ВыФсеВрете• 28 января 2023
Постоянно мокрые окна и подоконники! Всегда плесень появляется
Окна пластиковые, это капец какой-то. Что делать?
olkabarabolka20• 05 февраля 2023
Ответ дляМульйонерша
Ось почитай яка норма вологості і не говори дурниць
І я щось не чую відповіді по якому принципу працюють ті накладки/провітрювачі...чи відповідь не це питання суперечить вашій концепції невирізання ущільнювача тому і мовчите
А з якого дива це ви мені ’тикаєте’?
Я вже написала, що САМЕ ВАМ нічого відповідати не хочу.
Мульйонерша• 05 февраля 2023
Ответ дляolkabarabolka20
А з якого дива це ви мені ’тикаєте’?
Чого до слів докулупуєтися?
Чому відповідь на питання не дасте про ті провітрювачі/мікровентиляції?
Чи відповідь на це питання суперечить вашій позиції?