаходяться на навчаннях також?
alexandra primush• 27 января 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Да что вы такое говорите? Никто не поверит. Вон выше писали что штабные только по больничным бегают и оздоровительные раньше всех получают. Потому нечего им вообще денежное выплачивать. А вместе с ними ещё и полицейским, бо они удаленно патрулируют, дснс -кам бо они удаленно пожары гасят, учителям потому что они и удаленно работать не хотят, только Мане диванному эксперДу зпл нужно да побольше
Oasis in the Desert• 27 января 2023
Ответ дляalexandra primush
Ответ дляГейТуда
О, ще одні трудяжки!!! Хочете розкажу, як моя дитина навчалася з початку війни? Ще до відключень світла була дистанційна. З 6-7 уроків проводилось 3-5. Решта то захворіла, то поганий звязок, то ще щось. А як світло стали вимикати - то взагалі джек пот!!! Уроків не було взагалі!!!! За що платити , скажіть будь ласка?????
Як за що! За те що накидала гору завдань в зумі!
Одяг та сумки• 27 января 2023
Ответ дляalexandra primush
не плутайте заздрізть з положено чи не положено! Тільки тих хто тупить може не бентежити куди його налоги йдуть, а мабуть ви з тих хто їх не платить. тому і бентежитись не потрібно. не тупіть ДПС це не для вумних( мені що кинути бізнес та піти в ДПС - во придумали)))
Одяг та сумки• 27 января 2023
Ответ дляalexandra primush
мабуть це ваше бажання но не моэ)