Закидай меня камнями• 29 января 2023
Яким чином видають повістки?
Підскажіть будь ласка, яким чином видають повістки?
От наприклад іде чоловік з Миколаєва по Львову. Прописка у нього Миколаївська.
Чи можуть йому вручити повістку? А якщо він сьогодні вже їде додому в Миколаїв (наприклад), як він завтра прийде в військомат у Львові?
І як перевіряють чи стоїть людина на обліку чи ні?
Чи просто всім чоловікам як флаєри дають, не перевіряючи? І чи вноситься інформація в якусь базу, що ти повістку вже отримував?
Дякую, не для срачу, просто цікава сама процедура, бо я не чоловік
Осторожная• 29 января 2023
Должны только принести домой именную.Остальное в е не законно.Провепять документы имеет право только полиция.Передавать данные третьей особе не имеют право.
Ононек2020• 29 января 2023
Зараз роблять електронну базу. Скоро можна буде звірити свої дані в будь якому центрі комплектування.
Олимпиада80• 29 января 2023
Ответ дляNata8409
Ми приїхали в Чернівці на два дні. Чоловік мене привіз. Вночі збиралась з дітьми в румінію.дньом пійшли в парк погуляти. Чоловіку дали повестку .
І що далі було? Пішов?
DarkBlueSea• 29 января 2023
Ответ дляjana.jana
Они не имеют право документы проверять.У них нет таких полномочий.Устанавливать личность имеет право только полиция.У меня брат работает в полиции и говорит это всем
Так повестки раздают военные с полицией, по крайней мере я такое видела
Ответ дляDarkBlueSea
Полиция не имеет право передавать личную информации третьему лицу.Вы имеете полное право послать их очень далеко и пригрозить что подадите в суд на них.Сращу включать камеру нужно и на камеру спрашивать с какой целью интересуются проверкой документов.можете отвести работника полиции в сторону и показать ,но ни в коем случае не давать в руки документы свои.