Закидай меня камнями• 29 января 2023

Яким чином видають повістки?

Підскажіть будь ласка, яким чином видають повістки?
От наприклад іде чоловік з Миколаєва по Львову. Прописка у нього Миколаївська.
Чи можуть йому вручити повістку? А якщо він сьогодні вже їде додому в Миколаїв (наприклад), як він завтра прийде в військомат у Львові?
І як перевіряють чи стоїть людина на обліку чи ні?
Чи просто всім чоловікам як флаєри дають, не перевіряючи? І чи вноситься інформація в якусь базу, що ти повістку вже отримував?
Дякую, не для срачу, просто цікава сама процедура, бо я не чоловік
А поговорить?• 29 января 2023
Просто виписують без всякої перевірки , ніякої бази нема

Nata8409• 29 января 2023
Ми приїхали в Чернівці на два дні. Чоловік мене привіз. Вночі збиралась з дітьми в румінію.дньом пійшли в парк погуляти. Чоловіку дали повестку .
Осторожная• 29 января 2023
Должны только принести домой именную.Остальное в е не законно.Провепять документы имеет право только полиция.Передавать данные третьей особе не имеют право.
Kidstaff Bot• 29 января 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
jana.jana• 29 января 2023
Ответ дляNata8409
Как дали? Уточните как все происходило.Кто давал?
автор innsite1 • 29 января 2023
Ответ дляNata8409
І які його подальші дії? На повістці скоріш за все написано що зявитись в військомат в Чернівцях?
Nata8409• 29 января 2023
Ответ дляinnsite1
Не взяв. Сказав що в Києві буде чкрез два дні. Показав реєстрацію на букінгі. Він і був через два дні в Києві

Ононек2020• 29 января 2023
Зараз роблять електронну базу. Скоро можна буде звірити свої дані в будь якому центрі комплектування.
Олимпиада80• 29 января 2023
Ответ дляNata8409
І що далі було? Пішов?
Nata8409• 29 января 2023
Ответ дляjana.jana
При вході в парк дали. Мы только вышли из машины. Военные сразу к нам подбежали.
jana.jana• 29 января 2023
Ответ дляNata8409
Они не имеют право документы проверять.У них нет таких полномочий.Устанавливать личность имеет право только полиция.У меня брат работает в полиции и говорит это всем
DarkBlueSea• 29 января 2023
Ответ дляjana.jana
Так повестки раздают военные с полицией, по крайней мере я такое видела
jana.jana• 29 января 2023
Ответ дляDarkBlueSea
Полиция не имеет право передавать личную информации третьему лицу.Вы имеете полное право послать их очень далеко и пригрозить что подадите в суд на них.Сращу включать камеру нужно и на камеру спрашивать с какой целью интересуются проверкой документов.можете отвести работника полиции в сторону и показать ,но ни в коем случае не давать в руки документы свои.
jana.jana• 29 января 2023
Ответ дляDarkBlueSea
Оно и рассчитано на людей,которые запуганы и не знают законов.