Плету интриги• 29 января 2023

Я псіх ненормальний? Чи хтось вже зажерся?

Сьогодні у свій вихідний повелася на чоловікове "от якби ж домашніх пельменів хто наліпив". Наліпила. В результаті: "Чого ти їх не перемішала з маслом? Тепер вони одною глибою". І почав виделкою їх перемішувати в результаті розтерзав їх в хлам. На що я сказала, що тепер не буду їх ліпити зварю тісто з м´ясом і вийде те ж саме, що зараз. Я вже була "дуже радісна". Потім донька сказала, що вони не доварені і їсти їх вона не буде. На що чоловік їй відповів "Ні, доварені. Просто недосолені.". От тут Остапа й понесло. Забрала і викинула в смітник все і сказала, що мене це все заї..ло. Тепер зі мною ніхто не спілкується. Вихідний вдався.... Зварила б макарон і не було б ніяких проблем. Висновок: відпочинь, жінко, у свій єдиний вихідний день. Ніхто за це навіть не подякує.
Фокус-Покус• 29 января 2023
Скажите, что в семье вводится новое правило: хвалить и восторгаться, если вкусно, молча жрать - если невкусно.

Мавка• 29 января 2023
Я думаю, что это не впервые в вашей семье такое. Очевидно, что ни муж, ни соотвественно дочь не обладают малейшим тактом, чтобы с уважением относится к чужому труду
На перекуре• 29 января 2023
Ответ дляФокус-Покус
Да или каждый готовит себе сам, там точно будет по своему вкусу
Вэнди Стар• 29 января 2023
как мило.. что ситуация.. что ее описание..
Незнакомлюся• 29 января 2023
Ну тут ви сама винна. Хоча зазвичай я на боці жінці )) Куптои б їм тих пельменів, або не сьогодні, або хай би допомагали. Ну і так - а чого ви масла не поклали та не помішали? Я також терпіти не можу, коли воно злипається. Єдине, що зауваження вони даремно робили )) самогубці якісь
Апрель Ивановна• 29 января 2023
А чого ви їх з маслом не перемішали?
ТаПрямТам• 29 января 2023
И правда, чего без масла?
Кошка Мурка• 29 января 2023
Я всегда покупаю)) манала я ещё лепить сидеть. Абсолютно не чем не хуже , чем домашние. Как вспомню, я все детство лепила с родителями, а потом сожрем за раз и все.
Вэнди Стар• 29 января 2023
Ответ дляТаПрямТам
И правда, чего без масла?
экономия?

Незнакомлюся• 29 января 2023
Ответ дляКошка Мурка
Ага. По пів дня сидиш над ними, а на раз поїсти. Та ну нах
Kapitoshka-4fe1• 29 января 2023
Рубрика ’виставки і концерти’😄
Кофе в лобби• 29 января 2023
Ну так треба ж було зробити нормально. Досолити, додати масло.
А що Ви хотіли? Щоб їли помиї і вихваляли?))
автор Плету интриги • 29 января 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
А чого ви їх з маслом не перемішали?
Вони були з маслом. Я одразу перемішала. А зверху потерла сир і він потанув. Чоловік подумав, що це масло і що я його не перемішала. Але ж проблема в іншому...
Мавка• 29 января 2023
Ответ дляНезнакомлюся
А потом отмыть ещё все 🙈
Апрель Ивановна• 29 января 2023
Ответ дляВэнди Стар
экономия?
У відрі тепер все економно лежить
Вэнди Стар• 29 января 2023
Ответ дляКошка Мурка
а я покупаю домашние на заказ.. еще и канифолю девочке мозг- чтоб перца добавила больше, причем свежемолотого.. иногда заказываю спец начинки вне ее прайса - не материт, делает..
Аноним Анонимыч• 29 января 2023
Ответ дляПлету интриги
Перший раз чую про пельмені з сиром
Кофе в лобби• 29 января 2023
Ответ дляПлету интриги
Нафіга там сир? 🤔
Мавка• 29 января 2023
Ответ дляВэнди Стар
Клиентоориентированность 😇

ksusha1155• 29 января 2023
Ну ви не праві)) якщо взялися, то робіть вже гарні, а не тяп-ляп))
Вэнди Стар• 29 января 2023
Ответ дляКофе в лобби
вот именноеще и похвалы требует..
Кофе в лобби• 29 января 2023
Ответ дляksusha1155
Згодна
Уравнобешенная• 29 января 2023
Вже як всі хочуть домашніх пельменів, заведіть золоте правило - ліпити разом, і варити теж допомагати, хоч масло чоловік міг би добавити, щоб вони не злиплися. Нафіг ви це робите сама??? Все вірно, вихідний для ВСІХ!
emerald_88• 29 января 2023
Я тоже бывает три часа убью на сложное блюдо и в итоге запартачу.
Вэнди Стар• 29 января 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
У відрі тепер все економно лежить
а могли б украшать чью то шевелюру..эх
Гопница-Советчица• 29 января 2023
А сколько дочке? Пусть с мужем в пару встаёт и клепают вместе те пельмени.
Я так когда-то давно в детстве с отцом психонула и с помощью пельменницы мы 500 штук наделали, затолкали морозилку.
Умейте организовывать раб.силу, а не она вас.
Пугачиха• 29 января 2023
Автор, муж прав, нужно сразу маслом мазать, чтобы не слипались) или шкварочки с лучком поджарить и помазать) Я в ашане купила их пельмешки кировоградские, бомба, вкусные, по акции 90 грн кг)
автор Плету интриги • 29 января 2023
Ответ дляВэнди Стар
а могли б украшать чью то шевелюру..эх
Мені Ваш варіант подобається. Вже шкодую, що поспішила з тим смітником.
Вэнди Стар• 29 января 2023
Ответ дляАноним Анонимыч
Перший раз чую про пельмені з сиром
согласна..пельмень и называется так. потому что с мясом.. с сыром - то уже другой вид, вареники, равиоли.. но не пельмень.
Злюка-закусюка• 29 января 2023
А би 1) посадила б чоловіка ліпити зі мною, 2)після першого зауваження про масло сказала б, що їсти їх буду сама, а вони хай собі окремо готують.
У мене були пару разів подібні історії, але після мого наміру з ними не ділитися мною приготованим всі одращу перестали бути гурманами.
Готую я нормально, не прям вже супер-господиня, але і не безрука. Але коли не коли буває, що щось не встигла, щось не вийшло.. і на старуху буває проруха